Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - October 8, 2013

SaLuSa - October 8, 2013

SaLuSa  - מיום 8 באוקטובר 2013

עולמכם משתנה במהירות עצומה אשר אותה אינכם יכולים לתפוס מנקודת מבט נוכחית, כיוון שבתוך מציאות זו הכל נמדד במסגרת זמן מסוימת ובשעה שאתם עדיין מתפקדים במציאות זו, אתם צריכים להמשיך למדוד עם הזמן המתאים את כל מה שמתרחש. כאשר אתם מצטרפים למציאות הגבוהה יותר שלכם, המיינד שלכם יצטרך להתרגל למדידת זמן שונה, כיוון שאתם לא תהיו מסוגלים לתפקד באופן מלא בתוך מציאות גבוהה יותר זו. כשהמיינד שלכם עכשיו מחובר למציאות הגבוהה יותר שלכם, אתם עשויים להרגיש לעיתים מבולבלים לגבי זמן, יום אחד הכל מתרחש מאוד מהר, ביום האחר, לא משנה מה שאתם עושים, הכל איטי. השינוי יכול להתרחש גם בתוך יום אחד ויכול להיות אפילו יותר מבלבל עבורכם. בבקשה דעו שגם שינויים פיסיים ממשיכים ממש עכשיו בגופכם, וביחד עם כל השינויים האחרים, יוצרים את המערכת המורכבת המושלמת שמסוגלת להעביר אתכם למציאות הגבוהה יותר שאתם בחרתם לחוות. היו סבלניים עם עצמכם ותיהנו מכל שינוי יחיד שאתם מודעים עליו ואפשרו לשאר להתרחש ברגע המושלם עבור כל אחד מכם.

אנו עדיין עובדים על כל התוכניות שלנו והקשרים שלנו עם אנשים "במקומות הנכונים"  על השינויים הכלכליים והחברתיים המתרחבים מדי יום. יותר מאלה אשר שרתו את המערכת הישנה, עכשיו רואים בבירור שהיא לא מובילה לשום מקום, והם לא רואים כל סיבה להישאר בה והם בוחרים לתמוך בחדשה ומתחילים לחפש את הקשרים הנכונים. הם תמיד מוצאים את מה שהם מחפשים ולא נשארים ללא תמיכה מכיוון שהכול מתוכנן להפליא ולא נשכח אף אחד שרוצה שינוי, כיוון שאתם כולכם ביחד יוצרים את המציאות של השינוי. אם אתם צופים בחדשות של סביבתכם הפוליטית, ניתן לראות שינוי זה בקנה מידה גדול, כאשר אתם מתמקדים בנאומיהם של מנהיגיהם. זכרו שישנם רבים אחרים במערכת שלכם שאינם נראים לעין ועובדים בשקט עד שהם מרגישים שזהו הזמן הנכון להציע את עצמם ולדבר באופן גלוי. זמן זה מתקרב ודבר לא יכול לעצור תהליך זה, אפילו לא איומים לחייהם, כפי שאתם כולכם חיים בשדה אנרגטי גבוה יותר של אהבה ואור, אשר יוצר הגנה טבעית לכולם. חלק עשויים לבחור לחוות זאת באופן שונה, אבל אתם צריכים לזכור שזוהי הייתה בחירתם.

התמקדו עכשיו בשינויים שלכם, כיוון שעם הכניסה למציאות הגבוהה יותר שלכם, אתם תסייעו לאחרים הכי הרבה. אתם לא רק תרגישו אושר ושמחה יציבים, אשר אנו יודעים שהם ממריצים אתכם מאוד חזק, אבל אתם גם תביאו יותר כוח פנימי לאחרים אשר עדיין מחפשים את העצמי האמיתי שלהם ואתם גם תביאו יותר אהבה לאימא כדור הארץ וזה יסייע להאיץ את השינויים הדרושים לעצור את ההרס של הגוף שלה ולהתחיל לראות אותה בשנית כישות חיה. לכן, תנו אפילו יותר תשומת לב לגמור את כל הכנותיכם הדרושות לפני הצעד לתוך המציאות הגבוהה יותר שלכם ואל תאפשרו לעצמכם להסיח את הדעת שלכם מכך. אנו יודעים ומרגישים שזו היתה "המתנה" מספיקה ואנו מסייעים לכם ככל שאנו יכולים. לכן, עשו זאת.

אני SaLuSa מסיריוס, ואנו תמיד שולחים לכם את אהבתנו ואנו כבר רואים את עצמנו עובדים איתכם מחוברים במציאות המשותפת שלנו אשר יצרנו ביחד עבור כולנו במשך אלפי  שנים רבות של כדור הארץ. זהו רגע מדהים שאנו סוף סוף יכולים לחבק אחד את השני ולשתף כה הרבה יותר ממה שאנו עושים עכשיו.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge