Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - October 4, 2013

SaLuSa - October 4, 2013

SaLuSa  - מיום 4 באוקטובר 2013

אנו יודעים שאתם כבר הרגשתם רגעים מאושרים אלה של להיות חסרי פחד ולהסתכל ישירות לתוך מציאותכם הגבוהה יותר. מה שקורה כעת לכל אלה אשר רוצים להיות במציאותם הגבוהה יותר ברגע זה של העכשיו, הוא שאתם תרגישו באופן קבוע אושר זה וחופש מכל האשליה, כיוון שאתם משחררים את הטיפות האחרונות של מה שפעם זרם לתוך הווייתכם כמו נהר של פחד וספקות אינסופיים.  אנו מרגישים שאין יותר פחדים בתוככם וכאשר אתם מנקים חלקים קטנים אלה של זיכרונות ומחשבות ישנים, אשר עדיין מופיעים לעיתים, תודעתכם תיקח אתכם באותו רגע זה לתוך מציאותכם החדשה. חוויה זו תהיה כה עוצמתית ואתם תשמרו על הזיכרון שלה ליותר תקופות חיים רבות  שיגיעו. התמקדו על חוויה זו ובבקשה הרגישו סמוכים ובטוחים שאתם יכולים לעשות את המעבר הזה בקלות, כיוון שאתם מאוד מוכנים. היו תוכניות רבות של איך אנו יכולים הכי טוב לסייע לכם, ואנו שיתפנו אותן איתכם ואף על פי שחלק מהן היו צריכות להשתנות בשל רצונכם הקולקטיבי, התמרה זו של אלה אשר מוכנים לא יכולה להשתנות או לעצור, כיוון שזו בחירתכם האישית ואנו כבר התאמנו את תכניותינו וכללנו אתכם בתוכן.

שיתוף פעולה זה והחיבור בינינו היה תמיד מאחורי כל תוכניותינו, כפי שאנו מכבדים את רצונכם החופשי ולמרות העובדה שאנשים רבים עדיין לא מקבלים את נוכחותנו ואת כוונתנו, לא ניתן לעכב את אלה אשר מוכנים ומזומנים להיות איתנו, כשאופי חוויותיהם ובחירתם שנעשו לפני גלגול זה הם חיוניים בכל תהליך ההתעלות. ובצעדם לתוך מציאותם הגבוהה יותר, הם יהיו מסוגלים לחלוק כה הרבה יותר אור ואהבה עם כל האחרים והם יאפשרו לתהליך זה להיות הרבה יותר קל עבור האחרים, בזכות השיתוף של הידע המאוד אישי שלכם עם התודעה הקולקטיבית של כל המין האנושי. אנו שומעים אתכם שואלים איך אתם תשתפו את חוויותיכם עם האחרים ואיך תהיה עבודת החיבור ממצבכם הגבוה יותר של תודעה לנמוך יותר. אין אנו רוצים להיכנס לפרטים, שכן זה חלק מחוויותיכם המדהימות אשר עליכם לעבור וכל אחד מכם תהיה לו את שלו/שלה, אבל אנו יכולים ליידע אתכם שהחלפת מידע תתרחש כולה כהעברת אנרגיה בתוך תודעתכם ואתם כישויות של אור תוכלו לשלוח אותה ולקבל אותה בהתאם לצרכיכם.

תנועתכם לתוך מציאות גבוהה יותר תסייע במידה עצומה לכל השינויים המתרחשים, כשיותר ויותר אנשים יושפעו מאנרגית האהבה והאור ויבינו שהם לא צריכים לסבול מהפחד ומהספקות של קיומם והם יגלו חוויות שלוות ואוהבות הרבה יותר בקלות, והם ישחררו את הישן, מצב קודם של המיינד, הרבה יותר בקלות. השפעה זו גם תעזור להפיץ מידע יותר נאמן מכל המקורות, כשכל האנשים יתחילו להרגיש שיש כה הרבה יותר חוויות חיים וקיום מאשר מה שהתקשורת הנוכחית מפיצה כאמת בשלמותה. הם יבינו שרגשות ואנרגיות אלה הנמצאים בתוך גופם נושאות את כל מה שצריך לצורך בריאת חיים מאושרים והם יתרחקו מאשליה, שלא תהיה יותר מספקת. חלק ירצו להישאר ברטטים הנמוכים יותר ושום דבר לא ישנה את כוונתם, ואנו כולנו צריכים לכבד את בחירתם. הם ימשיכו לראות את המציאות הנמוכה יותר כל עוד הם צריכים.

אני SaLuSa מסיריוס, ואנו נהנים מרגעים אלה, כשאנו יודעים שאתם באמת יודעים מה קורה לכם. עדיין תהיה הרבה למידה במציאות הגבוהה יותר, אבל זו תהיה חוויה נהדרת עבור כולנו. בבקשה הרגישו את קריאתנו לקדם בברכה את כולכם ונוחו בשנית לתוך הרוגע של המיינד שלכם ואפשרו לעצמכם לסיים את כל ההכנה הדרושה עם רגשות קבלה ואהבה אשר זורמות בלי סוף דרך ליבכם.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge