Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - September 30, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 30 בספטמבר 2016

האירועים עוברים כל יום לשלב קרוב יותר של הכרזתם, וכאשר המצב הוא חיובי ואלה הגבוהים מרוצים שזה בטוח לעשות זאת, הם יתקדמו ללא עיכוב. ההתרגשות גדלה במימדים הגבוהים כשאתם מתקרבים לנקודת השיא בזמן לה חיכו במשך זמן רב וזה בטוח כי צעד גדול קדימה יילקח בקרוב כיוון שיש לו את הפוטנציאל לקרות בתוך ימים. אולם, אל תתאכזבו אם שום דבר יתרחש כפי שנרמז, כשכל עיכוב יהיה בשל סיבה טובה מאוד. למרות העיכובים, העובדה היא ששום דבר לא ישתנה, והשינויים האלה שאתם מצפים להם יבואו עדיין לידי ביטוי. ישנו זמן ומקום לכל דבר, וזה באינטרסים שלכם שההחלטות החיוניות ביותר נלקחות על ידי אלה שיש להם ראייה כוללת והבנה על מה שמתרחש על כדור הארץ.


סדר הגודל של מה שמתרחש הוא מעבר להבנתכם המלאה, אבל דעו שבשל זכויותיכם המיוחדות תהיו אלה אשר יחוו ישירות זמן נהדר מעין זה. אכן, אתם אלה אשר נבחרו להתעלות בגופכם הפיזי, וזה יהיה אירוע ייחודי. הבינו שבשלב מסוים, גוף כדור הארץ ה"עתיק" ישתנה לגוף בעל רטט גבוה הרבה יותר. הפתעה נעימה תהיה שאינכם יכולים למעשה לשאת קדימה שום דבר פחות מאשר הגרסה המושלמת של גופכם, חופשי מכל הפגמים והליקויים הקשורים לרטטים הארציים העתיקים. אולם, אל תצפו יותר מדי קרוב מדי, והכול יגיע בעתו עבור התעלותכם. תיהנו מחזונכם על כדור הארץ החדש החופשי מכל המעצורים וההתנגדות מאלה אשר רק משרתים את העצמי. הישארו מרוכזים וחיוביים ואל תלכו שולל על ידי מה שמתרחש מסביבכם. אתם יכולים לעמוד בתוך כול הצרות כאור קורן אשר ירומם אחרים.

האילומינאטי יוצרים את נפילתם האישית, אבל לא יעצרו אף פעם בניסיונם להשיג את שאיפתם לשלוט בעולם. שום דבר לא יעצור אותם מלעשות הכול וכמו חיה פצועה הם מסוכנים כאשר הם מאוימים. הישארו סמוכים ובטוחים כי כל מה שהם עושים יהיה חסר תועלת, כיוון שימיהם ספורים ומפלה בוהה בהם בפנים. אין פלא שכה הרבה מתרחש בבת אחת, אבל מחוץ לכאוס יגיעו סימנים מעודדים מאוד אשר יסמנו בבירור את ביטויו של העידן החדש. אתם והאור נמצאים בדרככם מעלה ובקרוב תשיגו את נקודת השינוי בה תעזבו את האנרגיות העתיקות מאחור לצמיתות, ותיהנו מפירות התקדמותכם.

כאשר אתם מתעלים אתם לא צריכים שום דבר מ"נכסיכם" כיוון שכל דבר שסביר כי אותו אתם צריכים כבר קיים במימדים הגבוהים. כמו כן יהיה לכם את הכוח ליצור בהתאם לצרכיכם, כשכוח המחשבה יאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים. מצבים פסיכולוגיים ישתנו וכיוון שאתם יכולים "לחשוב" על צרכיכם לידי קיום לא יהיה צורך לצבור עושר. כבר ניתן יהיה לוותר על כסף כיוון שלא יהיה בו יותר צורך. שינויים רבים מבורכים אחרים יתרחשו כשהעידן החדש מיושם במלואו.

כל אחד מכם נבחר להיות נוכח בזמן חשוב מעין זה, כשלכולם יש משהו להציע אשר יעזור לאנרגיות החדשות לבוא לידי ביטוי. אתן נשמות עתיקות אשר עברתן גלגולים כה רבים והתקדמתן כה יפה כך שאתם מוכנים פוטנציאלית להתעלות. למדתם כול מה שהיה לרטטים הנמוכים להציע, נבחנתם היטב באש של הדואליות, ויכולים להתגבר על האתגרים הרבים שבהם נתקלתם. אתם ראויים לגמולכם באמצעות עזיבת הרטטים הנמוכים מאחור וכניסה לאושר ולשמחה של הרטטים הגבוהים יותר.

רק דמיינו כמה מרגש זה יהיה לפגוש את הגזעים האחרים אשר חיכו להזדמנות מעין זו לפגשכם, כאשר כיוונו אותם קודם לכן לא להתערב באבולוציה שלכם. ישנם אחרים אשר פשוט מעוניינים להיות חברים ולחלוק את הידע המתקדם שלהם אתכם. ישנם גם אלה אשר עקבו אחר התפתחותכם והבינו שאתם תעלו בקרוב עם אמא כדור הארץ. אלה מהרטטים הנמוכים גם ינועו וימשיכו את האבולוציה שלהם כמקודם. העתיד יהיה מלא בהפתעות, פגישות עם ידידים ותיקים אשר קרובים אליכם אשר בקושי יכולים לחכות לראותכם בשנית. החיים עבורכם עשויים להיות קשים ממש עכשיו, אבל אל תהיו מיואשים כיוון שזה כמעט וודאי עבור אלה הקוראים מסרים אלה שאתם נמצאים היטב על הנתיב להתעלות.

האמת לגבי כל הנושאים ממתינה לכם ותינתן בזמן המתאים. חלק נכבד מההיסטוריה שלכם כפי שאתם מבינים אותה רחוק מהאמת ואלה הרוצים לשלוט בכם בלבלו אתכם בכוונת תחילה. אולם, כשהרטטים מתרוממים, זה נעשה קשה יותר להם להחביא את מניעיהם, והאמת מאחורי פעולותיהם הופכת לגלויה יותר. אתן ישויות גדולות אשר עוכבתן במובנים רבים והמשמעות היא שחייכם היו משוללי התקדמויות אשר היו מרוממות מאוד את איכות חייכם. אולם, אל תתייאשו כיוון שכל הדברים יגיעו אליכם בעתיד הקרוב מאוד. מאחורי רבות מהחוויות שהיו לכם נמצאים ישויות אשר מכוונות את האירועים על כדור הארץ. למרות שאלה השליליים גם מבצעים את תוכנית חייהם, התוצאה היא שלאורך הנתיב עליו אתם נוסעים הם המשיכו להציג לכם אתגרים אשר עזרו לאבולוציה שלכם. הן היו לפעמים מהירות ופראיות אבל אתם יכולים לראות את עצמכם באמצעותן, ואתם תתפתחו הרבה יותר מהר. לא משנה מה מתרחש, הכול הינו חלק מהתוכנית האלוהית להוביל אתכם חזרה אל האלוהות.

יש כה הרבה כסף ממתין להיות מחולק. יגיע זמן בו אף אחד יצטרך לחיות בעוני. זה יהיה מגובה באמצעות מתכות יקרות וערכן יישמר. אולם, כשאתם ממשיכים להתרומם, זה יהפוך בסופו של דבר בלתי נחוץ ובשום אופן לא ישפיע לרעה על איכות חייכם. חיו אהבה וחיים של אהבה, וזו תהיה חוויה נהדרת שאינה דומה לאף אחת ממה שחוויתם קודם לכן. העדיפות הראשונית היא לכסות את צרכיהם של אלה החיים בתנאים לא אנושיים עקב המלחמות והעימותים הארוכים, ובאופן טבעי המקור לצרותיהם יטופל ראשון.

כשאתם מסתכלים לאחור ומסביבכם,זה יהיה ברור שהשינויים הואצו, ומתוכם מגיעה דרך מקובלת יותר של חיים. זה יגרום לפילוגים בין אלה אשר מקדמים בברכה שינויים, ואלה אשר ספוגים בעבר ולא יכולים לשחרר. אבל לא ניתן לעכב את השינויים כשהעידן החדש הוא היטב בדרך, ובקרוב תוכלו לראות ראיה לכך. מה שהמתנתם לו ממשמש ובא וההודעות להשפעה זו ייעשו בקרוב. זמנים נהדרים לפניכם ואתם תגלו שההמתנה היתה כדאית מאוד.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור ימשיך להאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge