Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - September 2, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 2 בספטמבר 2016

התנועה כנגד עובדי האופל צוברת קצב כשיותר קבוצות פועלות כנגדם. ההשפעה הכוללת תצמצם את כוחם ותמנע מהם מלבצע את תוכניתם. זה מאפשר לאלה מהאור לעבוד עם הפרעה מועטה ולכן מסוגלים להשיג את מטרותיהם. לכן אחרית הימים תגשים את הבטחותיהם הקודמות להבטיח שההתעלות תתרחש באופן מלא. כלפי חוץ ישנה תמונה של מהומה מתמשכת אבל בבוא העת מרביתה תסתיים, או ייאלצו לעצור את פעולותיהם. היו מודעים שישנן ישויות כמו הספירות (Spheres) שהן אלפי שנים רבות מקדימות את בני האדם, ויש להן טכנולוגיות שהן הרבה יותר גדולות מכל דבר שאי פעם חשבו שהוא אפשרי. הן יכולות לשנות דברים ברגע ושום דבר לחלוטין יכול להיעשות כדי לעצור אותן. למרות כל זאת, הן לא תפרענה בשום דבר אשר יסיר את האחראויות הקרמתיות שלנו.


מתרחש הרבה על כדור הארץ בזמן זה כשעבודת הסיום של הקארמה הביאה ויכוחים ישנים אל קדמת הבמה. יש צורך לנקותם ונוצר מצב בו כוחות מתנגדים יכולים שוב להתאחד. שיקול הדעת יכול גם להיות מיושם לקארמה הבודדת ונשמות רבות אשר צריכות להתמודד הרבה כך שאולי במקרים מסוימים הן חוזרות על כמה מחייהן. יש צורך ללמוד את השיעורים אם התפתחותה של הנשמה היא להמשיך להתקדם. לעיתים קרובות השיעורים הקשים ביותר מתרחשים כאשר אתם חזקים מספיק להתמודד אתם, לכן לא ניתן לאף אחד יותר ממה שהם יכולים להתמודד אתו. קארמה עשויה להיראות לא הוגנת אם אתם לא מבינים איך היא התרחשה, אבל היו בטוחים שבשלב מסוים יינתנו לכם פרטים מלאים. בהתאם לשיקול דעתכם זה יכול להיות "טוב או רע" אבל כך או כך אתם מקבלים בדיוק מה שמגיע לכם. לכן, אנשים שנראה כי מובילים חיים שלווים ובלי צרות, ככל הנראה ניקו את החובות הקרמתים שלהם.

כשאתם מהרהרים על העתיד, דעו שאתם יוצרים את חלקכם בו עכשיו, אפילו אם זה רק במיינד התת תודעתי. הזדמנויות מופיעות בנתיב חייכם כך שאתם יכולים לעבוד לקראת סיום, אחת כמה וכמה בשל החשיבות של אחרית הימים. עם זאת, יש לכם עדיין רצון חופשי לשנות את המיינד שלכם וכתמיד אתם לא תעשו זאת אלא אם דנתם בכך עם מדריככם. הם מבינים טוב יותר את מצבכם בהיותם מסוגלים להסתכל אחורה להתקדמותכם ולהתפתחותכם בעבר. זה שיש לכם כאלה נשמות אכפתיות מסביבכם מבטיח שאתם לא תחליטו החלטה לגמרי מוטעית. גם מבלי להעיר את מודעותם של מדריככם, הם הדריכו אתכם באופן קבוע על נתיבכם כך שאתם זכיתם בחוויות שרציתם שתהיינה. לפעמים נשמה יכולה להרגיש בודדה או אפילו נטושה אבל היו סמוכים ובטוחים שמדריככם נמצאים תמיד אתכם. ישנם זמנים בהם טוב יותר שאתם מהרהרים באופן מלא על פעולותיכם ועל התוצאה, בשקט ובשלווה של הבדידות.

כולכן נשמות אמיצות אשר נטלו על עצמן לחוות את המימדים הנמוכים, בידיעה שאתן תשכחנה את העצמי האמיתי שלכם. אתם נאבקתם בכל חיים לרומם את עצמכם שוב וחוויתם את העליות ואת המורדות של המימד השלישי. חלק מכם הטביעו את חותמם ושמותיכם נכנסו לספרי ההיסטוריה, אבל בבוא העת זה יישכח מאחר ושירת את מטרתו. תהילה או בושה לא מועברים קדימה אלא הם פשוט חלק מחוויותיכם הנחוצות. בחשבון הנפש הסופי אתם כולם שווים כמו הנשמות שהתעלו, כאשר אתם לוקחים את מקומכם בגלקסיה כישות גלקטית. זמן זה עשוי להיות הרבה קדימה לפניכם, אבל זה עוזר לדעת מה מציע העתיד לכם ואת המטרה שאתם שואפים אליה. זהו מסע חזרתם לרמות שעזבתם כאשר התנדבתם לחוות נפרדות.

עובדי אור רבים הציעו את שירותיהם כדי לעזור לבני האדם דרך תקופת השינויים המגיעה, וישתמשו בכל אחד בהתאם לחוויתם. כפי שאתם יכולים לדמיין, ברגע שניתן יהיה להפעיל בביטחון את השינויים, תהיה כמות גדולה לעשות. אולם, כפי שהזכרנו קודם לכן, הכוחות הגלקטיים יסייעו מאוד לכם באמצעות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות שלהם במידת האפשר. העדיפות היא לתת לכל נשמה רמת חיים סבירה עד שהן יכולות לתמוך בעצמן. לכן, האיזור הראשון להתרוממות יהיה מה שאתם מכנים העולם השלישי. אולם, הם יכולים לעבוד מהר ובמונחים ראליים אף אחד לא יהיה צריך לחכות הרבה בשביל הקלה.

נכון לעכשיו ישנם שני בתי ספר של הפעלת מחשבה, ואחד נמצא ברטט הנמוך בו הפעולות מבוססות על האמונות הישנות, השני מושפע מהבנה רוחנית ומהמסרים מחבריכם בחלל. השניים אינם תואמים ומספקים את המקור לחוסר הבנה ובלבול רבים, יחד עם מידע מוטעה בכוונה. לכן, מומלץ לכם לזהות את המקור של דיווחים ומסרים מזויפים ולדחות אותו. כמה מקורות מפוקפקים ייפלו בהדרגתיות בכל מקרה.

לעיתים קרובות מאוד השאלה עולה באשר למי מכם ימות לפני ההתעלות, והתשובה היא כל מי שזה חלק מתוכנית חיים שלכם. אין הכוונה שאתם תחמיצו את האירוע הגדול הזה, כיוון שאתם תהיו מודעים כמו אלה שנשארים על כדור הארץ. מידת השתתפותכם תהיה שונה אבל כולם יגיעו ביחד לאחר שההתעלות תתרחש. כמובן שכל זה מוסדר בהסכמכם שנחתמה לפני שהתגלגלתם על כדור הארץ, ודנו על כך אתכם. כל תוכניות החיים נמצאות במקום והוכנו על מנת לעבוד לטובת האינטרסים הטובים ביותר שלכם.

קרוב לוודאי שכל נשמה על כדור הארץ נוכחת בזמן זה מכיוון שהן התפתחו מספיק כדי לזכות את התקופה הסופית הזו של המחזור. רבים ידעו אינטואיטיבית שזה הגלגול האחרון שלהם ברטטים הנמוכים, ואין סיבה מדוע הם לא יתעלו. זהו זמן לחגוג עם זאת אינכם זוכרים את החיים השונים שהובילו אתכם לנקודה זו. אולם, תהיה סקירה כדי להבטיח שהשיעורים שהייתם צריכים נלמדו היטב. אתם בוודאי שלא צריכים לעבור את אותן בחינות שוב, למרות שאתם עשויים להתמודד בחלק מהן ברמה מקובלת יותר. תמיד זכרו שאתם לא מפסיקים ללמוד אף פעם ועדיין יש לכם לחוות ברמות גבוהות יותר.

העתיד בהיר ומקדם פנים ומעניק גמול מספיק לכל אלה האמיצים והנשמות הגדולות שהתנדבו להעמיד לקרב את עצמן כנגד הניסויים והתלאות שהרטטים הנמוכים מייצגים. אתם כולכם התמודדתם בכך עם אמון וידעתם שמדריככם ואחרים מהאור יעקבו אחר התקדמותכם, ותמיד יהיו אתכם. חגיגות הן בסדר וההתרגשות כבר עולה. לכן, לכו בימיכם האחרונים ובמשימותיכם שיש לכם עדיין להגשים, עם אמון ושמחה בלבכם בידיעה שמסעכם כמעט עבר.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge