Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, March 28, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, March 28, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

היינו רוצים להתריע, כך שכל אחינו לדרך, מכדור הארץ יהיו מוכנים. תהיה זרימה של הרבה מאוד מתקשרים שיעדכנו אתכם במידע כוזב שאינו מגיע מאיתנו, אלא מהתת מודע של אותם אנשים , כך שאפילו שכוונתם לא היתה להוליך אחרים שולל, אך מבלי שהם יודעים זאת, הם משתפים פעולה, עם בעלי הכוונות האפילות, שמנצלים את כוונותיהם הטובות להביא מסרים מהאור, והם אינם מסרים מהאור ,למרות שהם אומרים שהם באים מהאור.

כל זה נובע מתשוקתם של אנשים רבים, לתקשר ,כדי לבוא בקשר עמנו: אך זה איננו כה קל, ואיננו בר השגה לכולם. אין זה הכרחי שכל אחד יתקשר. אפשרו לכל אותם אנשים ונשים שנבחרו על ידינו, לשרת כחוט המקשר בינינו ובין האנושות על הפלנטה הזו. כל האחרים יכולים לשרת את המטרה בעבודתם על היבט אחר, אנו חוזרים, זה לא אמור להיות המטרה של כל אחד על פלנטת ארץ, לתקשר את מסרינו.

ישנם דברים נהדרים אחרים שנתן לעשות ! זה קשור בבחינת יכולותיכם , שנתן להציע אותם לשומרי האור, כך שזה יוכל להיות שימושי באופן המועיל ביותר.

כאשר מגיע מסר מתוקשר על ידי אחד מאחיכם, או אחיותיכם, חושו, חושו מתוככם, ומשם תגיע הוודאות באם המסר הזה אמיתי או לא. אם תחושו בתוככם שמה שנמסר, איננו אמיתי, נתקו עצמכם לצמיתות מהמסרים הבאים ממתקשר זה. אפשרו לתודעה הפנימית להדריך אתכם ברגש הזה.

אם אינכם בטוחים, אז שאלו עצתו של מישהו שיש לו את האינטואיציה מהסוג הזה,ונסיון רב יותר משלכם. אך אל תאמינו לכל מה שמסתובב באינטרנט, משום שתהיינה אינפרמציות אמיתיות ולא אמיתיות, שתהיינה להן נטייה לבלבל אתכם. אלו בעלי הכוונות האפילות, ,יודעים לנצל את הבלבול שמידע כוזב גורם. לא כל הנוצץ הוא זהב, ולכל מי שכוונותיו הנן מתוך מחויבות, למטרת עזרה לאנושות, על הפלנטה הזו בתהליך ההתרוממות, תינתן כל העזרה והתמיכה להתקדם בנתיב ישיר,מבלי שהמסרים הכוזבים הללו יטרידו אותו.

שימו מיבטחכם במסרים שהנכם מזהים, שבאים ממתקשרים שמהווים השראה לבטחונכם. לא נאמר שלא יהיו מתקשרים חדשים בעתיד, משום שיהיו יותר , לפי הצורך שיתעורר, כפי שמרינה חשפה בפניכם בתיקשור הקודם, שנעשה דרך המתקשר הזה. אז היזהרו והיו קשובים.

אפשרו לאינטואיציה להדריככם.

במסרים קודמים הבהרנו לכם עובדות , בנוגע לכם כאנושות, על פלנטת ארץ, וכחלק מממלכות הטבע, שתתנסו בקפיצה קוואנטית עצומה, שלא נשמעה כדוגמתה לפנים, בהתרוממות שלא קרתה מעולם ברמה כזו בעברכם. הסברנו שאתם עומדים להנהיג את ההתרוממות מממד שלישי שבו חייתם עד כה, אל תוך הממד החמישי, מבלי לעבור דרך הממד הרביעי. עתה ברצוננו להבהיר זאת, משום שהמידע לא הובן דיו על ידי מספר גדול של קוראים.

איננו אומרים שכל האנושות על הפלנטה הזו,תעבור ישירות ממד שלישי לחמישי, לא , לא כל האנשים. כל תושבי העולם הזה קיבלו הזדמנות ללכת בדרך חיים שהיא הדרך הנכונה להתנהג, הדרך הנכונה לחשוב, הדרך הנכונה להרגיש, והדרך הנכונה לפעול. כל איש ואישה בעולם הנם בעלי אפשרות להשיג מידע בדרך זו או אחרת , לדעת מהם העקרונות המוסריים, שיהפכו אותם לאנשים טובים,פתוחים לאי פגיעה של כל יצור חי, לעזרה לאחרים,המבקשים עזרה, ולא לחיות רק כדי לספק את האינטרסים הפרטיים של עצמם בלבד.

כל האנשים שלמדו מה זו אהבה, אהבת אמת, לא רגשות בעלי אינטרסים אישיים, אבל אהבה לכל היצורים סביבם, ללא רצון לפגוע באחרים, ישיגו את מצב התודעה הנחוץ, להמשיך בנתיב האישי בעולם החדש, שבקרוב יוכלו להכיר, אחרי שגאיה תתאים את המבנה שלה להשגת המודל החדש.

כאשר גאיה תתרומם לממד האנרגטי והצורני החדש שלה, כל מי שיאכלס את גופה הפיזי,שהנם התאים של האורגאניזם שלה, יתרומם בהתאמה לממד החמישי יחד עמה. ומה יקרה לכל אותם שלא השיגו את הרמה הרוחנית הנדרשת הזו? הם יועברו פיזית לפלנטות אחרות ששם הם ימשיכו בהתפתחותם, או שהם יעזבו את המעטפת הפיזית, בתום תקופת חייהם הנוכחית, ויוולדו שוב בגוף אחר, אך בעולם אחר בממד שלישי, בדיוק כמו שסטודנט שנכשל במבחנים,יצטרך לחזור על אותו הקורס, בעוד שחבריו עברו, ועלו ללימודים בנושאים גבוהים יותר.

הפלנטה הזו, שעד עכשיו היתה בממד השלישי, תהיה מאוכלסת רק על ידי אלה מכם שהשיגו חיים מתוך שלום, הרמוניה, ואהבה.

ההתפתחות של כל הישויות ביקום, תמיד ממשיכה קדימה\הלאה, יקרים, ולא מפסיקה, עד שכל הבריאה תתמזג שוב על ידי הבורא העליון.

שלום ואהבה

המקור: המפקד סוהין מאלפא ספינת חלל.

מתקשר: קריס-וון.
מאנגלית: עדן


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge