Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - September 23, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 23 בספטמבר 2016

בכל רחבי העולם ישנם עימותים ומלחמות כשכוחות האופל מנסים להדוף את ההפסדים שהם חווים. זה לא יועיל כיוון שכוחם מתרסק והם מאבדים שליטה על התוצאה של האירועים. ימיהם ספורים כיוון שמנהיגיהם לא יכולים יותר לפקד על תומכיהם להשיג את התוצאה אותה תכננו. הסוף של כוחם והשפעתם נמצא באופק ואין שום דבר שהם יכולים לעשות כדי לשנות את התוצאה. בסקירה מהצד של מה שמתרחש, לא תדעו את העובדות האמיתיות כיוון שכה הרבה מתרחש בו זמנית. אולם, אלה שעובדים לסיום פעולות האיבה ולמען שלום עולמי, מוצבים במקום בו הם יכולים להשפיע על מה שמתרחש וחשוב יותר על התוצאה.


ישנה כברת דרך ללכת לפני שזה יהפוך לברור ששינויים גדולים נמצאים בדרך. ברגע שהם יתחילו, העניינים ישתנו במהירות. יינתן ביטוי לכל מה שהובטח לכם ביחסית זמן מהיר, כשההכנות כבר החלו. הנחמה בצורך לחכות כה זמן רב לפעולה, היא שנשמות רבות יותר יתעוררו אל האמת. מנת האור עלתה וגידול משמעותי ברטטים התרחש. לא ניתן להכניעכם ושום דבר ישנה את התוצאה אשר תראה את אלה מהאור מתעלים. סוף סוף, אתם תתחילו את המסע אשר ייקח אתכם חזרה מהיכן שהגעתם ואותו תמיד ידעתם באופן תת הכרתי, כפי שידעתם את התוצאה כאשר בחרתם ליפול לתוך המימדים הנמוכים כדי לחוות נפרדות.

ברגע שחזרתם לרמות הגבוהות יותר, יהיו לפניכם חיים נהדרים. כישות גלקטית אתם תהיו חופשיים לבחור את חווייתכם הבאה, אבל עם מבט להמשך האבולוציה המתמשכת שלכם. בכל השלבים תמיד היתה עזרה כדי לאפשר לכם להחליט מהן האופציות הטובות ביותר אבל הבחירה הסופית היתה שלכם. בכך שזכיתם ביותר חוויות במימדים הנמוכים, אתם גדלתם כנשמה, וכל הגדול ביותר יהיה עבור כך. למעשה, קצב התפתחותכם היה מהיר יותר מאשר אם הייתם נשארים ברטטים הגבוהים.

הישארו ממוקדים בתוך האנרגיה האישית שלכם ואתם תוכלו ליהנות מהשינויים שנמצאים במיידית לפניכם. ההתמרה של חברתכם ושל חייכם תהיה מופלאה, בעיקר מפני שזה ישנה את הדרכים הנחוצות לרומם אתכם. באירועים הרגילים מתן ביטוי לשינויים מעין אלה ייקח זמן רב, אבל מרביתה של העבודה הקשה כבר התרחשה. הרבה ממה שממתין לכם נשאר פשוט מחוץ לטווח ראייתכם כמו הערים של אור אשר תפתענה אתכם באשר לפאר שלהם. כפי שכבר ספרו לכם, הראשון הוא כה קרוב למתן ביטוי ובעקבותיו יהיו הרבה יותר.

שום דבר לא מתרחש בלי שיש לו מטרה ספציפית, כך שכאשר האירועים מתרחשים ליחיד או לקבוצות של נשמות, זה יהיה אפשרי להבין את הסיבה. בדרך זו החוויה תהיה בעלת ערך ואם אין היא לשם ניקוי קארמה, אתם תוכלו להבין את המטרה. כל דבר אשר קורה הוא בעל חשיבות בדרך מסוימת אפילו שאין זה גלוי לכם. שיעור שנלמד באמצעות חוויה ממשית כרוך בכך שתהיה לו השפעה עליכם, וקרוב לוודאי לא יישכח. לכן, כאשר יש לכם חוויה נחוצה, נסו להבין את הסיבות מאחוריה. בדרך זו, אתם תצטרכו רק לעבור את השיעור פעם אחת. כאשר מדובר באבולוציה, החיים יהיו חסרי תכלית אם היא לא תיתן לכם הזדמנויות להתפתח.

כאשר אתם נמצאים על סף לימוד כה רב על האבולוציה האישית שלכם, זה חשוב שאתם תרשמו את חוויותיכם. שיעור שנלמד לא יחזור לכם בהכרח בשנית כך הבטיחו כי כאשר אתם נבחנים אתם תקחו את האתגר ברצינות. אם אינכם עושים זאת, קרוב לוודאי שהוא יגיע בשנית. אין אתם נבחנים מעבר ליכולותיכם כך שאתם צריכים לצפות לצאת מנצחים. עשויים שיהיו לכם חברים או קרובים שלא נראה שיש להם אתגרים גדולים כלשהם בחייהם, אבל הבינו כי שבחלקו אתם בוחרים כמה מהר אתם מתקדמים. כיוון שאנו נמצאים באחרית הימים, זה רק טבעי שנשמות אלה אשר קרובות לסיום, ירצו לנסות ולנקות כל קארמה שנותרה כך שהיא תאפשר להם להתעלות עכשיו.

היקום מלא בחיים, אשר אלה שקיימים במימדים הגבוהים לא יכולים להיראות על ידכם. אולם, באירוע בו צורות חיים מעין אלה רוצות להיראות, הם תנמכנה את רטטיהן והם תעשינה זאת למטרת ביקור בכדור הארץ שלכם. נשמות מתקדמות יותר תוכלנה גם לקחת גוף פיזי אם יש להן צורך לבצע עבודה כלשהיא על כדור הארץ. המימדים מתמזגים במקומות וכאשר זה קורה, אתם עשויים לראות "חזיונות" של הגבוהים יותר, וראייה מעין זו לעיתים ידועה כחזיונות שווא. כמו כן "אלה שאינם נראים" חולקים את אותו חלל כמוכם, אבל לפעמים אנשים יראו אותם לזמן קצר לפני שהם נעלמים שוב.

אנשים רבים עוברים דרך תקופה מאתגרת, בניסיון לחיות את חייהם באופן הטוב ביותר האפשרי ולהימנע מלהיתפס בבעיות שליליות. אלה אשר משיגים זאת עושים כך באמצעות התרכזות על כול מה שהוא חיובי, וחיים באנרגיה של אהבה לכל האנשים. זה קשה כאשר אתם מתעמתים עם אנשים או עם מצבים עוינים, אבל כל עוד אתם יכולים להישאר מרוכזים בתוך האנרגיה האישית שלכם, אתם תשרדו. כל פעם שאתם מצליחים אתם מחזקים את עמדתכם האישית, וגדלים לנקודה בה אתם מעל תגובה לשליליות מסביבכם. זה עשוי להישמע קשה, אבל היו סמוכים ובטוחים שזה הלך-רוח שאתם משיגים, ואתם נהפכים לבלתי מושפעים בהיותכם אהבה בפעולה.

אתם תגלו שאנשים ירגישו רגועים ויתרוממו על ידי האנרגיות הגבוהות שלכם, ויתפלאו איך השגתם זאת. כל האופן ודרך החיים שלכם תמשוך אחרים אשר עשויים להגיע אליכם לעצה, ולרצות ללמוד את סודותיכם. אין שום סיבה מדוע אתם צריכים לא לספר להם, ולעודד אותם ללכת אחר הדוגמה שלכם. בהראותכם אהבה אוניברסאלית בכל המצבים, זה מה שהם ינסו להשיג, וזה קל יותר להגיד מאשר לעשות אבל יש צורך להתחיל במקום כלשהו בזמן כלשהו. כל נשמה בשלב מסוים תתמודד באתגר מעין זה ואם הם מחויבים להצלחה, אין סיבה מדוע הם לא ישיגו אותה.

עשו את המיטב אפילו אם אתם נכשלים לפעמים, כיוון שזה טוב יותר שניסיתם מאשר לא ניסיתם בכלל. כול חוויה מקדמת אתכם מבלי להתחשב באם אתם מרגישים שאתם מתקדמים. יש לכם גם את מדריככם הנאמנים בהישג יד אשר מלווים ומעודדים אתכם להמשיך ללכת. הם יודעים שמאמציכם יתוגמלו בבוא העת ושאתם תצליחו, לכן הישארו חיוביים ובטוחים ביכולותיכם.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור ימשיך להאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge