Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - October 15, 2013

SaLuSa - October 15, 2013

SaLuSa  - מיום 15 באוקטובר 2013

אנו רואים כמה מהר אתם מעלים את עצמכם ומוכנים להשיג את החדש, כיוון שהקריאה של מציאותכם הגבוהה יותר מאוד חזקה ובאמצעות המיקוד שלכם עליה, כוונותיכם נהפכות יותר עוצמתיות מאשר אי פעם לפני כן. זה חשוב עכשיו להקשיב לגוף שלכם ולנוח כמה שיותר מנוחה שאתם יכולים, כשהשינויים הפיסיים מתרחשים בתוך הזמן של המציאות הנוכחית שלכם. אף על פי שזה עדיין מואץ, שינויים אלה לא יכולים להתרחש בבת אחת, כיוון שאתם עדיין צריכים להיות גם חלק מהמציאות הישנה ולשתף את האור ההולך וגדל שלכם עם אחרים. אבל, אנו רוצים להבטיח לכם שהם  בכלל לא איטיים, ואנו יודעים שאתם מרגישים זאת בכל יום איך אתם משתנים. פשוט היו מודעים לעובדה שהם מתרחשים במהירות המדויקת הדרושה לכל אחד מכם ואלה אשר יהיו הראשונים להיכנס למציאות החדשה יודעים זאת בוודאות, כשהם הולכים ישר לכיוון הגשמת תוכנית חייהם מבלי לעצור ולאחוז במשהו ישן, כיוון  ששם פשוט לא מורגשת משיכה לכך.

אנו יודעים שזה לא קל להסביר לאחרים שאין לכם כול תשוקה לעשות משהו אשר לפני כן משמעותו היתה כיף ומנוחה עבורכם, אבל עכשיו מרגיש שום דבר מלבד ישן. אלה אשר מודעים לשינוי שלכם יבינו ואלה אשר מכחישים שינוי גדול זה של האנושות והפלנטה בשלמותם, לא יקבלו אף אחד מהסבריכם והם עשויים לשלוח לכם רגשות של פגיעות וכעס ועליכם להראות להם שאין יותר כזו הרגשה בתוככם ולשלוח להם חזרה הרגשת אהבה עם תחושת הבנה לרגשותיהם. אנו יודעים שחלק מכם כבר גילו שזוהי הדרך היחידה שאתם יכולים להגיב, כשאלה עדיין עמוק בתוך הרטטים הנמוכים הינם חברי משפחתכם ולא רק חברים שאתם לא צריכים לפגשם שנית אם אתם לא רוצים בכך. זוהי היתה בחירתכם לפני שנכנסתם לחיים אלה, כשאתם ידעתם ששיעור זה יסייע לכם במידה עצומה עם צמיחתכם.

עם הגעתכם לנקודה בה אתם רואים ומרגישים עם כל החושים שלכם את המציאות הגבוהה יותר שלכם, אתם תרגישו שינוי גדול בהבנתכם. המיינד שלכם יהיה מסוגל לעבד את כל המידע שזמין לכם ותוכלו לראות את כל החוויות שלכם עם ידע גבוה יותר וזה יהיה יותר הגיוני שהן עושות זאת עכשיו.   אתם תדעו איך להשתמש בהן בהמשך התפתחותכם, כששם לא תהיה עצבות או כעס או כל הרגשה אחרת בעלת רטטים נמוכים אשר יחסמו את פעולותיכם. כל פעולותיכם יהיו מבוססות על הבנה זו, ואתם תימשכו לחוויות אלה אשר יאפשרו לכם להשתמש בחוכמתכם אותה רכשתם באמצעות כל החוויות הקודמות שלכם. בבקשה אפשרו לידיעה זו להתיישב בתוככם, כשכל הנשמות אשר אתם תפגשו במציאות הגבוהה יותר שלכם גם יגלו שחוכמתכם מועילה בדרך  מסוימת. זכרו שאנו כולנו אחד ואנו כולנו מחפשים את ההבנה הגבוהה יותר של כל מה שיש וידיעתכם היא גם חלק מזה.

אני SaLuSa מסיריוס, ומבקש מכם בשנית להאמין באופן מלא בעצמכם בכל דבר שאתם עושים, כיוון שעם יותר אמון, כוונותיכם נעשות אפילו חזקות יותר וזה מאפשר לכם להתמקד בהשלמת כל ההכנות הדרושות. הרגישו את האנרגיה שלנו, כיוון שהיא תמיד נמצאת ומסייעת לכם להשיג את המציאות הגבוהה יותר שלכם ברגע הנכון בעכשיו.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge