Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, April 20, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, April 20, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

חלפו תשעה ימים {תשעה ירחים, כפי שהאינדיאנים של צפון אמריקה אומרים}מאז המסר האחרון ששלחנו באמצעות קריס-וון. כבר אמרנו בעבר שבמקרים מסוימים ניעדר למשך זמן ארוך יותר, בעקבות משימות בזמנים מסוימים, שמצריכה את מלוא תשומת ליבנו, ומסירותינו. לעתים בחלק אחר של מערכת השמש, ולעתים אפילו בחלק אחר של הגלקסיה. לעתים אנו מסייעים לאחינו הנוספים, שזקוקים לעזרתינו. וכמובן שאנו רוצים לעזור להם. אפילו שבכך אנו באופן זמני דוחים את את הסיוע הקבוע שאנו מושיטים לאמא גאיה ,ולילדיה.

הנכם זקוקים לנו בזמנים הללו שבו הנכם משנים את הויברציה שלכם לרמה גבוהה יותר, וקרובה יותר לשלמות. אנו צריכים לעזור לכם, בזמן הקריטי הזה, משום שכל טעות מצד האנושות, יכולה להפעיל שרשרת אסונות ברמה פלנטארית, ואפילו מחוץ לפלנטה שלכם, ושאנו כאחיכם הבוגרים ואחיותיכם ,לא נאפשר בשום פנים. אנו נציע לכם את עזרתינו כדי להבטיח מעבר מסודר ואחיד לסביבה הטבעית של כל ממלכות האדמה, ברגע שתעזבו את הממד השלישי של הפלנטה, אל הממד החמישי של הפלנטה. זהו יעודכם, ואנו נבטיח שהדילוג הקוואנטי הזה, יתרחש בלא מיכשולים ובלא בעיות, למרות הנסיונות הבלתי פוסקים של בעלי הכוונות האפילות,שמנסים נואשות לסכל את המעבר של האנושות והממלכות האחרות לכדור הארץ החדש.

שלא תטילו ספק, בבקשה ,בהגשמתה של המטרה המשותפת הזו של כולם--שלכם ושלנו-- בשתוף ואחווה , משום שכל יחיד שבכם שמטיל ספק ,או שאינו מאמין בקפיצה ההתפתחותית הזו, של האנושות, יוצר קשיים, או מעכב את הרגע שבו המעבר יהפוך לעובדה, ולא כאוטופיה של מספר חולמים נאיביים.

כך שבמקום זאת, עזרו לנו להביא עולם חדש זה, בכך שתאמינו בנו, ובכוחותינו , המשותפים, כמו גם שתדמיינו את העולם הזוהר החדש, עם אנשים אוהבים, שחיים בהרמוניה , אחד עם השני , וגם בהרמוניה עם בעלי החיים , והסביבה והאוויר והים. בכדי להשיג זאת חיוני --נדרש-- שקבוצה גדולה של בניאדם על הפלנטה ישיגו התעוררות של התודעה, משום שזה מה שיאפשר לכם לעלות לרמה גבוהה של מודעות, גבוהה מזו שבה הנכם נמצאים כרגע. למעשה גבוהה הרבה יותר מזו!

אך אל תחששו, אין זה כל כך קשה כפי שזה נראה. אנו, שמשקיפים עליכם בהתמדה מכל מיני סיבות שונות,רואים שיותר ויותר אנשים מאסו בשיטה הישנה והארכאית, ושואפים לחיות בעולם טוב יותר בלא מלחמות, ורעב ואי-צדק וללא שחיתות מצד הפוליטיקה המשטרה והמשפט. כל פעם יש יותר אנשים שמחפשים עולם רוחני יותר, שבו הגינות מוסרית שלטת, ופחות אנשים שמחפשים להתהולל בהגזמה. יותר אנשים מבקשים שוויון, ושהארצות העשירות יחלקו מעושרם עם הארצות העניות, והם עוזרים ומשתפים פעולה, להביא לידי מציאות, את רעיונותיהם לשיקום ולהעלאת כל היצורים החיים שמאכלסים את הפלנטה.

אחיכם ואחיותיכם, החיות, והצמחים, והמינרלים חייבים גם לעלות, והכרחי שהגישה שלכם כלפיהם תשתנה באופן קיצוני,אני מציע , משום שיש עדיין שרידים רבים של מסורות מיושנות ביניכם,שממשיכים באכילה של בעלי חיים,אחיכם הקטנים, ושל גדיעה מוגזמת של העצים שהינם הריאות של גאיה, והשאיבה של נפט שזה הדם של גאיה, או מינרלים מהאדמה שהינם העצמות של גאיה. זה יוצר חוסר איזון גיאולוגי, ויכל לגרום לנזקים . למעשה כבר הייתם סובלים מכך לולא התערבותינו בזמן,שהיה ממש מסוכן ליציבותו של עולמכם.

העלו את רמת מודעותכם, דרך שינוי הגישה . לא מתוך השכל המצומצם אלא העדיפו את קול מודעותכם אשר מתוך פנימיות הוויתכם תכתיב לכם איך לפעול כדי לסייע לפלנטה להתעלות בכללותה.

כך נכתב בתוכניותיו של הבורא של כל העולמות, שעולמכם יעלה עכשיו לרמה גבוהה יותר בבריאה. גאיה מיועדת לעלות בכללותה, כשכדור הארץ, {לוגוס} יהפך לפלנטה בממד החמישי, עם כל היצורים החיים שמאכלסים אותו, שכולל כמובן את ממלכת האדם שאליו הנכם שייכים.

שלום ואהבה.

מקור: המפקד סוהין מאלפא ספינת חלל.

מתקשר: קריס-וון
מאנגלית: עדן


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge