Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 21, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 21, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל בינכוכבית

יתכן שחלק מכם לא יראה אותנו בצורתנו הפיזית. אנו יודעים שיש ציפיות גדולות מצדכם לדעת איך אנו נראים , לבקר באחת מספינות החלל שלנו, ולטוס לסבוב מעל פני האדמה, יש כמה מכם שהיו רוצים לטוס עם הספינה, לפלנטה או לאיזה כוכב מרוחק. אנו מבינים זאת כי גם אנו במקומכם היינו שואפים לכך.

אך מחובתנו לומר ,שעליכם לזנוח את שאיפותיכם לסנסציות חדשות רק כדי לספק לכם זריקת אדרנלין. אנו מצפים מכם להתכוונות רוחנית בוגרת יותר , ולשחרור שאיפות מרגשות ומרשימות, התרכזו במקום זה בעזרה הדחופה שעולמכם זקוק לו בזמנים אלו.היינו רוצים לדעת שאנו יכולים לסמוך עליכם כך שנוכל לקדם את משימתנו, אך כדי לעשות זאת , הנכם צריכים לחדול מחיפושים אחר חוויות מרגשות גרידא.

אנו באים להצלתכם מתוך אהבה אליכם, אנו מבקשים שתדעו שלא נעזוב את הפלנטה היפהפייה הכחולה הזו עד שנעשה כל מה שנתן לעשות כדי לעזור לכם לשחרר כל מה שהנו שקרי ומוטעה ולשקם כל מה שאמתי ונכון. "מתי יגיע השינוי הזה?" שואל אחד מהקוראים של מסרינו באינטרנט . ואנו משיבים , "מתי היית רוצה שהשינוי הזה יתרחש?" משום שזה לא תלוי כל כך בנו, אלא בשאיפותיכם שלכם ,של כל תושבי כדור הארץ שהשינוי יתרחש עכשיו, לא באיזה עתיד רחוק. השינוי יתרחש אם וכאשר תהיו מוכנים לשינוי הזה משום שאין זה תלוי רק באחיכם מהחלל שמבקרים אתכם, ולא באלו שמאכלסים את תוך הפלנטה. השינוי הזה יתרחש כאשר מספר מספיק של אנשי כדור הארץ ששואפים לעולם אחר מזה שהם מכירים, יגיע למסה קריטית, וזה כשיש מינימום של אנשים שמוכנים לפעול בדרך מסוימת , ולא להיות פסיביים , על מנת להמיר את כל מה שלא נכון בעולמם למציאות שונה , כשכולם מתייחסים אחד לשני כאחים וכתאים בעלי זכויות שוות של אותה אימא אדמה.

אנו אוהבים אתכם מאוד מאוד, אינכם יודעים עד כמה, ובמקום לראותכם מחוסלים בעימות גרעיני , או נכחדים כגזע בפלנטה הנוטה למות מסיבות של זיהום שהנכם משחררים לאטמוספרה , לאדמה ולאוקיינוסים, אנו מוכנים להקריב את חיינו עבורכם. זה מה שמישהו מוכן לעשות לאהוב אמיתי , אחינו הקטנים. אין הקרבה גדולה יותר מאשר להיות מוכנים לתת את החיים כדי להציל מישהו אחר, והקרבה כזו איננה אפשרית אלא מתוך אהבה נשגבת כזו.

אז השינוי שכל קוראי התישדורים שאנו מעבירים דרך המתקשר שלנו ,מצפים לו , יקרה כאשר מספר מינימאלי של אנשים על הפלנטה הזו יעבדו ויפעלו על מנת להביא את השינוי הזה. כשאנו אומרים "יעבדו ויפעלו", איננו מתכוונים שהם אמורים ללבוש מדים ולצאת לשדה הקרב, וגם לא להלחם נגד מערכת מושחתת של כוחות האופל, גם לא לכתוב ספר, להפוך לנזיר, או נזירה ולחיות בבדוד חברתי, אם אין זה הדחף הפנימי של העצמי שלהם שאומר להם כך.

מה שאנו מנסים לעשות זה להזמינכם לעצום עיניים ולדמיין, ראו כמה שזה פשוט, כל שעליכם לעשות זה לדמיין את העולם שתרצו שיהיה לכם! לא נאמר מספיק על כח המחשבה, ועל כוחכם להניע ולהמיר באמצעות הכוונה. אתם חייבים לשאוף , יקרים, השינוי שאותו אתם מבקשים, אתם חייבים להשתוקק אליו עמוקות, עם כל כוחכם הפנימי , לשאוף לעולם טוב יותר שיפרח ויתגשם על פני האדמה , דמיינו אותו במלוא היופי , ההרמוניה, היושר האצילות , והצדק. כשיהיה המינימום הנדרש של אנשים השואפים לעולם חדש ולדרך חיים אלוהית , אז נוכל לסייע לכם לעצב עולם זה במישור מציאות קיומכם . וזה יהיה עולם אוטנטי ,מוחשי ואמתי ולא איזה עולם אוטופי פנטזיונרי מדומיין.

כאן המפקד של אלפא ספינת החלל הבינכוכבית , בשירות ללא תנאים, עבור כל תושבי עולמכם.

שלום ואהבה.

מתקשר: קריסטיאן

Dear friends,

Alfa Starship have started transmitting messages through Cristian since January 2010.

Our brothers and sisters of outer space would become very joyful if their messages can be translated in as many languages as possible.

If you resonate with their messages which are published here and are able to translate to any language or know someone who would be able to do it, please send an e-mail to keeluad@gmail.com.

We are already translating in English, Spanish, Portuguese and Dutch, but any assistance in translating them into any of these and other languages is welcome.

Thank you.

Light and Love,

Adriano.

Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge