Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - October 1, 2013

SaLuSa - October 1, 2013

SaLuSa  - מיום 1 באוקטובר 2013

איך אתם מרגישים ממש עכשיו? ישנם כה הרבה שינויים אשר ממש ממשיכים ברגע זה בתוככם, כך שאתם עשויים להרגיש מבולבלים ועשויים לשאול אם זה מה שהיו צריכות להביא אנרגיות ספטמבר. הבלבול הזה נובע מהיישור שלכם עם התדר הגבוה יותר שלכם ועם מציאות הקיום הגבוהה יותר שלכם שאליה אתם נכנסים ברגע זה. קבלו את הבלבול הזה, אשר עדיין מראה לכם על מה לעבוד ובאמצעות ניקוי מוצלח של בעיות אלה, אתם מסייעים לא רק לעצמכם אלא גם לכל האחרים. ייתכן שעדיין אין לכם מודעות זו, אבל אנחנו ומדריככם מראים לכם את הדרך עד לנקודה זו, כאשר אתם מבינים שבה אין שום דבר לנקות, שום דבר הגורם לפחד או לספק כלשהו ואתם מוכנים, מוכנים להיכנס לממלכה הגבוהה יותר של אפשרויות חדשות ואוהבות. לומר זה במספר מילים, ספטמבר היה חודש נהדר עבורכם, כיוון שאתם הייתם מסוגלים למזג את כל החוסר מודעות למודעות ולשחרר בעיות כה רבות שעצרו אתכם, וזו לא הייתה משימה קלה לעשותה, בידיעה על אופיין של החוויות במימד השלישי. אבל, אתם עשיתם זאת בכזה חן, ולא אפשרתם לעצמכם לרגע לשוב על עקבותיכם וקבלתם באופן קבוע את העובדה שזהו הדבר שאתם חייבים לעשות לפני שאתם נכנסים לכל המציאויות הנהדרות האלה שאתם בראתם. אנו מברכים את כולכם אשר עשיתם בהצלחה מעבר זה, ואנו רוצים ליידע אתכם שמאד בקרוב, זה אפילו קרוב יותר ממה שחלק מכם עשויים לחשוב.

עם פחד שנוקה מחוץ לחייכם וממחשבותיכם היומיומיות, אתם יכולים להרגיש רק אנרגיות אוהבות ואתם גם תרגישו את האנרגיות שלנו יותר חזק ותרגישו בבירור את מה שאנו משתפים איתכם, אפילו כאשר אתם עוזבים את המיינד שלכם שקט ולא מבקשים תרגום רגיל למילים. כמובן, שאנו משתמשים במילים בתקשורת שלנו, אבל אנו אוהבים לשלוח את מחשבותינו ורעיונותינו במצב של אנרגיה טהורה. אין אי-הבנות בכזו "שפה אנרגטית" כשהמעבד היחיד של מידע הינו ליבכם והוא שולח את התרגום למוחכם. כאשר אתם מאפשרים לעצמכם לתקשר בדרך זו, זה יביא לכם שמחה עצומה והרבה יותר הבנה, כיוון ששום דבר לא יעמוד בינינו ואנו יודעים שאתם מבינים עכשיו את הסיבה הנוספת לניקוי המיינד שלכם. אף על פי שניקוי זה נראה שהינו "אין-סופי" עבור רבים מכם, אנו רוצים ליידע אתכם שעבור אלה המוכנים לנוע גבוה יותר, זה יעבור לגמרי בתוך כמה ימים. אתם תרגישו זאת כאושר נפלא אשר ייכנס למיינד שלכם באמצעות ליבכם ואתם תדעו בוודאות שזה היה שווה את כל העבודה הקשה.

זכרו להקשיב לגופכם ולקבל מספיק מנוחה ושינה, כיוון שהם יסייעו לכם לעבד את הניקוי שלכם בקלות רבה יותר. בקרוב, אתם לא תצטרכו שינה כה רבה, כשהאנרגיה שאתם מקבלים תשמור אתכם במצב רענן ורגוע במרבית הזמן. אתם תיהנו מאוד משינוי זה, כשאנו יודעים שעכשיו אין לכם מספיק זמן לתענוגות ולהנאות שלכם. זה גם ישתנה כתוצאה מהשינויים בחברה שמתרחשים בכל מקום, אבל לא בכזו מהירות כמו שרבים מכם היו רוצים. אל תפחיתו את מאמציכם בבקשותיכם לשינויים, כשברגע שהמין האנושי כקומפלקס שלם ישיג את הנקודה בה נשלח מכוחות הבריאה כוח מספיק לשינוי מהיר, אתם תראו אותם מתרחשים ברצף אחד אחרי השני, עד שכל האנשים יהיו מסוגלים לראות בבהירות, ללא אשליה כלשהיא, את הבחירה של מציאותם האישית.

אני SaLuSa מסיריוס, ואנו מסוגלים לשתף כה הרבה יותר מידע איתכם במסגרת מסרינו, מה שלא היה אפשרי לפני כן. הרגישו איך אתם נעים באופן קבוע קרוב יותר למציאות הגבוהה יותר שלכם, כמובן שכל אחד במהירות האישית שלו, והבינו איך האנרגיה שלנו שנשלחת אליכם הופכת הרבה יותר מרק הרגשה בגופכם. תיהנו מרגעים אלה ואפשרו לעצמכם להרגיש את האושר שכבר נמצא בתוככם ומסביבכם.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge