Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 14, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 14, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא רכב בין כוכבי !

אנו מאוד גאים להווכח עד כמה הרבה אנשים משקיעים בזריזות כדי שהמסרים שאנו שולחים לכם יוכלו להשלח באינטרנט ולהיות מתורגמים כך שרבים אחרים, יוכלו לקרוא אותם בשפתם. זו דוגמא לכך עד כמה האנושות על הפלנטה הזו ,פועלת בצוותא ,לסייע לאחיהם להגיע להתפתחות רוחנית ,וזה גם מהווה דוגמא שהנכם מסייעים לכולם ולא רק לאזרחים שהם בני מדינתכם, מבלי להעדיף רק את בעלי הגזע או הלאום והאמונה שלכם. זהו צעד טרנסצנדנטלי בהיסטוריה האנושית, ואתם , אלו המשתפים עמנו פעולה, כותבים את ההיסטוריה שצאצאיכם יקראו בספרי הלמוד. הנכם מעצבים עתה , בעשיה הבלתי מותנית הזו, את טובת כלל האנושות.

הננו מודעים לתפקיד החשוב שהעוזרים שלנו מבצעים על האדמה, ושבלעדיהם לא היינו יכולים להשלים את המשימה שניתנה לנו. כך שאפילו שאינכם יודעים זאת ,אחיכם על האדמה חייבים לכם רבות. אין הם יודעים זאת עדיין, אך הם כולם ידעו , בעתיד, כשיקראו את הכרוניקות של השינוי הגדול שהאנושות עברה על הפלנטה הזו. דעו שכל אלו שעוזרים לנו עכשיו , והזמן שהנכם מקדישים להפצת המידע שאנו מספקים לכם, הנו לא יתואר עבורנו. אם תמשיכו לעבוד בקצב הזה מבלי להפחית ברצון בכוונה ובזמינות בעתיד, נוכל להבטיח לכם שהשינויים אל תוך העידן החדש כאן על האדמה יהיו הצלחה. כן הצלחה שלא תשוער , שהאנושות לא חזתה כמוה בעבר. הקפיצה שאתם עומדים לעשות, אינה ברת השוואה לשום דבר שנעשה בעבר , וכך צריך להיות, כדי שהתודעה שלכם תעבור מוטציה לממד אחר . ולכן חשוב כל כך שאלו שבחרו לשתף עמנו פעולה , יתנו הכל ולא יחסכו כל מאמץ או זמן להשגת המעבר מהממד הישן לזה החדש .המשרטט אופק מלוא הטנא הרפתקאות לכולכם , ושיהפוך את הגוף והנשמה שלכם למושלמים יותר, או מה שדומה שיקרב אותכם יותר לישות הנעלה והמרוממת שהנכם מכנים אלוהים

וקרוב ככל האפשר לשלמות שישות יכולה להיות , עם יותר מאפינים אלוהיים שנתן לפתח בישות זו.
הגוף יהפוך כל פעם ליותר ויותר אוורירי ויותר ויותר צלול, והרבה יותר יפה. הישויות המפותחות ביותר ביקום, הנם כה יפות שאין מילים לתארם. הן מאוד קרובות לאלוהים, כל כך קרובות שהן יכולות למזג עצמן בתוכו אם יחפצו בזאת. בכל אופן הן התנדבו והעדיפו לסייע לישויות אחרות שנמצאות מתחתיהם ברמת ההתפתחות, בו בזמן שיש לפניהם אפשרות נפלאה ובלתי נתנת לשעור להפוך לאחד עם הכל, וליהנות מנצח של יופי.
הם אלו שאחראים על ההחלטות החשובות ביותר ביחס ליעוד העולמות ומספרן העצום של הישויות שישתלבו בהם. הם משדרים את החלטותיהם לישויות אחרות השוות כמותן ברוחניות, טוהר וטוב , ושהנן משמשות גם בתפקיד השליחים, והן אלו שמשדרות אלינו את המשימות שעלינו לבצע בתוך הפאזל העצום של היקום ,של הבריאה.

אנחנו משקיעים את מלוא נחישותנו כך שפעולותינו יהיו ללא דופי, ובלי טעויות שתצוצנה בדרך, אנחנו לא מונעים מתוך רצון אישי וגאווה עצמית או כל רגש כזה, רק מתוך אהבתנו העצומה לאבינו הבורא,שאנו מבקשים לכבד ולספק את בקשתו באופן המוצלח ביותר ,אפילו בפרטים הקטנים ביותר משום שהכל חשוב. אתם תתפשו ותבינו זאת כשתבינו שהכל קשורים זה לזה, ושכל פעולה, ותהיה זו הזעירה ביותר לכאורה,משפיעה יחד על התוצאות הסופיות . לדוגמא ,אם אתם מטפלים היטב ברכב שלכם, נקי ומשומן ושומרים על כל החלקים שלו במצב טוב כך שהחלקים המחוברים זה לזה, מתפקדים כפי שנדרש, זה מאפשר לרכב לתפקד באופן כללי במצבו האופטימלי. אם {תמדטו} תהרהרו בכך, תבינו מדוע אנחנו כאן לסייע לכם, תבינו מדוע שיתוף הפעולה מצדכם כה חשוב ומדוע הבטחון היחידי להצלחתנו שוכן במספר מכם ,שבחרתם להקדיש זמן ומאמצים, כך שיחד נוכל לשנות את העולם. והדרך היחידה לשנות את העולם היא לשנות את צורת המחשבה של האנושות. כך שעבורנו להשיג זאת, זה היה להשפיע על כמה מוחות, כך שיוכלו להמציא את האינטרנט,שזהו מישור פיזי של מה שבאמת מה שהננו, בעולמות הפנימיים {אינטרנט= רשת פנימית} ,זה מאמן אתכם להתחבר עם אחרים ולהחליף מידע שמאפשר לכה הרבה אנשים ,להיות מודעים, לכל כך הרבה מרכיבים , ש"הכוחות האפלים" אינם מעונינים שתדעו . זו הסבה שבגללה האינטרנט הסב נזק קשה לכל אלו שרצו להסתיר את האמת. ועבורנו זו דרך מצוינת לתת לכם מידע על הצעדים שלנו, צעד אחר צעד ומה הצעד הבא שלנו. וכשתהיו מסוגלים לקבל ולשדר מחשבות ישירות ממוח אחד לשני, לא תצטרכו יותר את האינטרנט, ותוכלו לבחור להשתמש בערוצי מידע יותר שימושיים ומתוחכמים. אך לעת עתה אנו יכולים להשתמש בדרך הזו לשדר אליכם מידע מאד חשוב והכרחי להשגת השינוי שאתם כה שואפים אליו כמונו. לפחות אלו שיודעים על נוכחותנו ועובדים למען עולם טוב יותר לחיות בו.

שלום ואהבה

אלפא. רכב בין כוכבי.Alfa starship

מתקשרת: קריסטיאן

Cristian

קריסטיאן נולד באי מיורקה {ספרד} שבים התיכון ב1961 שם הוא גדל. את מתנת יכולות התקשור הוא גילה בגיל 21, בהיותו בקבוצה רוחנית , בעיר פלמה דה מיורקה. הוא נדד למדינות רבות בעלות תרבויות עתיקות של מסורות רוחניות, כגון הדו, מקסיקו, ומצרים. ב1985 הוא נפגש אישית עם מורה רוחני, מאסטר סאטיה סאי באבא. שהשפיע עמוקות על המשך דרכו ובהדרכתו הקדיש את עצמו לתרגום כתביו של המאסטר סאטיה סאי באבא, לספרדית במשך העשור האחרון. בסוף 2009 הצטרף לקבוצת המתרגמים של התקשוריםהגלקטיים, ותרגם תקשורים של מתקשרים אחרים, זמן קצר לאחר מכן החלו להעביר לו מסרים ראשונים ישירות, מאלפא ספינת החלל הבינכוכבית.מתקשרת: קריסטיאן

Dear friends,

Alfa Starship have started transmitting messages through Cristian since January 2010.

Our brothers and sisters of outer space would become very joyful if their messages can be translated in as many languages as possible.

If you resonate with their messages which are published here and are able to translate to any language or know someone who would be able to do it, please send an e-mail to keeluad@gmail.com.

We are already translating in English, Spanish, Portuguese and Dutch, but any assistance in translating them into any of these and other languages is welcome.

Thank you.

Light and Love,

Adriano.

Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge