Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 8, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 8, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת החלל !

בחקירות שאנו עורכים בשיתוף עם נציגינו על האדמה, מצאנו שאנו מבצעים עתה צעד גדול, נגד הדיכוי של כוחות האופל! הם ביצעו טעות רצינית בימים האחרונים , והתמיכה מהאנושות על הפלנטה הזו הולכת ופוחתת יותר ויותר , כי רבים מתעוררים מתרדמתם, או היינו אומרים "מהשפעתם המעייפת של נציגי האופל". החרטה המורגשת ,כשמתגלה להם האמת ,על המציאות, ואיך שהוליכו אותם שולל על ידי ה"מומחים האמיתיים" של האשליות והרמאות, גורם להם לרצות לפצות על הנזקים שנגרמו דרכם לאנושות התמימה והסובלת: עכשיו ברגעים הללו הם כלים בעלי ערך רב לכולנו ,המנסים להעלות את המודעות של הפלנטה ולהוביל את האנושות הנוכחית אל סיפו של הממד החמישי המקודש, ישירות מהממד השלישי, לחמישי מבלי לעבור דרך הממד הרביעי שהנכם כבר מתמירים אותו, בלי שהנכם מרגישים בזה כלל, בגלל שהנכם משתפים עמנו פעולה, בשיפור התנאים בתהליך התפתחותה של גאיה. לו היו עוד חמישים אחוז עובדי אור,באוכלוסיית העולם ,שלא חיים מתוך אנוכיות גמורה, אלא עוזרים לאחיהם הנזקקים במאור פנים, הייתה מתבצעת קפיצה בהתפתחותכם, לקראת השגת אור העולם של האב, בכזו עוצמה שזה היה מעלה אתכם ישירות לממד השישי !

אנו פשוט מיידעים אותכם, כי לעבור לממד החמישי מבלי לעבור דרך הרביעי, זה כבר הישג פנומנאלי,וזה משהו שנוגע אליכם. ישנן פלנטות רבות ביקום אשר נשלטות בדומה וזהה לחוקים שלכם. בימים הללו האנושות על הפלנטה שלכם היא היחידה העוברת קפיצה קוונטית שאותה אתם חווים עכשיו. אם נעקוב אחר קווי הזמן המתאימים,של המישור הפיזי [הבריאה הדחוסה ביותר של אלוהים ] , קיימות פלנטות אחרות שדומות לכדור הארץ אשר

הותמרו לממד החמישי, בדיוק כפי שאתם עושים עכשיו. על האחרות היו פחות תושבים, עם רמה מספקת של התעוררות אך הם לא עברו ישירות לממד החמישי , אלא עברו משלישי לרביעי. וכמה אחרות - מה שפחות נפוץ מבין אלו שמותמרות לממדים הגבוהים - ביצעו את המעבר מהממד השלישי ישירות אל השישי! אך הייתי אומר שזהו מקרה יוצא דופן. במקרים נדירים אלו , התרבויות הספורות הללו היו בעלי מספר גבוה מאוד של עובדי האור, שהקריבו עצמם, לעתים ממש הציעו את החיים, [בדיוק כמו שעשה היחיד הנעלה ,המוכר לכם כישוע מנצרת] למען הטוב הגבוה של הכל. כשהסתיימה התקופה הקוסמית, ההקרבה\המסירות שלהם, השיגה למען התרבות כולה קפיצה עצומה כך שהם עברו ישירות מהממד השלישי לששי.

העובדה שאתם חדלים לחיות ברמה של הממד השלישי, לרמה של ממד חמישי היא הישג כה גדול, שתהיו עדים לזניחת החיים של עבודה קשה , וסבל, שבו הנכם עסוקים יותר מדי בהשגת אמצעי המחייה למשפחותיכם, ובמקומם תתפנו לחיות באופן שונה לחלוטין, בחיים רגועים ומהנים בדברים שהם הרבה יותר חיוביים מבעיות כלכליות, או הישרדות, חיים שהמיקוד שלהם קשור לפעילויות כמו ההנאה ממוסיקה, ציור, או שירה, ושהדרישות למחיה דורשות מטלות פיזיות פשוטות לחלוטין.

כשהמודעות הקולקטיבית עולה, אינכם זקוקים עוד לשום צבא, להגן על שום מדינה, ואף לא למשטרה לשמור על החוקים והסדר להגנת האזרחים מפני פושעים וגנבים, משום שהם יועברו לפלנטות או כביכול פלנטות, שמתאימות לרמה ההתפתחותית שלהם. הם כבר לא יגרמו שום בעיה לחברה, שתחיה בשלום ושלווה בפלנטה מעולה, שנשלטת על בסיס אמת, יופי, הרמוניה ואהבה מעודנת.

מי ייתן ותהיו אתם, אלו שהנכם קוראים תקשורת זו, חלק שותף של גן העדן עלי האדמה,הממשי הזה. התחילו כבר לדמיין עולם חדש זה, את כדור הארץ החדש הזה, והאנושות השמחה והנפלאה החדשה הזו. והיו ברוכים הבאים לעדן.

שלום ואהבה

מתקשר כריסטיאן.Dear friends,

Alfa Starship have started transmitting messages through Cristian since January 2010.

Our brothers and sisters of outer space would become very joyful if their messages can be translated in as many languages as possible.

If you resonate with their messages which are published here and are able to translate to any language or know someone who would be able to do it, please send an e-mail to keeluad@gmail.com.

We are already translating in English, Spanish, Portuguese and Dutch, but any assistance in translating them into any of these and other languages is welcome.

Thank you.

Light and Love,

Adriano.

Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge