Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - July 20, 2018מסר של Mike Quinsey  המתקשר את האני הגבוה שלו  -  מיום 20 ביולי 2018

חברים יקרים, בדרך מגיעות החדשות החשובות הרבות מקריון (KRYON), ואנו צריכים להעיר את מודעותנו לשינויים המבשרים את התחלתו של מחזור חדש שעומד לקחת אותנו הרחב מעבר למגבלותיו של המחזור הישן. אנו מובלים לאזור חדש בחלל אשר ייקח אותנו לתוך הרטטים הגבוהים יותר. סוף סוף יגיע סופם של אנשי האופל כיוון שהם פשוט לא יכולים להתקיים בהם, ויישארו ברמה המדהדת עם רטטיהם הנוכחיים. בינתיים, מציגים לכם בהדרגה את האנרגיה הקוונטית (Quantum Energy) ואתם תצטרכו להבינה בהקדם האפשרי. היפרדות הדרכים מגיעה לכן שחקו את חלקכם בעזרה לעידן החדש להמשיך לתת ביטוי, והכול יובטח כהולך היטב ומתקדם כצפוי.

 

המסר שלהלן מקדם בברכה חדשות המדברות על העתיד, כיוון שזה מעיד בבירור כי השינויים העיקריים מגיעים ובאופן כללי אמא כדור הארץ יכולה להתמודד עם הגדולים יותר. בסך הכול, המודעות כבר קיימת בהתייחס לשינויים העתידיים, והם יהיו בעלי אופן קטסטרופלי מעט אם בכלל. זה עשוי להיראות כי מצופה מהמין האנושי להתמודד בשינויים לבד, אבל עזרה נמצאת כבר בהישג יד כדי להתמודד בכול הבעיות שעשויות להתעורר. ישנה תוכנית עבור האנושות שמיועדת להצליח ושום דבר לחלוטין ימנע את סיומה המוצלח.

 

 

קריון (KRYON) 2018 – הדנ"א שלכם משתנה.

 

אני רוצה להציג לכם עובדה רק בשביל לחשוב עליה, כיוון שהייתי כאן לפני זמן רב. היה זמן לפני שהייתם כאן כאשר תמיד היו לאוקיאנוסים דליפות נפט, נחשו מהיכן הן הגיעו, הן הגיעו משדות נפט מתחת לפני השטח של האוקיינוסים שהתבקעו ודלפו כמויות לא ייאמנו של נפט באופן טבעי מרצפת האוקיאנוס, וזה המקום בו אתם קודחים זאת עכשיו, לכן הבינו זאת וחברו את הנקודות. דליפה אחר דליפה אחר דליפה ולא היו ספינות מסביב לנפט שדלף. היכן זה עכשיו והאם זה הרס את הסביבה, והתשובה היא לא, מה שקרה לזה. ישנה מערכת ותמיד היתה היכן שהאוקיאנוס משפשף את עצמו ומטפל בכך בדרכים שאין אתם מכירים אותן. הבינו וחברו את הנקודות, אין אתם הראשונים ששופכים שמן  באוקיאנוסים, זה אירוע טבעי, שאלו גיאולוגים מה נמצא למטה שם ממש עכשיו אם ישנן דליפות המבעבעות למעלה וישנן, זה אירוע טבעי - האוקיאנוס יודע על כך, מכיר בכך ומטפל בכך. הפלנטה עוקבת במהירות באמצעות כך שמנקה את עצמה. גאיה היא חברה של האנושות ורואה את המתרחש ועובדת על הבעיה אתכם.

 

 

אתם נעים לתוך סוג קרינה אחר וזה עומד להשפיע על השמש שלכם. אתם כבר מתחילים לראות זאת. מטאורולוגים מדווחים על כך, זהו חלק מהשינוי באקלים, מחזור הקרינה של השמש עצמה יהיה שונה, הכמות של כתמי השמש תהיה שונה כיוון שהקרינה שאתם נעים לתוכה כמערכת השמש, לא ראיתם אף פעם לפני כן - לא כבני אדם, ואתם מפחדים ואין אתם מסתכלים על כך וחלק אומרים כי זה הסוף. ישנן דרכים לנטרל ולשנות זאת. אין לכם מושג על כך וזה כבר התרחש פעם אחת ואין אתם יכולים לא לראות זאת ולהבין ולא לפחד, להיות זהירים, להביט במה שמתרחש ולהתרחק מהאזורים הלוהטים כפי שנמדדו, אבל הבינו כי האוקיאנוס עומד לפתור את הכול.

 

אחרים אומרים שזה עומד להיות מסוכן, ומה שאנו עומדים לספר לכם, כי קרינה זאת עומדת לנוע ישר לתוך הרשת המגנטית שלכם, וזה עומד לשנות את הדנ"א שלכם ואתם עומדים לקבל יעילות נוספת של 10%, זה ממש בזמן, זה ממש בהתאם לוח הזמנים, הפיזיקה המועילה שלו יודעת מה אתם הייתם עושים. מה שאחרים יפחדו עומד להיות האבולוציה של תודעתכם, מה  שמתרחש הוא מערכת מועילה. שעוננו אינו שעונכם, אנו רואים את זה מגיע, וכשזה מגיע אתם עשויים לומר "ובכן זה לקח יותר זמן ממה שחשבנו" העיתוי כפי שהייתם אומרים, אינו משהו שאנו מודעים לו - אנו יודעים  לגבי שעונכם. אנו רואים כמה אתם חסרי סבלנות כאשר דברים לא מתרחשים בזמן, וזה מתרחש בשלושה מימדים ומה שהשונה הוא, שזה יגיע במועד שזה יגיע ואתם עומדים להיות כאן עכשיו.

 

חלק מכם עשויים לא להיות באותו הגיל או באותו מין, אבל אתם תהיו כאן. מה זה משנה, אתם עומדים לראות את ההמצאה שלו. כאשר הפלנטה נעה לתוך מה שאנו עשויים לכנות מסלול מהיר, ההמצאות תתחלנה אפילו לגדול מעבר למה  שחשבתם שזו טכנולוגיה גבוהה, אבל הטכנולוגיה שאתם הייתם מוכנים לקבל היא מעבר לטכנולוגיה המימדית השלישית, וזו תהיה טכנולוגיה קוואנטית, והיא מתחילה לאט אבל ממש כמו האבולוציה של המצאות כה רבות שהיו לכם בטכנולוגיה שהיתה לכם בעבר, יש לה האצה שהיא איטית בתחילה ואז מגיעה בסוף במהירות הבזק.

 

דבר אחד מוביל לאחר ומתחיל להראות משהו אחר, ואני אתן לכם זאת פעם אחת נוספת. הפלנטות שנעות לתוך מצבי ההתעלות, חייבות שתהיה להם האפשרות של הבנת האנרגיה הקוואנטית, והתחלתה של הבנת האנרגיה הקוואנטית היא היכולת למדדה ולראותה אפילו אם אינכם יכולים לייצרה או לשנותה או לעבוד אתה, אתם צריכים להיות מסוגלים לראות. כאשר אתם יכולים לראות אנרגיה קוואנטית בכול צורה, אתם מתחילים להבין איך לראות אותה בצורה טובה יותר. אתם תראו את הדפוסים המוכלים בה, וכאשר אתם מתחילים לראות את אלה, יהיו לכם מיליון שאלות שלא ניתן להשיב עליהם אבל זה יתחיל תהליך של המצאה כשאתם מגלים דבר אחד לאחר השני של מה שאתם רואים, שלא ראיתם אף פעם לפני כן והצבעים יהיו יוצאי דופן. וזו מטאפורה  עבור המראה השני. זה עומד להביא את הפיסיקה לתוך היבט חדש לגמרי ואתם תראו את החוקים החסרים.

 

התכוננו לרפואה שתשתנה לנצח, התכוננו לסילוקו של סוג ריפוי אחד ופתיחתו של אחר. התכוננו לריפוי קוואנטי אינטליגנטי שיקרה. אין לי דרך לתאר פרדיגמת ריפוי שאין אתם יכולים לראותה, אין אתם יכולה לדמיינה ושמתחתנת אתכם והאינטליגנציה המולדת של גופכם עם היכולת לשים חותם על עצמה ולרפא את עצמה תוך שימוש בדנ"א שלה - וזה עד כמה שאני יכול להרחיק ללכת.

 

 

סוף הקטע מהמסר של קריון.

 

שתי המעצמות הגדולות המערביות משחקות משחקים כדי לתמרן עניינים כדי להביא תוצאה רצויה, ובסופו של דבר אתם תראו כי נעשית התקדמות שתאפשר למדינות להתקדם. היו סמוכים ובטוחים שאין זה משנה באיזו עמדה גבוהה אדם עשוי להיות, הן עדיין יכולות להיות בעלות מוטיבציה והשראה על ידי ישויות אלה המשגיחות על התקדמותן. בידיעה של מה שצפוי בעתיד הקרוב, הן יכולות להוביל אנשים בדרך כזו, שהם מרגישים שהם מתבקשים לעשות דברים שבסופו של דבר יכולים להיראות כמתאימים ביותר להמשך התוכנית של אמא כדור הארץ ואנשיה.

 

עבודת החוץ במדינות רבות של תוכניות עבור רווחה עתידית שלהם מתקדמת היטב, אפילו אם כלפי חוץ זה מוצג  עכשיו כלא מאורגן. בזמן הנכון, מפנה של אירועים יוביל לצעד חדש קדימה שיילקח, שיוביל לאורך הנתיב לשינוי הרצוי ולסיום של שלום. היו סמוכים ובטוחים כי כול הפעולות מיועדות לגרום לסוף לעימות והנתיב לבעיות אינסופיות.  בעבר, הקארמה שיחקה חלק גדול במה שהתרחש, אבל הרטטים החדשים משפיעים כך שסיום של שלום לפעולות האיבה אפשרי. אתם תראו באופן הדרגתי כי  במקום בו מתרחשים שינויים במנהיגות, מושגת נקודת ראיה מסודרת יותר. זה הזמן עכשיו למעברים של שלום אשר יובילו בסופו של דבר לשלום קבוע. זה גורלכם המתוכנן, וכוחות גדולים יותר מאשר אלה על כדור הארץ יבטיחו כי העתיד הבהיר שתוכנן עבורכם ייתן את ביטויו בזמן טובה כאשר זה נאות.

 

 

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. מסר זה התבקש על ידי האני הגבוה שלי.

 

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge