Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, February 27, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 27 בפברואר 2015

אתם חיים בזמנים דרמטיים בהם השינויים עומדים להתרחש במהירות רבה. הם עומדים להכיר לכם את העידן החדש אשר בסופו של דבר ישנה למעשה את כל היבטי חייכם. מתן הביטוי להם יכול לקחת זמן אבל הם כבר מתגבשים, כשהמבנה הישן מתפרק. זה נועד במיוחד לשמור אתכם בחשיכה ולמנוע מכם להבין את הפוטנציאל האמיתי שלכם. אנשי האופל הסתירו בכוונה את האמת על מורשתכם האמיתית, אבל זמן זה עכשיו קרוב לסיומו והנשמות אשר הינן מוארות מובילות את הדרך קדימה. המשמעות היא שאלה שאינם יכולים לשחרר את עצמם ממערכת האמונות הישנה שלהם, יהפכו באופן הדרגתי למבודדים יותר. אין בושה או עונש כאשר מדובר בהם, אבל המשמעות היא שחוויתם הבאה תהיה המשך של מה שהם כבר בחרו. היו סמוכים ובטוחים שעוזרים רבים נמצאים עם נשמות אלה, מעודדים אותן שיהיה להן את הרצון לרומם את עצמן. כיוון שהזמן הוא אשליה, אין זה משנה כמה זמן זה יקח עבורן להתעורר.

אל תגבילו את החזון שלכם על העתיד כיוון שזה הזמן בו כל דבר אפשרי. פתחו את לבכם אל האור ואפשרו לאהבתכם לחבק את כל הנשמות, כיוון שבמציאות אתם כולם אחד. השיעור הגדול ביותר אותו אתם יכולים ללמוד אשר הינו חשוב ביותר לעתידכם הוא סליחה, וזה לא צריך בכלל להיות מוגבל בשום אופן. כל הנשמות חוו בזמנים שונים גם את אנרגיות האור וגם את אנרגיות החושך במסלול של השגת החוויה הדרושה כדי להתפתח. לכן, כשאתם רואים נשמות אחרות היום, זכרו שהן פועלות לשחרר קארמה, כיוון שהן עשויות היו לשחק את תפקידיהן גם באור וגם בחשיכה. לכן, שיפוט נעשה ללא הבנה מלאה של הבעיות המעורבות והטוב ביותר הוא פשוט לשלוח לנשמות אלה את אהבתכם.

העתיד יראה את הופעתן של נשמות אשר כבר התפתחו ותעזורנה לאחרים להתרומם. לכן, אתם צריכים שתהיה לכם אמונה שלמה בכך ובמה שזה אוחז, כשהעתיד מובטח ומיועד לקחת אתכם לתוך העידן החדש. המחזור החדש שלכם יעביר אתכם במהירות לתוך הרטטים הגבוהים יותר ושלום ושביעות רצון יגיעו בקרוב לכולכם. זה יהיה זמן בו אתם לא תעוכבו יותר על ידי אנשי האופל אשר יוסרו מכדור הארץ. אכן, אף נשמה לא תוכל לנוע לתוך המימדים הגבוהים יותר אלא אם הן בעלות רטט גבוה יותר. כל התקדמויות אלה מתוכננות עבורכם, אבל היו סבלניים ואפשרו זמן עבור חשיפתן. אנו פשוט מספרים לכם את החדשות הטובות כדי לרומם את רוחכם, כיוון שאנו יודעים שרבים מכם עייפים ומשתוקקים מאוד להמשיך הלאה. שחרורכם מהרטטים הנמוכים יותר הוא מעבר לכל ספק, לכן אל תתיאשו והמשיכו ללכת קדימה באופן חיובי.

אנו עסוקים באופן מלא בשמירת אנשי האופל בשליטה כיוון שהם מנסים לעשות את נסיונותיהם האחרונים לשבש את תוכניתנו. אנו תמיד צעד אחד לפניהם ויודעים מתי הם מתכננים ליצור אנדרלמוסיה. עכשיו כשהם מבינים שזמנם מתקרב לנקודה מסוימת, מחשבותיהם השתנו לבריחה מתוצאות פעולותיהם, אולם, אין סיכוי ריאלי שזה יקרה. הם יגלו שדרכי מנוסתם חסומות, והם יסבלו מתוצאות פעולותיהם. אנו לא מתייחסים לרעיון האנשים על עונש אלא לעידוד ולעזרה כדי לחזור אל האור. לעיתים נדירות הנשמות מפנות את גבן להזדמנות לשנות את דרכיהן, אבל אם לא, הם היוצרים של גורלם ושל סיום חייהם.

היו סמוכים ובטוחים שברגע שהמצב על כדור הארץ מתבסס ואנו יכולים לנוע בחופשיות ביניכם, אנו ניצור קשר באופן גלוי. תוכניתנו נעשות ומוכנות להפעילן כך שכפי שאתם הייתם אומרים, ברגע "שהשטח פנוי" אנו נוכל להתחיל מיידית את עבודתנו אתכם. העדיפות שלנו היא להתחיל את הפעולות הנדרשות כדי לגרום לשינויים גלובליים, כך שכל המטבעות מובאות באופן הדרגתי לשיוויון. כיוון שבמשך זמן רב, המעיטו בערך של כמה והם נמצאים בראש רשימתנו. תקן הזהב ייתבסס מחדש וייעצור את השינויים האינסופיים בשווי המטבעות. פעולה זו תחייה את ככר השוק ותעצור הפקעת מחירים.

אנו כבר עוזרים לאמא כדור הארץ להתייצב ולנקות את הפלנטה, ובסופו של דבר היא תהפוך לטהורה וליפה כפי שהיתה במקור. כה הרבה מתוכנן כדי לשקם את כדור הארץ ואנו מעורבים באופן פעיל בשל הטכנולוגיה המעולה שלנו. שינויים יקרו באותו זמן בכל מקום בכדור הארץ, ואתם תופתעו למהירות בה הם מבוצעים. לא משנה אלו בעיות יש לכם עכשיו, הם יתעממו לתוך הרקע ברגע שאנו יכולים להתחיל באופן מלא את תוכניתנו. באופן טבעי, כמה היבטים של העבודה יערבו אתכם בזמנים שונים, כיוון שאנו רוצים שאתם תשתתפו איתנו. לכן יקרים, אל תרגישו מדוכאים באשר לאיטיות לכאורה של השינויים, כיוון שמתרחש הרבה שאתם לא מודעים לו בשעה זו.

בזמנים שונים, אנו התערבנו ועצרנו פעולות שהתכוונו לגרום נזק והרס, וכפי שהזכרנו קודם לכן, מנענו את מה שהיה יכול להיות הרס מוחלט של כדור הארץ שלכם. לכן, אל תטילו ספק שאנו יכולים להפעיל כוחות אשר הינם מעבר ליכולתם של אנשי האופל, ולעצור אותם מליצור תקרית גדולה. יותר מדי פעמים הייתם נתונים לחסדיהם, ואנו לא יכולנו להתערב בשל קארמה, אבל אפילו כך אנו הפחתנו את השפעת פעולותיהם. כפי שאתם מבינים אנו איננו צבא גלקטי אלא יותר כמו כוח משטרה שלכם המנסה למנוע התרחשות פשעים.

אני SaLuSa מסיריוס, וכתמיד אני שבע רצון מהקשר שיש לי אתכם. ישנם קשרים אחרים בכול עולמכם, כך שהחדשות שאנו מביאים יכולות להיעשות ידועות למספר גדול יותר מכם. הזמן עדיין נע קדימה במהירות הולכת וגוברת ואתם צריכים להפוך באופן הדרגתי מודעים לכך. בסופו של דבר, אתם תחזרו לקיום של "אין זמן", כפי שהייתם לפני עידנים של זמן לפני שעזבתם את העולמות הגבוהים יותר. אהבתנו והאור העצומים שלנו, וברכותינו הטובות ביותר הולכים אתכם בכל מקום בו אתם נמצאים.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge