Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - June 22, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 22 ביוני 2018

אי הוודאות בעולם עדיין ממשיכה ללא סוף ברור הנראה לעין. אולם, אלה שעובדים למען השלום וצריכים שינויים עובדים קשה כדי להקל על האנושות להיכנס לתקופה שחייבת להגיע, כיוון שהרטטים ממשיכים לעלות. השינויים החיוניים  הם בגין אלה שמוכנים ליטול על עצמם תפקידים חשובים בניהול המדינות השונות. מעטים עדיין נשלטים על ידי אלה המשרתים את האני ולא מאפשרים למשטר דמוקרטי לקרות. זה יגיע כיוון שעריצים ודומיהם  מפנים מקום עבור אלה  עם יותר גישה ליברלית לפוליטיקה, ושמים במקום ראשון את האנשים.

עכשיו אתם חציתם לפני זמן רב את הסמן והגישה החדשה לחיים חייבת לתת ביטוי בקרוב מאוד, ולשים אתכם על המסלול כדי להשיג שלום עולמי. הצעדים הראשונים שננקטו היו צימצום השימוש בכלי נשק גרעיניים. מצב הרוח על כדור הארץ השתנה במידה ניכרת וישנה צמיחה לכיוון שלום עולמי. כפי שאתם חייבים להבין, אין אתם יכולים לבטל מאות שנים של התנגדות ותרמית במחי יד, יש צורך בשינוי של הנהגה עם אלה הרואים את התמונה הגדולה יותר ואכפת להם מהמין האנושי. מועמדים מתאימים נמצאים כדי להופיע ולהוביל אתכם יותר מאי פעם קדימה, ולתת ביטוי ליתרונות של ההמצאות החדשות המבשרות את הגעתו של העידן החדש.

האנשים בכדור הארץ התחילו לדבר בקול אחד ודורשים שינוי לטוב יותר, ולא מוכנים יותר למנוע את ההתקדמויות בתחומי טכנולוגיה רבים שעוכבו בכוונה. ברמות הגבוהות יותר, רעיונות מוקרנים לאלה שיכולים לפתח אותם, אבל  עד כה אופשר למעטים מאוד לראות את האור של היום. אלה עם אינטרסים מובטחים בשמירה על הדרכים הישנות שהן רווחיות עבורם, מתחילים למצוא את זה קשה יותר לסכל ניסיונות להציג התקדמויות בטכנולוגיה אשר הופכים אותם להיות זמינים לכול אחד. התקדמות לא ניתנת לעצירה לנצח, ומהרמות הגבוהות יותר אנו מסייעים ומגנים על אותם אלה  חסרי פחד הממשיכים עם מאמציהם לשאת את האנושות קדימה.

כדור הארץ ממשיך את מסעו קדימה לתוך אזורי חלל חדשים, והרטטים החדשים משחקים את חלקם בגרימת שינויים בקנה מידה עולמי. זה הכול חלק מהשנויים שגרמתם באמצעות העלאת הרטטים שלכם שהוציאו אתכם מהרטטים הנמוכים, ולתוך הנתיב של שינויים רבים שעדיין לא הגיעו אבל הם בהתקדמות. היו סמוכים ובטוחים כי נשמות רבות עובדות לצורך התקדמותכם, ויש להם את הסמכות לנקוט בכול הצעדים הדרושים כדי להצליח. לכן תבינו שאין אתם אף פעם לבד במלחמתכם להסרת אנשי האופל, אשר ישתמשו בכול זאת  בכול הפעולות בהתייחס לתוצאה למנוע את הצלחתכם, אבל הם לא ישיגו את מטרתם. בקנה מידה גלקטי, ה- Blue Avians עדיין מפקחים על כדור הארץ שלכם, ומשגיחים בשקט על כול האירועים עליו ומסביבו. הם ממתינים לתוצאת השינויים אשר יהיו בעתיד הרחוק ותאפשר מגע פתוח אתכם.

העתיד טמון מאוד הרבה על אנשים צעירים שהתגלגלו עבור מטרה יחידה/נשמתית של האצת השינויים אשר יגדירו את הדפוס עבור העתיד. יש להם כבר גישה שונה ומבט על הבעיות שחוות כעת, ובטוחים מאוד שהם יכולים להתגבר עליהם. נוכחותם כבר מורגשת, והם מוצאים נתיבים אשר ישימו אותם בסופו של דבר בחזית. חלקם שואלים מה יכולים אנשים צעירים כאלה אולי לדעת שיעזור לנו עם המצבים הנוכחיים, והתשובה היא  שגילם הנוכחי לא משפיע על התוצאה כיוון שהן נשמות עתיקות עם ניסיון רב של עבודה עם האור , ומשתוקקים ליישם את הידע והכישורים שלהם כדי לשאת את האנושות קדימה. אתם תראו בקרוב אותם מגיעים כיוון שהישגיהם ראויים לציון, ויהפכו בקרוב לפומביים.

החדשות הרעות והחדשות בטלוויזיה עושות בקביעות את כותרות העמוד הראשון, אבל תוך זמן קצר יהיה פחות ענין בחדשות סנסציוניות שהן מופרזות לעיתים קרובות. אתם עשויים לציין כי חלק מעיתונים מעין אלה מאבדים קוראים, אשר עכשיו מחפשים חדשות אמיתיות והם גם מעוניינים בפעילויות גלובליות. מצב הרוח משתנה והאמת נדרשת, כיוון שבמשך זמן רב מדי הוזנתם בדיאטה של אופרות סבון ואירועים  שהיו סנסציוניים. היו סמוכים ובטוחים כי העורכים רק מעוניינים במכירות ובקרוב ישנו את מדיניותם כאשר הפדיון יושפע בצורה רצינית. האינטרנט השתלט על חדשות ומאמרים, ופחות אנשים קונים עיתונים, ובבוא העת הם ייעלמו וירטואלית בשל היעדר ביקוש. למעשה די מספר דברים שאתם לוקחים כמובן מאליו ישתנו, אבל באותו הזמן זה יעביר אתכם לתוך העידן החדש. לדוגמה, מנוע הבעירה נידון לכישלון יחד עם תעשיות רבות שצמחו מסביבו. מה שלא תעשו אין אתם יכולים לעצור התקדמות, זה הרבה יותר טוב לחזות זאת ולעשות את המיטב מכך כך שאתם לא נתפשים.

לאור ההצלחה בביצוע המסר המלא הראשון הזמין לאלה מכם שבקשו אותו. אני אתמלל את  כול המסרים העתידיים שאני שוקל שהם מיוחדים מאוד, וכמו קודם אשלח קטע, וכאשר אתבקש עותק מלא. המשמעות היא כי "רק קטעים" ממסר מלא שהקלדתי כזה שלהלן לדוגמה, יצוינו באופן ברור ככאלה. אני אכלול קטע ממסר מזמן לזמן במסריי השבועיים. עם אלה מכם שיש להם את הכותרת של הווידיאו של קריון (Kryon) שהוקלט כמו שלהלן, כך שאתם יכולים להקשיב למסר המלא באמצעות האינטרנט.

אני ממשיך עם הכללתו של קטע ממסר של קריון שלהלן, זה קטע קצר שבוודאי רלבנטי לתקופתנו הנוכחית.

קריון - גילוי האבולוציה (KRYON. EVOLUTION REVEALED)

אתם  משנים פלנטה זו שנראה שהיא בצרה. אלה אשר יוצרים בעיות בעולם יבואו ולכו. האור מתחיל לעשות שינוי באנשי האופל, ואנשי האופל מגיבים. אלה אשר לא יתפתחו או יתקדמו ייעלמו. בחברה ובתרבות חופשיות אתם חייבים להישאר לבד כאשר זה מגיע לתודעה, אתם חייבים להישאר לבד כדי להחליט. יש מחסום של בידוד, וכמה היינו אוהבים להגיע דרכו ולהדליק את האור.  נאמר לכם כי האור מתחיל לעשות שינוי באנשי האופל שמגיבים וממשיכים להגיב בהישרדות כדי להציל את עצמם. באמצעות התבוננות במשהו, אתם משנים את המציאות/התכונות שלו. אתם מתוכננים להיות כאן, ישנו חסד של אלוהים. אתם עומדים על סף של שינוי.

כדי לקבל את המסר המלא, פשוט הכניסו את הכותרת בחלון האינטרנט שלכם. בהזדמנויות יהיה יותר מאשר הקלטה אחת על הנושא תחת אותה כותרת.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. מסר זה התבקש על ידי האני הגבוה שלי , האני האלוהי שלי, ולכול נשמה יש את אותו חיבור לאלוהים.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge