Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, April 1, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, April 1, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

מחויבותינו לאבטח אתכם ולהגן עליכם מפני כל איום שיכל להטרידכם ,היא משימה שהתנדבנו לבחור בה,ובהחלט נמשכת עד שתגיעו לנקודה שתוכלו לאמצה לעצמכם ללא הצורך בעזרתינו. עד אז נהיה מאוד קרובים אליכם,יותר משתוכלו לדמיין,ושלא יהיה לכם כל ספק שאנו נגשים את משימתנו בשלמות וללא כל דיחוי.

הישות שבאה לאהוב, כפי שאנו עושים,איננה מהססת ולו לרגע אחד להציע עצמה בשלמות לאחרים שעדיין לא הגיעו לרמה כזו של אהבה,שמצריכה מודעות רחבה הרבה יותר, ופחות מיקוד בעצמה,{אגוטיזם} וממוקדת בשמחה שנובעת מסיפוק צרכי האחרים{אלטרואיזם}. מי שאוהב אינו מחשיב זאת כמאמץ או כמחויבות ,להקדיש מעצמו { זמן, משפחה, פעילויות פרטיות}ולסייע למישהו אחר להיות יותר שמח. אנו דואגים לרווחתם של כל הישויות ביקום, משום שאנו יודעים שאנו כולנו אחד דומים. אנו מחשיבים כל נשמה, כאור שמאירה ב"יחדות" ,בחברת כל האחרים , בריקוד קוסמי לפאר את האב והאם הבוראים. ואם אתם יודעים שהאחרים הינם חלק מעצמכם, איך תוכלו לשמוח כשאתם רואים ישויות אחרות אנושיות ולא אנושיות, סובלות?

מי שנמצא ברמת מודעות שמעניקה ,ללא אנוכיות, בלב פתוח ורחב, ללא הפחד מדחיה או מלעג או מהשפלה רגשית, הנו הגדול בכל הישויות. משום שלאמיתו של דבר האיכות הכי נעלה בישות היא האהבה. אם אנו צריכים להגדיר אלוהים, בצורה הכי קרובה למציאות שנוכל להבין, זה שאלוהים זה אהבה, וזה שחושב רק על נתינה ללא בקשת כל תמורה, וללא ציפייה לשבחים או גמול, הופך באמת במהותו לאלוהים.

במישור הממד השלישי ,שבו הינכם חיים, איש או אישה כאלה שכשהם עוזבים את הגוף הפיזי , "מתים" מבינים שאנו כולנו דומים: שאנו ילדי אלוהים ושווים: ושאורו מאיר ומחמם את כולנו בשווה: כשהם עוברים "לצד השני" הם מתמלאים בשמחה שלא תתואר, ואושר פנימי שאינכם יכולים למצוא דומה לו או להשיגו ולהכילו, בעולמכם בממד השלישי. אז הישות הזו חיה במצב של שלום ואהבה שאתם מכנים פרדייז, בכמה תרבויות, {גן-עדן} או נירוונה, באחרות, אך הן מתייחסות לאותה תחושה תודעתית פנימית. אין זה מקום שבה הנשמות מתגוררות בו אם הן התנהגו יפה, בזמן שהותם על האדמה, אלא זהו מצב מודעות פנימית, שמוגשם מתוכן החוצה. למעשה אתם יכולים לחוש מצב מאושר ושמחה כזו בכל מישור או ממד של מציאות.

כך שאם הנכם שואפים להשיג מצב כזה, שאין דומה לו, שאינו נתן להשגה ,לאותן נשמות עלובות ומרושעות, אתם חייבים לשאוף לחיות כל הזמן בהתרחבות החוצה, בצורת האהבה הטהורה ביותר שבליבכם לכל הישויות. אפילו אלו שאינן רגילות לאהוב אחרים, יכולות ללמוד זאת אם יש להן כוונה רצינית לעשות זאת. זה הכל אודות ההשתוקקות לכך ,ומיקוד מחשבותיכם ומלוא תשומת ליבכם לפתח אהבה כזו בלבבכם.

אם אתם לא רגילים לאהוב אחרים, משום שמעולם לא טרחתם לנסות זאת, התחילו לחוש אהבה לכל דבר שנראה הכי קל, כמו לצפות בילדים שעוברים לידכם, העריכו את הפרחים בשדות, עלו על הר וצפו בשקיעה בעודכם יושבים למעלה,או כל דבר שמהווה השראה לעדינות ולאהבה רבה יותר. ישנו חוק קוסמי ,שכל אחד מושך אל עצמו כל דבר הזהה לויברציה שבה הינו שרוי: עשו לעתים קרובות יותר פעולות שמעוררות ומפתחות את האהבה בתוככם: עשו כך שהאהבה תתרחב יותר, כל פעם, כך שתשתנו להיות אנשים טובים יותר, אוהבים יותר ורגישים יותר, ותמשכו לחייכם יותר דברים יפים, נאים ומשובחים שיש לחיים להציע.

שאיפתינו היא שרובכם תשיגו רמה גבוהה כזו של אהבה, ושתסייעו לעלייתם של רב האוכלוסיה על כדור הארץ, בדרך זו. משום שהינכם יודעים שהכל קשורים. זה מה שאנו שואפים להשיג, כי רב האנושות על האדמה הזו כבר מוכנה לכך. אחרת לא היינו נמצאים כאן, משום שהיקום לא היה משקיע כה הרבה מאמצים , ואף אלוהים לא היה מבקש כה הרבה שיתוף פעולה, לו התוצאה לא היתה כזו גבוהה.העלאת התודעה של כל האנושות על פלנטת ארץ.

אתם יכולים לסמוך על תמיכתינו המלאה ועל התנופה שאנו מגישים לכם להצלחה. טפחו אהבה בלבכם! אין דבר יותר גדול ומעודן מכך!

אחיכם מספינת האם אלפא במסלול סביב כדור-הארץ.

מקור: המפקד סוהין.

מתקשר: קריס-וון
מאנגלית: עדן


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge