Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 16, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 16, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת החלל הבינכוכבית

אנו מוצאים שאמצעי תקשורת זה עמכם הנו בעל ערך ממשי כאמצעי להעביר אליכם את התשדירים שלנו.זו דרך נקייה ,בטוחה ומעוררת אמון עבורנו להגיע עדיכם היכן שהנכם. וזה יהיה ככה עד שיום אחד נוכל להתקשר אליכם באופן חופשי , כשנקבל אישור מהפדרציה הבינגלקטית, להיחשף בפניכם. בינתיים נשתמש בבני אדם מסוימים שבחרנו, שאותם אתם כבר מכירים , משום שיש להם תכונות מאוד מתאימות לתקשורת טלפטית. כמה מהמתקשרים האלה שבחרנו מוכרים מאוד ואהובים מאוד על ידינו, מאחר ואנו עבדנו יחדיו כבר הרבה מאוד עידנים. הם נשמות עתיקות מאוד שבאו להביא לכל האנושות שמעוניינים בכך על פלנטה זו , את המילים שאנו מדברים אליכם, במינימום שבמינימום הפרעות מהאישיות שלהם. האנשים החשובים ביותר עבורנו הם אלה הפתוחים לדברינו בענווה, מבלי לנסות להכניס מלים משל עצמם. ואלו יקרים מפז עבורנו. לאלו, המתקשרים היקרים שלנו, אנו מקדישים את התשדורת של היום.

המתקשרים שאנו משתמשים בהם להתקשר אליכם, כמו נמצאים בראש הפירמידה. אחר כך מעט מתחתיהם ,נמצאים אלו שעובדים מבתיהם, שמאפשרים למילותינו להגיע אל יתר האנושות , אלו הם המתורגמנים, והאנשים ששולחים את המסרים שלנו ברשת האינטרנט. אחר כך מתחתיהם אך גם חשובים מאוד ,נמצאים אלו ששולחים הלאה את המידע לכל מי שהם מכירים, או שמיידעים את כל מי שהם מכירים, על מציאותם של האתרים באינטרנט.כל אלו הם עזרה מאוד חשובה עבורנו ואנו מעוניינים לבטא כאן ועכשיו את הכרת תודתנו העמוקה . זוהי הדרך שבה כל המידע שאנו רוצים להפיץ לאוכלוסיית הפלנטה יכולה להגיע לכל בית שבו גרים אנשים עם רצון טוב ולב פתוח , חופשיים לחלוטין מהתניות ומחשיבה מרובעת.

צמיחה מחשבתית מרובעת זו , בדרך כלל מועברת על ידי הדתות שעל הפלנטה שלכם, שמתחרות אחת באחרת להפגין אוטנטיות וערך ייחודי, למאמיניהם. זהו ניסיון מעורר רחמים עכשיו כשכל הפלנטה מנסה להתאחד, אירופה לדוגמא! בכל מקום שעל הפלנטה , כשממשלות ומפלגות פוליטיות מנסות להפריד ולהבדל מהאחרים, זוהי הוכחה לפעילות של הכוחות האפלים,שמנסים שלא תשימו לב לכך. מדינות, קהילות וערים שיש להם נטייה להתאסף יחדיו עם אלו שבסביבתם הגיאוגרפית, הנם הסמן לעבודתם של מאסטרים חכמים, אחים ממקומות אחרים בגלקסיה וישויות מתוך הפלנטה,שמעודדים בני אדם ממקומות אלו להתאחד באהבה, הבנה ואחווה. זה כמו המשפט המפורסם של העם הצרפתי מזה מאות שנים : "חופש, שוויון, אחווה"

היכן שיש אחוד תהיה אהבה: היכן שיש הפרדה תהיה גזענות ושנאה אתנית. שתפו פעולה עם ארגונים שבהם תוכלו לתרום לאחים שיש להם פחות מכם, ישנם כאלו מאוד ידועים ושאפשר לבטוח בהם. אין צורך להיות חשדניים כלפיהם. אנשים רבים פשוט מסתתרים מאחור מסיכת החשדנות נגד הארגונים הללו כדי להסתיר את הקמצנות וחוסר הסולידריות האנושית שלהם. היו סולידריים תרמו סכום מהכנסותיכם, גם אם אין זה הרבה, מה שביכולתכם, על מנת לסייע לארגונים הקיימים, כך שהעולם יהדק את הקשרים שלו ויהפוך קטן יותר ,למנוע פירוד, כדי שכשיהיה צורך תוכלו לשתף פעולה בין כל בני האדם.

כעת יש לכם הזדמנות לעשות זאת , לעזור לאחיכם ואחיותיכם מהאי האיטי שנפגע על ידי רעידת אדמה קשה ,והותיר אלפים מתים, חסרי בית, ושכולים. דרוש עכשיו סיוע כספי , עזרה בנוכחות של אנשים שם, וגם תפילות שעזרתן לא ניתנת לשעור. תפילות הן בעלות ערך רב, מאחר ונתן להתפלל מכל מקום בעולם וזה לא מצריך הוצאות כספיות מאלו שמבקשים לעזור לאחיהם בשעת צרה.
אנו אמרנו כבר שיהיו חלקים על הפלנטה שיפגעו קשה מאוד מעוצמות השחרור של האלמנטים שם. ובחודשים הבאים תראו עוד דוגמאות קשות כמו בהאיטי, מאחר ואלו הם תגובות של האדמה, לתוקפנויות מנטליות אסטראליות, ופיזיות, על ידי בני אדם שמאכלסים את ה"גוף" שלה שהם כמו תאים של אורגניזם קטן.

אנו אחים ואחיות ממקומות אחרים בחלל , לפעמים ממערכות כוכבים מאוד רחוקות מחויבים לעזור לכם גם בזמנים כאלו כמו זה שבהאיטי עכשיו,וכמו שכשטייפונים הרסו אזורים בחופי צפון ומרכז אמריקה, או כשצונאמי פגע במספר ארצות באסיה ואפילו בחופי אפריקה. היינו שם ברגעים האלו , וביצענו משימות שהן בלתי נראות עבורכם, והן מאוד הכרחיות לחיי הטבע שם,לצמחיה ולחיים שבתוך ועל האדמה בים וביבשה ובפלטפורמות שבאוקיינוס לשקם ולהציל ,על ידי ספינות החלל שלנו, שעזרו להחזיר את החיים למקומם המקורי ביבשה ובים.

אנו מבקשים על כן, את שיתוף הפעולה בכל דרך שאתם מרגישים בתוככם, משום שהנכם תמיד מודרכים על ידי האור של הנשמה הפנימית.

אנו מכירים לכם תודה עמוקה על עזרתכם, ושתוף הפעולה ואנו מברכים אותכם בשלום אחווה ואהבה אלוהית.

אלפא ספינת החלל.

Dear friends,

Alfa Starship have started transmitting messages through Cristian since January 2010.

Our brothers and sisters of outer space would become very joyful if their messages can be translated in as many languages as possible.

If you resonate with their messages which are published here and are able to translate to any language or know someone who would be able to do it, please send an e-mail to keeluad@gmail.com.

We are already translating in English, Spanish, Portuguese and Dutch, but any assistance in translating them into any of these and other languages is welcome.

Thank you.

Light and Love,

Adriano.

Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge