Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - October 7, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 7 באוקטובר 2016

הזמן מתקרב במהירות כאשר האירועים ינועו קדימה כצפוי. נראה כי כל הסידורים הנחוצים נמצאים במקום, וממתינים לבדיקות הסופיות לפני שהצו ניתן כדי להתקדם עם השערוך של המטבעות. זה לקח תכנון רב כדי להשיג נקודה זו בנוסף לשיתוף הפעולה של אנשים רבים מאוד המעורבים. ברור כי ההמתנה היתה כדאית ותיראה כנקודת מפנה כאשר האירועים שינו את הדרך עבור אלה העובדים עבור האור. ישנו עדיין בלבול באשר למה שמתרחש ובחלקו נובע בגין אלה אשר מתנגדים לשינויים שמוצגים. בכל מקרה, יהיו שם מנצחים ומפסידים אבל השינויים יועילו באופן מלא לכל האוכלוסייה של כדור הארץ. לכולם תינתן ההזדמנות להשיג רמת חיים מקובלת, ולחסל את חוסר הצדק בהפצתו של העושר.


כאשר מדובר ברצונו של אלוהים, שום דבר יכול לשנות את התוצאה ללא קשר לכל הפעולות שננקטו על ידי האילומינאטי. תפקידם בניגוד לאלה של האור גרם להם לעלות ולהתפתח מהר יותר מאשר ממה שהיה קורה אחרת. המשמעות היא שנשמות רבות יותר ישיגו רמות המאפשרות להן להתעלות. אין בחירה של נשמות מעין אלה, אבל הצלחתם נבעה כולה בשל מאמציהן להתפתח מחוץ לרטטים הנמוכים ולתוך האור. אין זה העניין להפוך לישות אור מוחלטת, אלא להפוך לשירות לאחרים בחלק הגדול יותר של חייכם. אתם יכולים להשיג זאת בדרכים כה רבות ואין זה בהכרח מוגבל לאלה שיש להם רקע דתי. באופן שווה אתם יכולים לשרת אחרים בדרכים רבות הכול בהתאם לצרכיהם ואין זה בהכרח בגין כסף, אבל אלה אשר עשירים מאוד יכולים לעשות דברים גדולים בשל כך.

במבט על תנאי העולם הנוכחיים, חלק רואים שינויים גדולים כבלתי אפשריים, אבל צריך להדגיש כי אלה מהאור אשר מדריכים את האנושות הם ישויות עוצמתיות מאוד. הם יכולים לשנות את הרטטים של כדור הארץ כך שכל כלי הנשק של מלחמה לא יכולים לפעול. כך שניתן לאלץ שלום ומנקודת מבט קרמתית ייראה כצדק הניתן כגמול לאלה אשר שמרו על האור שלהם קורן קדימה ושוב ללא קשר בקשיים שנתקלו בהם. כאשר המלחמה והציוד בגין מלחמה הופך למיושן, שלום ושמחה יכולים לחזור בקרוב לכדור הארץ. עבודה כה רבה וטובה יותר יכולה להיעשות כאשר אנשים מרגישים בטוחים ומחוץ לדרכים המזיקות.

אחד מהשיעורים הגדולים ביותר שאתם יכולים ללמוד על כדור הארץ הוא "סליחה" אשר יכולה להיות קשה מאוד כאשר אתם עשויים הייתם להינזק פיזית. נקמה הינה תגובה טבעית אבל אם עומדים למנוע קארמה נוספת, הטוב ביותר הוא להסתלק מפיתויים מעין אלה. זכרו כי אם אינכם משלמים באופן מיידי עבור החטאים שבוצעו בשעה שהייתם על כדור הארץ, עליכם עדיין להתמודד בתוצאות. יש צורך בכוח רצון חזק כדי להישאר רגוע בנסיבות מעין אלה ופשוט לספר לעצמכם שבגין כל פעולה שלילית חייבת להיעשות באותו הזמן פעולה טובה. הסיפור התנכ"י על ישו ספר על "להפנות את הלחי השנייה" וזה סמלי לאופן בו אתם צריכים לרצות להיות. הישארו רגועים והתרחקו מהפיתוי לחפש נקמה.

ההסתכלות על דברים מרמות גבוהות יותר של "אהבה" מסכמת את מה שאתם צריכים כולכם להתמקד עליו. רמות אלה שעומדות בפניכם הן של יותר אור, וכך אתם יכולים להשתמש באנרגיה זו כדי לבצע ניסים. אנרגיה אוניברסאלית היא תרופה לכל מלחמה וכשאתם מתרוממים זו צריכה להיות התכונה העיקרית בחייכם. זו האנרגיה המוחלטת איתה אתם יכולים לבצע ניסים. אפילו עכשיו על כדור הארץ היא התרחשה כתוצאה מחלק מניסי הריפוי וגם נכללה בריפוי עצמו. זה נראה כה פשוט ליישם חשיבה מעין זו, אבל בייחוד על כדור הארץ אתם מופגזים על ידי אנרגיות רבות וכה רבות שזה לפעמים קשה להמשיך להתמקד ב"אהבה".

האור על פני כדור הארץ מחפש את החשיכה וממלא אותה עם האנרגיה הגבוהה יותר. לאט אבל בטוח השינויים הופכים משמעותיים ומקרקעים את האור לכולם כדי שייהנו. בסופו של דבר, לא תהיינה בכלל אנרגיות נמוכות על פני כדור הארץ, והעידן הזהוב יתחיל באמת. זו תהיה חווייתכם הראשונה של שלום מוחלט על כדור הארץ, וזה יימשך עד שיחלפו 1000 שנים עד שיתאפשר לאנרגיות הנמוכות להתערבב איתן. עד אז, אתם תתקדמו מעבר להכרה כישויות של אור. לכן, כל הזמן והמאמץ ששמתם כדי להעלות את הרטטים שלכם יתוגמל היטב ובוודאי שאף פעם לא תתחרטו על כך.

אתם תבחינו שממשלות ומדיניותם נמצאים תחת לחץ להשתנות, והתנועות הכלליות עומדות לנוע הרחק מאלה אשר הינם מחרחרי מלחמה. לאנשים היו מספיק חוויות של כל הדברים הקשורים עם מלחמות, ורצון חזק לשלום עולמי משתרש. יש לכם עדיין את "נקודות חמות" כפי שאתם מכנים אותן, מקומות בהם נראה שאין ראיה על דרך כלשהי לחולל פתרונות של שלום. אלה נועדו לעבוד מחוץ לקארמה שצריכה להיות מנוקה לפני ששלום אמיתי יכול להתבסס. באותו הזמן, משחק השליטה עדיין ממשיך, אבל אתם תראו בסופו של דבר שאירועים הופכים להיות מקובלים יותר בכך שימשיכו את השליטה על האנשים במצוקה.

נראה כי הידיעה שהשינויים הגדולים הם מסביב לפינה מעכבת אנשים, אבל העצה היא להמשיך כמקודם ולהגיב לשינויים כאשר הם ממוקמים. אין כל רווח אמיתי בהמתנה ראשונית כדי לראות מה מתרחש, כיוון שבטווח הארוך כולם ייהנו מהם בהתאם לצרכיהם. זה עשוי לקחת קצת זמן להגיע לכל אחד אבל אל תפחדו כיוון שאף אחד לא יתפספס. זכרו כי הסיוע שניתן לכם באמצעות חבריכם הגלקטיים ימשיך, ולכן היו בטוחים כי העניינים מתקדמים בכל המהירות. כאשר גם ההמצאות החדשות מועברות אליכם, החיים ייטלו על עצמם מראה חדש ויאפשרו לכם הרבה יותר זמן לדאוג לצרכיכם האישיים. היו סמוכים ובטוחים שכל העניינים כוסו היטב באמצעות התוכניות שכבר נעשו כדי להבטיח את התקדמותכם המהירה לתוך העידן החדש.

שמרו על נתיב האור שלכם ואל תאפשרו לאף אחד להסיח את דעתכם מכוונותיכם. ישנן עדיין קבוצות שיש להם בראשם רק "אינטרס עצמי" וינקטו כל אמצעי להתקדם על חשבון אחרים. אולם, הצלחתם תהיה קצרת מועד ומאמציהם בסופו של דבר יובילו לאכזבה. הם כבר נאבקים לשמור על עמדת הכוח שלהם ובמוקדם או במאוחר הם ייעצרו במסלולם. הכוחות העליונים יודעים את כל מה שמתרחש ואין מקום מחבוא עבורם. הם צריכים הרבה לתת דין וחשבון והם ילמדו את שיעוריהם כמו שכל הנשמות צריכות כאשר הן סוטות מנתיב האור. בהיותן נוכחות בדואליות, כל הנשמות לומדות באמצעות חוויה, ורואות ממקור ראשון מה מתרחש כאשר הרטטים שלהם מונמכים ויש להם פחות קשר עם האור.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור ימשיך להאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge