Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 26, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 26, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל בינכוכבית !

רבות נאמר ונכתב על אותם אנשים הניחנים ביכולות ליצור קשר עם נשמות נפטרים, עם ישויות מהכוכבים, { כמונו}, או ישויות נעלות כמו מלאכים ורבי מלאכים. ישנם אנשים ונשים רבים\ות ביניכם שפתחו יכולות אלו , בין אם בדיוק בתקופת החיים הנוכחית, או במשך מסלול של הרבה תקופות חיים. במקרה האחרון, האדם יהיה בעל יכולות אלו כבר בילדותו, בעוד שבמקרה הראשון האדם כבוגר יפתח זאת על ידי תרגול נכון ,וגישה רוחנית מוגדרת.

על כל פנים, הרבה מהאנשים משתמשים ביכולות רדומות אלו עם כוונה שגויה, אם זה כדי לפגוע באחרים באמצעות מה שנחשב ל"כישוף שחור" black magic או משהו אחר, ומנצלים את חוסר המודעות והתמימות של אחרים כדי לגבות מהם סכומי כסף גבוהים מאוד, לגזול אותם. בכל המקרים האלו , חוק הקארמה יטפל בהם ויטול מהם את כל יכולותיהם וכוחותיהם שניתנו להם כמתנה , ככישרון טבעי שלא ידעו איך להשתמש בו לטובת הכלל . רבים מהם, מסכנים וחסרי המזל, לא ירצו להסכים להשלים עם העובדה שהם איבדו את "מכרה הזהב" שלהם ויזייפו הכול , כאילו יש להם עדיין כוחות אלו,כך שבסופו של דבר יתגלה לכל שהם "רמאים", "נוכלים " . כל זה משום שהחוק ברור מאוד : "ככל שאתה מקבל יותר , גדלה עמה יותר האחריות שתהיה לך, ומחובתך להשתמש במה שאתה מקבל ,ושבורכתה בו לטוב הגבוה " . זוהי אמת אוניברסאלית, ילדים יקרים, אתם שנהנים מיכולות מיוחדות , ושעליכם לזכור כל העת, שיש לכם משהו שעושה ואתכם שונים מהרב הגדול.

עכשיו גם בין הללו שמשתמשים נכון ובהתאם בתכונותיהם המיוחדות כגון אלו של המדיומים, הרואים בבהירות, השומעים בבהירות, או התחלה של טלפתיה, שעדיין לא לגמרי מפותחת כמונו, וכדומה, שיש להם סוג כזה של כישורים, גם האנשים האלו יצטרכו לעבור הרבה מלכודות, הרבה מבחנים קשים, כדי להתגבר על, היהירות ,ההבל והגאווה. קל מאוד למישהו שאינו מושלם עדיין ,להחשיב את עצמו\עצמה מעל אחרים רק בגלל העובדה שהוא\היא בעלי תכונות מיוחדות אלו, ושנדמה לו\לה שהם קרובים יותר לאלוהים, או שהם נחשבים יותר בעיניו , כי הוא\היא קיבל\ה יכולות מסוימות. ישנם הרבה, הרבה מאוד , שנכשלים במבחנים האלו, ועושים שגיאה קשה. החוק שלא נתן להתעלם ממנו של הקארמה ייתן לאנשים אלו מבחנים, שיעורים בענווה כך שיהיו מוכנים לסייע לאחרים - ללא שיהפכו רברבנים ויהירים!

זוהי הסבה יקרים, מדוע כה קשה לנו למצוא נשמות שלא הכשילו עצמן בחולשות הללו, ושמוכנים -בלי כל תשוקה להיות הגיבור הראשי בסיפור ואף לא שואפים להרוויח כסף רב מכך-- להקדיש מזמנם להתקשר עמנו , והתוצאה תהיה בהצטרפות לאחרים , בעזרה ליותר ויותר אנשים על הפלנטה הנהדרת הזו, ובגישה לאמת שהוסתרה ותמרנה ואתכם זמן רב מדי.

כפי שכבר אמרנו בהזדמנות אחרת , כל האנשים האלו שמחויבים לתכנית האלוהית ולמימושה של תוכניתו על המישור הפיזי והחומרי הזה בגישה של ענווה ופשטות בכל מעשיהם, ללא השתחצנות או פרסום פעולותיהם ,בלי שאיפה לקבלת פרס על העזרה של ההשגחה האלוהית, למטרה זו, אנשים אלו שווים עבורנו והרבה יותר חשובים לנו מזהב , יהלומים ואבנים יקרות . העזרה שלהם ושיתוף הפעולה שלהם עמנו הוא כל כך נהדר ונפלא שאין לנו מילים להודות להם עבור השתתפותם האוהבת , שפעמים רבות נעשית בשקט וללא ידיעתם של אנשים אחרים .

אך הם מוכרים וידועים בינינו, שיודעים את הפוטנציאל של כל אחד מכם, האמינו לי בבקשה כשאני אומר שאנו מכירים אתכם יותר טוב משאתם מכירים את עצמכם. שאנו מכירים את חולשותיכם ופגמיכם? כן. שאנו יודעים מה היכולות שיש לכם ואיזו היא הדרך הכי טובה שאתם יכולים לסייע עמנו? גם זה .

הרשו לי לסיים את המסר היום בכך שאתן לכם כולכם עצה שיכולה לעזור לכם להיות יותר שמחים ופחות סובלים ממה שאתם "רוצים" לסבול {שימו לב אמרתי "רוצים" לסבול } אל תיקחו את החיים ברצינות כל כך, אל תדאגו בגלל דברים קטנים, שאתם נתקלים בהם בחיים, תיהנו מהדברים הקטנים, צאו החוצה למרחבים הפתוחים, והיו בקשר עם הטבע, היו פחות זמן בערים, חייכו יותר, התלוננו פחות, ושימו לב ליופי שמקיף אתכם !

התעשו כן? נסו זאת, והרהרו בכך בסוף היום וכשאתם הולכים לישון אם הגישה הזו עזרה לכם להיות שמחים יותר ולחוש פחות חסרי מזל, בגלל דברים שטותיים. התבוננו במראה ועשו לעצמכם פרצופים, כן, צחקו על עצמכם ! שתפו פעולה בדרך זו , להפוך עצמכם שמחים יותר , יעשה את העולם מקום חיובי יותר, מאיר יותר, ורוחני יותר.

היו שמחים, היו שמחים.

שלום ואהבה.

Dear friends,

Alfa Starship have started transmitting messages through Cristian since January 2010.

Our brothers and sisters of outer space would become very joyful if their messages can be translated in as many languages as possible.

If you resonate with their messages which are published here and are able to translate to any language or know someone who would be able to do it, please send an e-mail to keeluad@gmail.com.

We are already translating in English, Spanish, Portuguese and Dutch, but any assistance in translating them into any of these and other languages is welcome.

Thank you.

Light and Love,

Adriano.

Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge