Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - September 17, 2013

SaLuSa - September 17, 2013

SaLuSa  - מיום 17 בספטמבר 2013

ניקוי נוכחי עוצמתי נראה לעין עכשיו גם במזג האוויר שלכם, וברגע שאנרגיות ישנות אלה משתחררות, זה יירגע בשנית. אנא הרגישו רגע זה של הניקוי העצמי שלכם והיו אסירי תודה לכך כיוון שכפי שמזג האוויר נרגע, גם אתם תירגעו, וממעמקי הפנים שלכם כל מה שאתם חולמים עליו יונח לפניכם, ואתם תראו את זה בחזון שלכם הנקי מאשליה שכיסתה כל זאת במשך שנים רבות, את מה שלא העזתם להסתכל בו. עכשיו, בהיותכם מאוד עוצמתיים, אפילו אמיתות אלה שנקברו עמוק, יתרוממו כדי להתקבל ולשחרר את האור העוצמתי. ניקוי זה ישאיר אתכם מטוהרים ונקיים ואתם תרגישו כנולדים מחדש, ללא זיכרונות ומחשבות "אפלות" כלשהן, וזה, יקרים, יהיה הרגע שאתם כולכם חיכיתם לו. רק מחשבות וחזיונות ורגשות אהבה יהיו איתכם, וזה יהיה הרגע של תנועתכם לתוך ממלכה גבוהה יותר. אנו ממתינים בקוצר רוח לאלה אשר יהיו בין הראשונים כדי לקדמם בברכה ולחגוג את חזרתם. לחלק מכם כבר היו חזיונות על מה שהם יעשו לאחר הגשמת הסכמיהם עם אמא כדור הארץ, ואנו מצפים לברך את החברים החדשים בקהילה המסיירת של המרחב שלנו.

אנו תמיד איתכם וחולקים את שמחתכם בגין כל הרגשות החדשות והאוהבות שאתם מרגישים, ואנו גם נמצאים איתכם כשאתם עצובים, כשאנו מבקשים לעורר ולהמריץ אתכם לעשות את מה שתכננתם עבור עצמכם כשהתגלמתם בחיים אלה. איננו יכולים לענות לכל שאלותיכם באופן שהייתם מבקשים, כיוון שרק אתם צריכים לגלות חלק מהתשובות, כיוון שהן חלק מהתפתחותכם, וחוויותיכם מעבירות אתכם לכיוון התשובה הנכונה עבורכם. לכן, אל תשכחו לקבל את כולן כשהן מגיעות אליכם, כיוון שהן מתוכננות על ידי תוכנית האב האלוהית לצורך לימוד/חוויה יעילים ביותר. אנו כולנו חווינו את מה שנוצרנו עבורו, ובאמצעות קבלת טבען האמיתי של החוויות של כל אחד כולל שלכם, תגלו אפשרויות נהדרות ושלא נראו לפני כן, אשר יכולות להתרחש בחייכם. לכן, אל תטילו ספק לרגע שלא היה צורך בחלק מחוויותיכם או שבחירתן לא היתה נכונה. כל דבר שמתרחש מוביל אתכם על הנתיב שבחרתם, ללא יוצא מהכלל.

הסתכלו על עצמכם עכשיו, בפחות משנתיים מחייכם, האור שלכם גדל באופן עוצמתי ועולמכם משתנה לתוך פגישה שלווה ואוהבת עם עולמות אחרים של הגלקסיה והיקום שלכם. חלק  עשויים להיות עדיין עמוק בתוך עולם הסבל שלהם אשר בחרו בו, אבל גם עבורם ישנן אפשרויות פתוחות לרווחה, כשהם מוכנים לקבלן.  הרגישו רגעים עוצמתיים אלה, ודעו שאתם כולכם סייעתם לתת ביטוי להם לתוך המציאות, וזכרו  שהמציאות משתנה בהתאם לבקשותיכם ולבחירותיכם ותמיד תעשה זאת כך, מעתה והלאה אפילו יותר ממה שחלק מכם עשויים לצפות. בבקשה דעו שאתם הופכים לבוראים האמיתיים והעוצמתיים של המציאות שלכם ולשום דבר ולאף אחד יש את הכוח לשלוט עליכם, באופן שאתם חוויתם זאת לפני כן. אלה היו השיעורים שכולכם הייתם צריכים ללמוד, ואנו יודעים שאתם למדתם את שיעוריכם היטב, ועכשיו אתם יכולים לסייע לאחרים עם הלימוד שלהם.

אני SaLuSa מסיריוס, ומרגיש שמחה גדולה בכך שאני משתף את השיעורים שלמדתי איתכם כולכם. אנו כולנו עובדים ביחד על אותו דבר ואנו מאושרים שאתם מקבלים אותנו כפי שאנו באמת ולכן אנו יכולים לשתף יותר ויותר איתכם. בבקשה ראו אותנו כמשפחתכם, כיוון שזה מה שאנו ואנו מסייעים לכם להחזיר  אהבה ושמחה טהורה, שכולכם חוויתם לפני שנכנסתם למימד השלישי, לתוך חייכם.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge