Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 24, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 24, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל בינכוכבית !

סיבות מרובות ,עולות על הדעת ,להריע לבן אנוש על האדמה הנהדרת הזו שמתכונן ועובד על עצמו ועם אחרים להשגת עליה Ascencion. עליה היא ירושתו, והזמן הגיע לכל איש ואישה בעלי הכוונות הטובות לעשות את הצעד, לקפיצה בהתפתחות ,ולהפוך לסופראיש, ולסופראישה , supermen and superwomen של התודעה הגבוהה ביותר.
כשאנו אומרים זאת, כוונתנו היא שרמת המיקוד שלהם בהווה וביטויה לא תהיה עוד מההיבט הצר של האגו, אלא מהנשמה. בעודם מאפשרים לנשמה להיות המדריכה את צעדיהם ולא לאגו, השכל יבהיק בזוהר לא מוכר לאדם על פני האדמה הזו ,והדבר יכשיר אותו להוציא לפועל משימות ראויות ולאין שיעור הולמות יותר את הישות המפותחת והגבוהה שהנו.
בכך ,הקשרים שיהיו לכם עמנו, ישאו פרי ויהיו מועילים יותר , הודות לעליה בתודעתכם, כתוצאה של תהליך ההתעלות . ואז נעבוד יד ביד ועבודתנו המשותפת תביא הרבה יותר תועלת מאשר לו הייתם נשארים ברמת המודעות הנוכחית שלכם.

אם אתם קוראים שורות אלו, זה משום שרמת המודעות שלכם היא מעט גבוהה משל רב האנושות, שעדיין מצויים במצב "חלום" גדול. זו העבודה שלנו, ותהיה גם שלכם, לעזור להוציא אנשים ממצבם האשלייתי החולמני הזה שאנשים חיים בו, כי רבים מתחילים להיות בשלים להתעוררות . ככל שיגדל מספרם של האנשים שעיניהן נפקחות למציאות, עולה המסה הקריטית ,שנחוצה להביס את כוחות הרוע. וככל שיש יותר אנשים ערים כאן ,יש יותר סיכויים להביס מהר יותר את כוחות האופל ששואפים לשלוט על מוחותיהם וחייהם של בני כדור הארץ. האנרגיות הללו, שמתנגדות לאפשר לעידן חדש של אהבה , שלום, והרמוניה להיכנס , זמנן נקצב.
למרות רב מאמציהם להישאר בשליטה, הוכרזה בשמים מפלתם.

מה שאני אומר זה, שכמה שיותר בני אדם יצאו מנרפותם ,כך נוכל ללחוץ יותר על האופל, ולהביסם מוקדם יותר. לכן אנו אומרים לכם כל הזמן ,שאנו אכן זקוקים לעזרתכם ולתמיכתכם, משום שזה מאוד חיוני להגביר את עוצמת האור הנחוצה ,למנוע מהאופל להתפשט, באמצעות שיתוף הפעולה בינינו, אחינו היקרים מהאדמה, ואנו, אלו שבאו מהכוכבים.

יש לכם כבר במספיק סרטים וספרים דוגמאות למאבק המר הזה בין הטוב והרע. המתקשר שלי רצה לציין מספר דוגמאות של ספרים וסרטים בנושא זה אך זה לא מה שאני מתכוון. מטרתי לדבר עמכם על דברים ממשיים,ואני לא מחפש דוגמאות של המצאות דמיוניות של איזה סופר, למרות שהן תוצאה של השראה מישויות רוחניות גבוהות, שמשימתן היא בדיוק להביא ואתכם להכרה של מאבק זה, שהנכם מתמודדים בו ברמות פנימיות ,על ידי התודעה שלכם. כי המאבק הממשי ,אחי היקרים , אכן נכפה עליכם ברמה הפנימית , ולא נגד כוחות אויב חיצוניים שבהם נתן לגעת, ושנגדם נתן להלחם על ידי שימוש בכוח. זהו המאבק הפנימי של האדם, של התודעה המוארת שלו\ה לעומת הנטייה השלילית שלה\ו שנגררים מזה מאות ואלפי גלגולי חיים, על הפלנטה הזו של עבודת פרך וסבל.

הפרס ,לאלו שיגברו במאבק הפנימי הזה יהיה לחיות בממדים שמימיים, או להיוולד מחדש בפלנטה הרבה יותר מפותחת , שבה תשתוקקו להשיג את שלמות הנשמה ,ולא שוב במסלול של מאמצי הישרדות בעולם של כאב וסבל הטבוע בניגודים , אלא בתוך מסגרת של מדע רוחני, אומנות בביטויה הנעלה ביותר, ובאהבה ואחווה הנהדרים ביותר.

אני מריע לכם שוב, כך שתגבירו את מאמציכם הפנימיים לפתח את הערכים האנושיים הגבוהים ביותר, ואני מזמין אותכם לסמוך על עזרתנו להשיג זאת. אך בשביל זה אתם חייבים להיות אלו שמגביהים את התודעה שלכם לרמה הנדרשת להתעלות. את היתר תשאירו לנו !

שלום ואהבה.

מתקשר : כריסטיאן.

מאנגלית: עדן

Dear friends,

Alfa Starship have started transmitting messages through Cristian since January 2010.

Our brothers and sisters of outer space would become very joyful if their messages can be translated in as many languages as possible.

If you resonate with their messages which are published here and are able to translate to any language or know someone who would be able to do it, please send an e-mail to keeluad@gmail.com.

We are already translating in English, Spanish, Portuguese and Dutch, but any assistance in translating them into any of these and other languages is welcome.

Thank you.

Light and Love,

Adriano.

Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge