Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - June 29, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 29 ביוני 2018

ברמה אחת ישנה במידה מסוימת התרגשות, כשנראה כי הסימנים מציעים שהעניינים בהתייחס לשערוכם של מטבעות התקדמו  אבל  כמעט מוכנים להתגלות. אולם, יש לציין כי הסיום של העסקות  אינו לכשעצמו הכרחי לאור הירוק להתקדם. זה צעד חשוב כזה שיש לנקוט בו כשההחלטה תיעשה על ידי אלה  שיש להם את התמונה המלאה לגבי התוצאה הסבירה. אולם, התוצאה מובטחת ושום דבר לחלוטין ימנע את השינויים הרבים שעומדים לרומם מעלה את האנושות. המשיכו להתמקד על התוצאה המוצלחת ואתם תעזרו לה להגיע במוקדם מאשר במאוחר.

הפלנטה כדור הארץ מובלת לאזור מרחב חדש בו הרטטים גבוהים יותר. אתם תדעו נכון לעכשיו כי שינוי מעין זה הוא יתרונכם, אבל עד שאתם נמצאים בו, אין אתם יכולים באמת להעריך איך זה. בייחוד, הנשמות בעלות רטט נמוך תצטרכנה בסופו של דבר לעקוב אחר נתיב נפרד כדי להמשיך את דרך החיים שנבחרה על ידם. זהו רצון חופשי הפועל  כמיטב יכולתו, בו לא קיים לחץ על נשמות אלה  אשר כמו כול אחד אחר סדרו את נתיבם המתאים. כפי שאתם ללא ספק יודעים, בכול מקרה אין אתם יכולים להישאר ברטט שהוא גבוה יותר מזה שלכם. אף על פי כן האבולוציה מתרחשת אפילו אם היא בקצב איטי יותר, וזה בעיקר כיוון שהשיעורים צריכים להילמד פעם ופעם נוספת.

השינויים ברטט מתחילים כבר להשפיע, ואתם עשויים להבחין כי ישנם עכשיו יותר בני אדם מאשר קודם לכן שהם גבוהים מעל 1.8 מ', במבנה רזה ואין הם יוצאי דופן. כשהשנים חולפות, יהיו בהדרגה יותר ויותר, ובסופו של דבר זה יהיה הגובה הרגיל. בהיסטוריה לאחרונה, היו קבוצות שונות של בני אדם בכול הגבהים, אפילו במידה שלא תאמן גבוהים היטב מעל 2.10 מ' או יותר.  חלק מזה שייכים לתקופות מוקדמות בהן היו עדיין ניסויים שהתרחשו כדי למצוא את הצורה האידיאלית של בן האדם. בעבר הרחוק היו גם צורות מוצעות של חייזרים כמו הישויות בעלות "גולגולת ארוכה". הומו ספיינס (האדם הנבון –החושב) הם הצורה המוגמרת ועכשיו הם מתאימים לכול המינים השונים, והוכח שהם מוצלחים מאוד.

הרבה מסודר בדרך  של המצאות חדשות  שמוכנות לזמן המתאים בו ניתן להציגן בביטחון. בין אם אתם לוקחים את כולם זו בחירת הרצון החופשי שלכם, אבל היכן שזה מרגיש הכרחי, יושם דגש על אותם דברים שאתם צריכים. בקרוב תתגברו על תנאי החיים הקשים והמחסור בצרכי החיים, ואתם באמת תדעו מה משמעותם של החיים בעידן החדש. התוכניות בגין התרוממותכם העתידית כבר נעשו,  ועצה רבה ורעיונות שימושיים עבור השינויים הרצויים ממתינים לכם  כדי להתבסס לאחר חיים רבים של מהפכים רצופים. יצאתם מתוך מנהרת החשיכה לתוך האור, לכן חשבו ופעלו בחיוביות ועזרו להביא את דרך החיים החדשה לתוך ההוויה. העבר לא יכול יותר להשפיע על עתידכם, עשו ממנו כול מה שהינו חיובי וזה יעזור לאמא כדור הארץ שגם מתרוממת.

ההיסטוריה האישית שלכם על פני כדור הארץ עומדת לחזור אלפי שנים, כך כשאתם מסתכלים מסביב ומבינים כי רבים מכם הם נשמות עתיקות. העובדה שמעטים מכם זוכרים חיים קודמים נותנת לכם את הרושם שאין לכם היסטוריה של גלגולים מחדש על פני כדור הארץ. חלק שואלים "מדוע" והתשובה היא שאתם יכולים להחיל על עצמכם לחלוטין את האתגרים של חיים מסוימים אלה. אחרת אתם ללא ספק הייתם הופכים למוטרדים ולא יכולתם להקדיש את עצמכם לגמרי למשימות בהישג יד. ראו את האחרים בדיוק כמוכם למרות סגנון החיים שהם בחרו  לזמן זה. הם הדומים שלכם ורק שונים בהתייחס לכמה רחוק הם נסעו לאורך נתיבם הנבחר.

לכול הנשמות יש חוש טבעי מוטבע להתפתחות ומחפשים בתת מודע את הנתיב הביתה. אולם, כשאתם רק מודעים דרך תודעה מוגבלת, אין אתם יודעים בדיוק את מה אתם מחפשים. האמת אינה סוד ואפילו חלק כה יטילו ספק באמת, שיש לכם מוטיבציה לחזור אל האור ואל כל מה שזה אומר. האנרגיה של אהבה באלוהות היא כה מהממת עם זאת כה רצויה ובלתי נשכחת, כך הנשמות ברמה זו חיים באקסטה מתמדת. מילים אינן מספיקות לתאר כזה אושר שהוא  נצחי. זה חייב להיראות מוזר לכם וכמעט לא יאומן, עם זאת, סביר להניח שנאמר לכם  על מסעותיכם אל ומהאלוהות. הסיפור הוא שאלוהים שלח החוצה את כול הנשמות כדי לחוות ובשלב מסוים קורא לכולן חזרה כך שהאלוהות יכולה להמשיך לצמוח דרכן.

קריון (KRYON) מסביר מדוע חלק מעובדי האור מרגישים תקועים ואיך לשנות זאת בקלות.

 

בדורות העתידיים לא תהיה מחלה.  אתם יכולים לשנות את המאוד ליבה של מי שאתם - אתם ילדים של אלוהים, לכו גאים שאין אתם חולים, אתם בשליטה. אתם יכולים ליצור את מציאותכם. כאשר הגוף מאוזן, אין אתם צריכים לחזור על הצהרות. הנשמה העתיקה והאנרגיה החדשה הם הבוגרים של כדור הארץ, הם יודעים מה שהם עושים. חכמים מעבר למחזורי החיים הנראים על ידי אחרים וזו הסיבה שה הולך לקחת דורות כדי לפתח כדור הארץ שאף פעם לא יכול ללכת למלחמה. יש לנו את ההמצאות המתחילות להינתן שתבטלנה את הפיזיקה, והבעיות ואת כול הדברים שמונעים מכם מלעשות את זה או את האחר. הכול נמצא שם, הידע יהיה שלכם ומחלה תיעלם. זו אוטופיה, אבל זה לא יהיה כדור הארץ המושלם. הבינו איך תהליך החיים עובד ומגיע לנקודה בו אתם מבינים איך ליצור חשמל באמצעות חומו של כדור הארץ  שנח ממש מתכתכם, הקרום של כדור הארץ וזה בחינם. אתם נצחיים וכשאתם מסיימים עם החיים אתם חוזרים ממש בדרך שהיא חדשה ושונה וטהורה עם מודעות של מה לא לעשות, עם חיים טובים יותר ממה שאתם יכולים לדמיין.

סוף המסר הערוך מקריון.

 

אין ספק שהעתיד ממופה עבורנו, כשאנו מנצלים את הרטטים החדשים העולים, וימשיכו לעשות זאת עד שהם יהיו מעבר לרמתנו הנוכחית. המשמעות היא שאנו  נגלה בהדרגה שזה אפשרי ליצור באמצעות כוח מחשבתנו מהר יותר, עד שנגיע לזמן שזה יהפוך למיידי. חלק מהנשמות חוו "ריפוי ספונטני" כולל הכותב, אבל אין זה אותו הדבר. זה הכרחי להתחיל לשלוט על מחשבותיכם כיוון שאלה שהן שליליות הן עוצמתיות במידה שווה.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. מסר זה התבקש על ידי האני הגבוה שלי , האני האלוהי שלי, ולכול נשמה יש את אותו חיבור לאלוהים.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge