Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - October 11, 2013

SaLuSa - October 11, 2013

SaLuSa  - מיום 11 באוקטובר 2013

שדה האנרגיה מסביב כל אחד מכם ומסביב לאמא כדור הארץ מתחזק וכבר לא תומך בהצטברותם של ההיבטים השליליים של מציאות המימד השלישי. שדה אנרגיה זה מלא באהבה ובאור בעלי תדר גבוה ועובד כמגן ניקוי של כל מה שצריך להשתחרר. אלה אשר ניקו את עצמם יכולים להרגיש זאת כהרגשה עוצמתית של התרוממות למעלה מכל מה שהחזיק אותם לפני כן למטה וזה עוזר להם להתרגל לתדר אפילו גבוה יותר של הווייה. בבקשה, היו מודעים להרגשה זו ותנו לה אהבה ואור אשר מקיפים אתכם בתוככם באמצעות ליבכם וצפו לשינוי גדול ברגע שגופכם מתאים את עצמו. אלה אשר בתהליך הניקוי ירגישו תשוקה חזקה וצורך לשחרר את עצמם מבעיות שהם יותר לא יכולים להתכחש לקיומן. ואלה אשר עדיין מעסיקים את עצמם במשחק האשליה הנמוך ירגישו לחץ כבד בתוכם וינסו לחפש אפילו יותר אשליות כדי לכסות איתן את עצמם, אבל הם יותר לא יכולים להשפיע על כל האחרים עם החשיבה השלילית שלהם כי זה בעיקר שוכן בתוך שדה האנרגיה שלהם. כל אחד כבר בחר את נתיבו ואת המציאות שהם רוצים להיות בה כשאף אחד יודע טוב יותר איזה חוויות הוא צריך כמו האחד שחי אותן.

כל אחד חווה שינויים אלה באופן שהם תכננו אותם, ומגלים נחמה גדולה בידיעה שהתוכנית היא מושלמת וכאשר אתם מאזינים להדרכה שלכם, אינכם יכולים ללכת שלא בדרך הנכונה. יכולת ההקשבה לעצמי העליון שלכם ולכל המדריכים שלכם גדלה במידה עצומה ואתם סומכים על עצמכם הרבה יותר מאשר אי פעם לפני כן. זכרו שאתם לא צריכים להשתוות לאחרים כדי להוכיח שזה באמת מתרחש, כיוון שהאחרים עשויים לא לחוות את השינויים שלהם באופן דומה,  במקום זה הקשיבו בכבוד לאחרים עם הידיעה שישנן כה הרבה אפשרויות עבור כל אחד מכם, כפי שהבורא תכנן את כולנו עם הבדלים אינסופיים בחוויה, אבל שווים בכל צורות הביטוי.

אלה הם זמנים נפלאים ביותר שכולנו חווים ואנו רוצים שאתם תרגישו שמחה זו המקיפה אתכם. בבקשה, הרגישו את הרגעים העוצמתיים האלה של התמרתכם ואפשרו לידיעה שהכל  מאורגן באופן מושלם להתיישב בתוככם ולתת לכם את הביטחון אותו אתם מחפשים. החיים שלכם אינם רק פיסיים יותר, ואפשרו לעובדה זו להיכנס באופן מלא למיינד שלכם ושחררו את הדאגות האחרונות שמחכות לשחרור שלכם, כפי שגם המיינד שלכם מתכונן לחוות את החדש. החלק הקשה ביותר היה לנקות את המיינד שלכם, אבל עם ליבכם המלא רק עם אהבה ואור ובאמת של החיים, ניתן לנקות כל דבר בקלות, אתם רק צריכים לשים את כוונתכם החזקה לתוך זה. הרגישו את הכוח בתוככם אותו צברתם והיו נכונים להרגיש אפילו יותר עוצמתיים, כאשר המיינד שלכם יתחיל לתפקד בדרך החדשה ויפתח הרבה יותר חוויות עבורכם.

אני SaLuSa מסיריוס, ואני ניהנה מאוד משינויים אלה בתוככם, כשאתם שולחים את כל ההרגשות הנהדרות שלכם חזרה אלינו ואנו יכולים לשתף יותר איתכם. עכשיו אנו מחוברים ביחד אפילו יותר וחיבור זה מתחזק ככל שאתם יותר ממוקמים בתוך האנרגיות הגבוהות יותר. שמרו על כוונותיכם ממוקדות על מה שאתם רוצים לחוות וזה יתרחש. אנו אוהבים אתכם כולכם.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge