Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - September 6, 2013

SaLuSa - September 6, 2013

SaLuSa  - מיום 6 בספטמבר 2013

ברגע שאנו נתחיל להגיע לתוך מציאותכם, כל הספקות שעדיין עשויים להיות לכם, ייעלמו לתהום הנשייה. אנו יודעים שאתם עובדים מאוד קשה כדי להתיישר עם דרך החשיבה "החדשה" ולאחר מה שנראה כתקופת זמן ארוכה מאוד, אתם יכולים עכשיו לראות ולהרגיש את השינוי בתוך מחשבותיכם. הן יותר עדינות, יותר חיוביות, יותר אוהבות ונותנות לכם הרגשה נהדרת של אושר ושביעות רצון שאתם סוף סוף הצלחתם לעשות זאת דרך הבלבול, ששינוי זה הביא עם עצמו. הרגישו את השמחה עבור כל מחשבה יפה שמגיעה לנפשכם, וכאשר מסיבה כלשהיא  מחשבה שאינה אוהבת או בעלת אנרגיה נמוכה נכנסת לנפשכם, אל תשכחו לקבל אותה ולשחררה, כשהן פשוט צריכות לעזוב אתכם כיוון שאין מקום להן כאשר כל המחשבות מגיעות מלבכם האוהב ישר לתוך מוחכם. בימים אלה, רבים מכם מרגישים ש"הרבה מתרחש בתוך ראשם" ואנו רוצים להבטיח לכם שאנו עם מדריככם והמלאכים שלכם צופים בכם בזהירות במהלך תהליך זה ומעבירים אתכם בעדינות לשינוי הרצוי. האצה של שינויים אלה תמיד תלויה ברצונכם, ולכן קבלו שלא כל אחד ניעור מרגיש את אותו הדבר ברגע זה. בבקשה הרגישו בנוח בידיעה שהכול מתרחש ברק אותו רגע אחד ונכון הנותן לכם את החוויה המספקת ביותר של זה.

שינויים בחברה שלכם מתחילים לאסוף מהירות ואתם יכולים לראות אותם מסביב. אתם כקולקטיב של נשמות החיות ביחד כאומה של הפלנטה כדור הארץ החלטתם שאתם רוצים להמשיך בשנית, ואינכם מבקשים להישאר בעמדה הקודמת של רגשות שליליות וחוסר הבנה של המציאות והמוצא האמיתיים שלכם. אנו מוכנים להראות לכם את ההיסטוריה כפי שהתרחשה, כשאנו מרגישים שזו הנקודה הבסיסית בהתעוררותכם, והלחץ על מנהיגכם הוא עכשיו עצום לשחרר את כל המידע הנדרש שצריך להיאמר לפני גילויים אלה. אנא היו בטוחים שכאשר אנו נרגיש שהרגע הנכון הגיע, אתם תהיו מופתעים מכל המידע הזורם ממקורות רבים ומאשר לכם את מה שכבר אתם מרגישים שזוהי האמת. אתם תרגישו זאת באופן מיידי, כשאתם עכשיו יודעים בוודאות איזה מידע נושא איזה סוג אנרגיה, כך שאף אחד לא יכול לבגוד בכם עם שקר ושליליות החבויים מאחורי מילים יפות. אתם רואים, שגם אתם הייתם צריכים לגדול לתוך רגע זה כשבמשך זמן רב המערכת הישנה ניסתה להנמיך את רגשותיכם האמיתיים לתוך מצב מינימלי אפשרי של קיום, אשר אינו מאפשר לכם להרגיש שזה נעשה רק כדי לשרת את המאסטרים שלו.

עכשיו, האור שלכם זורח כה בבהירות, שאין זה אפשרי להעמיד אתכם כולכם במצבים מעין אלה ולספר לכם את השקרים הרגילים. אתם עכשיו כה חכמים שהאמת לא תעורר הרגשה שלילית כלשהיא בתוככם, כשאתם מבינים שזה לא יעזור לכם וזוהי דרך ישנה של חשיבה, אשר אותה אתם מחליפים עכשיו או כבר החלפתם אותה עם דרך אוהבת חדשה. אתם תרגישו כזה אושר לדעת סוף סוף איך כל זאת באמת התרחש, ואיך אתם התפתחתם, איך הגענו אליכם ואילו תפקידים שחקנו בהתפתחותכם, וש"אין זמן" לכם לחזור לרגשות כעס ושנאה ישנים אלה שעשויים היו להיות לכם בתחילת התעוררותכם. אמת זו מגיעה לכם כיוון שאתם רציתם אותה ואנו מאוד מאושרים לומר שאתם מוכנים לה.

אני SaLuSa מסיריוס, ואני שולח לכם ברכות מטעם כל הפדרציה הגלקטית של אור, בה כולנו ערוכים ומוכנים לימים הקרובים אשר יהיו מלאים בשמחה עצומה ואשר תביא אותנו כה קרוב מאוד אל כולכם, קרוב יותר מאשר אנו אי פעם יכולנו להשיג. הרגישו את החיבור שלנו אליכם.

 

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge