Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, April 25, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, April 25, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

אנו גאים בדרך שהנכם עוזרים לעולם שבו אתם חיים, עולם שבמציאות אינו שלכם, אלא שבאופן זמני קיבלתם רשות לחיות בו, כך שכל יום שחולף הנו עולם טוב יותר. כל פעם יותר אנשים מתנגדים לחברות בינלאומיות שמזהמות ועושות שימוש בלתי חוקי , על ידי המפעלים שלהם, וכל פעם יותר מידע על הזיהומים של החברות הללו באמצעות הכימיקלים והגאזים שהם מזרימים לנהרות , לאוקינוסים, ולאטמוספירה, שהיו פעם טהורים, מודלפים לציבור.

אלוהים אף לא ירשה להמשך השוד של כמה פוליטיקאים שבשלטון, שהתעשרו מתשלומי המיסים , ושמנצלים את מעמדם ואת האמון שהציבור נתן להם. אתם תראו שמה שאני מספר לכם הפך לעובדה, "והכביסה המלוכלכת"של רבים מהפוליטיקאים נחשפת, אלו שהתעשרו מזה שהם לקחו לעצמם חלק מתקציבים של הממשלות שלכם שיועדו למען הציבור.האמת , אני אומר לכם, אין אף פוליטיקאי אחד שיוכל להמשיך במעילה הכספית , מבלי שהתרגילים המלוכלכים שלהם יחשפו לציבור,ויתגלו על כל כיעורם ויושמו ללעג על ידי הקולגות והעם, שבזמנו נתן בהם אמון לעשות את מלאכתם נאמנה.

ברגע שאתם יודעים את כל הפרטים של 'המיזמים הפרטיים' ואת מכירותיהם של הפוליטיקאים המושחתים, אל תשארו שקטים ומרוצים, מקללים אותם ומביעים מילים של " איך העולם נעשה גרוע". התחברו לאגודת ובריתות ביניכם וקיימו לחץ כך שאלו האשמים , יודחו מתפקידיהם הציבוריים ומהחברות שמזהמות את הסביבה ושיפצו על כל מה שחוללו , או שבמקרים ממש מסוכנים שהחברות יסגרו. עשו שימוש באינטרנט, ולא בעיתונות הכתובה, שברובה נמצאת תחת המניפולציות של אינטרסים פרטיים, והפיצו עובדות שיהפכו לידיעת הכלל אודות מקרי השחיתות הללו.

אל תשארו חסרי אונים, אחרת תאפשרו להם להמשיך את עוולתם, וכל הנזק ימשך {במיוחד במקרים של אנשי עסקים מסוימים בעלי אינטרסים אנוכיים שלא מענין אותם שהם גורמים נזקים לסביבה וליפי הטבע של הפלנטה},אחרת הם ימשיכו במעילותיהם בכספי הציבור ובעוולות לחברה, {במיקרים של פוליטיקאים שמתענינים רק בשיפור מעמדם במקום להקדיש את עצמם לשיפור מצב אומתם שאותה הם מייצגים}.

באופן הזה , תוכלו כולכם לתרום לשינוי בעולם במהירות רבה יותר, ותתפתחו לקראת המציאות שהנכם ראויים לחיות בה, משום שזוהי זכותכם.

הודענו במסרים הקודמים, שאתם מקבלים סיוע, כך ששינויים אלו יקדמו אתכם בתהליך שמטרתו העלאתכם למציאות החדשה שבה תמצאו את עצמכם בקרוב. דיברנו עמכם על מספר עצום של ישויות, שכמונו, מגיעות מהחלל החיצון ,שלה אתם קוראים חוצנים . וישויות מפותחות אנושיות- גבוהות, שמזה דורות רבים {בעבר,}ממעמקי האדמה,שצופות בהתפתחותכם המהירה לקראת ממד חמישי, ושגם עוזרים לכם, ושהם מצפים לקראת הזמן שבו יחבקו אתכם יום אחד, ושתוכלו לחיות בשלום הרמוניה ובאחווה.

אך אנו רוצים גם שתכירו בנוכחותם ובעזרתם העצומה שלא תסולא בפז, של ישויות רוחניות, שבזמנו היו בני משפחה שלכם,וחבריכם, כשהם היו מוסווים בגוף פיזי, ועתה הם קיימים במישור האסטראלי, או אפילו במישור גבוה יותר. אינכם יכולים לראות או לשמוע אותם, כי הנכם עדיין חיים בעולם שהרטט שלו רק בממד שלוש {למרות שישנם מספר אנשים שיכולים כן לראות ולשמוע אותם}.
אך שזה אינו אומר שהם אינם חיים כמוכם. למעשה , הנשמות חיות במציאות מעודנת אסטראלית, שמאפשרת להם לתפוס את מה שסביבכם בדרך יותר אמיתית מכם, שאתם רק מסתמכים על חמישה חושים פיזיים לתפקד עמם בחיים האלו: כך שבמודה מסוימת ניתן לומר שהם אפילו יותר חיים מכם! {צחוקים}.

הם לא יכולים לשוחח עמכם ,אך הם יכולים להשפיע על מחשבתכם, להזהיר אתכם מסכנה, או כשאתם טועים בפעולות מסוימות שאתם עושים,או לייעץ לכם רעיון שישפר את חייכם.רבים מכם חשתם את נוכחותם יותר ממקרה אחד, האם אני טועה?

ובכן, כפי שהנכם רואים, אינכם לבד בתהליך העלאה לקראת כדור הארץ החדש.אני מציין זאת משום שמספר קוראים הגיבו בייאוש על כך שהם מרגישים בודדים, משום שהם חושבים שאין להם עזרה !

יקרים, נשמות מוגשמות על פלנטת ארץ, הנכם כה אהובים על ידי בוראכם, האם אתם באמת חושבים שהוא, בכל עוצמתו,ואהבתו המושלמת אליכם באמת ישאיר אתכם לבד?
שוחחו אחד עם השני,בקרו אחד את השני בקביעות ואם אין לכם אף אחד מהמעגל החברתי שלכם שיכל להבינכם, אז אתם יכולים להתחבר לאחיכם ואחיותיכם האחרים דרך האינטרנט, כל אלו שהם גם בחיפוש פנימי,ושהם גם חשים שהם ילדי אלוהים,ושכמוכם מבקשים לפסוע בעתיד הקרוב על פני כדור הארץ החדש , שלא נודע כמותו מקודם על ידי האדם.

הנכם אחד עם הבורא. היו כך גם במודע !

אהבה ושלום.

מקור: המפקד סוהין מאלפא ספינת חלל.

מתקשר: קריס-וון
מאנגלית:עדן


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge