Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - June 1, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 1 ביוני 2018

החלל מסביבכם נראה ריק עם זאת כיוון שישנן רמות קיום רבות הוא למעשה חי עם צורות חיים רבות שונות. לצורך הבנה קלה אתם מדברים במושגים של מימדים, אבל במציאות רטט אחד מחליק לתוך השני ללא הפרדה כלשהיא ברורה. כול אחד מכם נמצא ברמתו האישית שהיא עקבית עם הרטט הנוכחי שלכם. אתם מגיעים לרמות הגבוהות יותר של רטט כתוצאה מיכולותיכם להקרין אנרגיה של אהבה שהיא מאותם הרטטים הגבוהים יותר. באמצעות שמירה על רמה גבוהה קבועה אתם יכולים להתפתח אפילו הלאה עד לנקודה בה הם כה גבוהים כך שאתם לא מושפעים יותר מהרטטים הנמוכים יותר מסביבכם. הסיבה היא שככול שאתם יכולים להעלות את הרטטים שלכם, אתם יותר מוגנים באמצעות האור שלכם שהוא כולו עוצמתי. ברמות הנוכחיות שלכם לא תהיו מסוגלים לעמוד מול נשמות של אור המפותחות באופן גבוה אלא אם הן מנמיכות את הרטטים שלהם.

האתגר הגדול ביותר של בני האדם הוא להשלים עם האגו שלהם. רבים אפילו לא מבינים כמה הרבה מפעולותיהם מוכתבות על ידו. אגו יכול למעשה להיות בשליטה ולפעול לטובתו של האני עד למידה שהוא מעמיד אתכם ראשונים בכול הנסיבות.  זה יכול להיקרא  בלהיות "אנוכי" מבלי להתחשב בצרכי אנשים אחרים. אתם יכולים לומר שכאשר האגו שם אתכם ראשונים בכול הדברים, אין לכם התנגדות להיות במצב זה. אולם, לפעמים העמדתו של האני ראשון שוללת מאחרים את זכותם לאותה חוויה, כך שאתם חייבים גם לקחת בחשבון בהחלטותיכם את האחרים אם אתם עומדים לשנות את הנסיבות. כאשר אתם יכולים באמת לאהוב את האחרים כמו את עצמכם, עברתם דרך ארוכה לקראת היכולת להתאמן באהבה אוניברסאלית. האם יכולים אתם עכשיו לראות כי אהבה אמיתית לעמיתיכם עוקפת את הצורך שיהיה אגו פעיל ששם את האני ראשון.

כשהרטטים על פני כדור הארץ ממשיכים להתרומם, זה ייתן יותר כוח לאלה העובדים באהבה ובאור. לעומת זאת, אנשי האופל יאבדו את כוחם, ולא יוכלו יותר להפריע בהתקדמותה של האנושות לעבר האור. ישויות רבות אחרות ממימדים גבוהים יותר ממתינות להזדמנותן לעזור לכם להתקדם  ולהביא את העידן החדש בשלמותו לתוך ההוויה. התקדמות אבולוציונית זו היא זכאות שהרווחתם והיא תהיה שלכם מוקדם יותר ממה שאתם חושבים שזה אפשרי. הרבה מסודר כדי להניע אתכם הלאה לתוך העידן החדש, וזהו זמן מרגש להיות בכדור הארץ. בהסתכלכם מסביבכם, זה עשוי לא להיראות כך, אבל מרמה גבוהה יותר זה נראה שממתין להזדמנות הנכונה להיות מוצג. זה חשוב שאתם תשמרו על איתנות ותתמקדו על מטרתכם בכך שתעזרו להאיץ את מתן ביטויו.

בטווח הארוך, אתם לא תאבדו שום דבר בשל עיכובו, כיוון שההתקדמות יכולה רק להידחות. בעתיד הקורב, אתם תתחילו ליהנות מסדרות של המצאות חדשות שנמצאות במסלול של הכנתן  לצורך הצגתן. כתוצאה מכך החיים יהפכו לקלים יותר ויינתן לכם יותר חופש ללכת אחרי תשוקותיכם. אולי  ההמצאה המבורכת ביותר מכולן, מחלה וחולי ככאלה תצטמצמנה עד שלא תייסרנה יותר את המין האנושי. כבר חלק נהנים מבריאות טובה יותר בגיל מבוגר, והציפיה לבעיות של גיל מבוגר תישאר בהדרגה בעבר. ניתן להבחין בחלק מהאנשים המבוגרים שנראה שאין הם מזדקנים מהר כאחרים. ניתן ליחס זאת לחיים בריאים ואמונה שחולי והזדקנות אינם בהכרח הולכים ביחד. היו סמוכים ובטוחים כי כוח מחשבתכם גדל ומתחזק יותר ויש לכם הרבה יותר שליטה על חייכם מאשר אתם מבינים.

אתם עכשיו מתפתחים מהר יותר מאשר קודם לכן, ובבוא העת אתם תהפכו לנשמה הרבה יותר גדולה מאשר הייתם אי פעם לפני כן. זה מתוכנן בדרך זו והיה תמיד גורלכם, וישויות גבוהות יותר רבות עוזרות לכם להשיג הצלחה. אנשי האופל עכבו אתכם וניסו לשמור אתכם "בחשיכה" באשר ליכולותיכם האמיתיות. נשמות מבוגרות הן, כפי שאתם עשויים לומר, מרגישות את דרכן קדימה אבל יש להן את החוויה שעוזרת להן לרומם את הרטטים שלהן. הנשמות הצעירות הן למעשה נשמות שמכניסות חוויה גדולה יותר אתן, ובקרוב  תהיינה פעילות מאוד בהאצת ההתקדמויות אשר באמת תצגנה לכם כמה המצאות חדשות נהדרות. שום דבר יכול לעמוד יותר בדרך ההתקדמות ואת האמת לא ניתן להסתיר. היו מוכנים לכמה התקדמויות מהממות שמוכנות להצגתן.

העניינים מתחילים להשתנות מהר מאוד במספר רמות שונות. זה הכול חלק מהמצעד קדימה שלוקח אתכם בשטחי הבנה חדשים שהכרחיים להכין אתכם למה שמגיע. המאבקים והמריבות  בשל מציאת דרככם דרך השיבושים והסתירות שנשאו אתכם מהעידן הקודם עומדים להתנקות בקרוב. זה יאפשר לשינויים מקובלים רבים להתרחש וירומם את איכות חייכם. אתם נמצאים על סף  הפקת התועלת מהישגכם הנהדרים בחציית הסמן, בעוד שבתחילה לא הבחנתם בשינויים ספציפיים כלשהם. זה לקח זמן לדברים להסתנן אבל התקדמויות רבות מוכנות ושוות להמתין להן.

זכרו יקרים כי כולכם דנתם על תוכנית חייכם לפני שהתגלגלתם, והייתם מודעים לאתגרים שהתמודדתם בהם. הסכמתם כי הם היו היטב בתוך יכולתכם לעמוד בתוצאה, אפילו אם בתחילה  נכשלתם מלהצליח. היו סמוכים ובטוחים כי יש לכם תמיד אפשרות נוספת לעשות טוב יותר, וישנה תמיד עזרה בהישג יד להעביר אתכם בדרך זו. בשום אופן קארמה אינה עונש אלא פשוט סיכוי להתגבר על אתגרים שנכשלו, כך שבעשותכם זאת אתם יכולים עדיין להתקדם בהתפתחותכם. התועלת המיידית היא זו כאשר ניקיתם את הקארמה שלכם. אתם יכולים להמשיך להתפתח כשאתם מפלסים את דרכים למימדים הגבוהים יותר. כאשר אתם משתחררים מהרטטים הנמוכים, אתם תגורו ברמה בה אין לכם יותר קארמה לנקות.

העתיד מאותת וישחרר אתכם מכול השליליות שהפכתם להיות מעורבים בה. כחוויה היא עזרה להתפתחותכם והיא מאוד מבורכת, והיא אפשרה לכם לעזור לאחרים שהלכו בעקבותיכם. לא תצטרכו אף פעם לחזור למימד הנמוך, ותמצאו שלום ושמחה במימדים הגבוהים. אתם תשכחו בקרוב את הזמנים הקשים שחוויתם ובסופו של דבר הם יימוגו במרחק. כפי שנרמז קודם לכן, חלק מהנשמות שמחות לחזור למימדים הנמוכים, לעזור לנשמות נאבקות להתגבר על הדילמה שלהן ולמצוא את האור. המשמעות היא במידה קיצונית להיכנס לרמות אלה בהן האור בקושי קיים, עד כדי כך שהמשימה מועברת לעיתים קרובות לישויות המלאכיות.

מצד אחד נראה כי הזמן חולף לאט כאשר מדובר בהתקדמות, עם זאת מאחורי הקלעים מתרחש כה הרבה שמביא את העתיד לתוך ההוויה. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי , האני האלוהי שלי, ולכול נשמה יש את אותו חיבור לאלוהים.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge