Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, March 6, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 6 במרץ 2015

אני מביא ברכות מהכוחות הגלקטיים אשר עוקבים אחר התקדמותכם בעניין רב, מאחר וליווינו אתכם במשך חיים רבים. אולם, מעורבותנו אתכם לא היתה אף פעם יותר אינטנסיבית מאשר הינה עכשיו, כשאתם מתקרבים לסופן של חוויותיכם בפרדיגמה הישנה. הגענו ביחד כברת דרך ארוכה, ואנו מעריצים את נחישותכם לדבוק במטלותיהם ולהשיג ניצחון על אנשי האופל. העובדה שאתם כבר ניצחתם באופן אפקטיבי מאבק זה, אין משמעותה שאין לכם עבודה נוספת לעשות, והדגש הוא עכשיו לשמור על עמדתכם ברטטים הגבוהים יותר. הם עתידכם וגם הגנתכם בשעה שאתם ממשיכים להתמקד על תפקידכם הנוכחי לסייע לאור. דברנו קודם לכן על יכולתכם לעמוד בתוך האור שלכם, ולא להיות מושפעים משום דבר המתרחש סביבכם. עכשיו שהגעתם כל כך רחוק, יצרתם הילה אשר פוטנציאלית היא בלתי חדירה, אבל זה תלוי ביכולתכם לשמור אותה ללא פגע. המשמעות היא שלא להיות מוסחים או להיות מוטעים מניסיונות כלשהם להטות את תשומת לבכם למקום אחר. שמירה על רוגע מול מצבים שהינם מבחן לכוחכם, הוא האתגר איתו אתם מתמודדים.

זכרו שעברתם את הניסיונות והקשיים שהטיל עליכם המימד השלישי. ניצחתם את המאבק, עם זאת עליכם לרומם את עצמכם למימדים גבוהים יותר. אנשי האופל יעשו את ניסיונותיהם האחרונים להסיח את דעתכם אבל עם מעט מאמץ אתם יכולים להתגבר עליהם. עד עתה, התעוררותכם צריכה לאפשר לכם להסתכל מעבר לתכנות שקשר אתכם, לראות את הרמאות שהציבו עליכם. אנו מספרים לכם שוב שאתם הרבה יותר גדולים ממה שאתם מדמיינים או שגרמו לכם להאמין. אתם במציאות ישויות של אור גדולות אשר תהיו בשנית כאשר אתם תתמזגו עם העצמי הגבוה יותר שלכם. לכן, ספרו לעצמכם שיש לכם את מלוא הפוטנציאל להיות גדולים בשנית, ושום דבר לא קיים מעבר ליכולתיכם. כיוון שעבדתם במשך זמן ארוך תחת הרושם שאתם ישויות צנועות וסבלתם מהתוצאה. עכשיו אתם מתחילים להבין מדוע עוכבתם באמצעות פעולותיהם של אנשי האופל, אבל עכשיו כוחם קטן ואתם זוכים בשלכם.

בשעה שאתם מפזרים את האור, אנו כתמיד שומרים עין בוחנת עליכם, ולא נאפשר כל הפרעה בהתקדמותכם אשר תשפיע על התוצאה. אנו יכולים לעשות הרבה כדי למנוע כל ניסיון לעכב או להתערב בעבודתכם, ולעיתים קרובות אתם לא מודעים לניסיונות מעין אלה. זכרו שאחרית הימים היא כזו שמבוצעת בה קארמה רבה של עבודה שלא הסתיימה. לעיתים קרובות היא נשארת עד תקופה זו של זמן במועד בו העליתם את הרטטים שלכם, יכולתכם להתמודד עם נושאים יוצאי דופן היא הרבה יותר גבוהה. אל תמעיטו בערך עצמכם כיוון שיש לכם פוטנציאל עצום ובאמצעות הקרנת כזו אמונה אתם מעצימים את עצמכם. חוק המשיכה הוא עוצמתי ומציאות אמיתית, אבל עובד בדרכים שאתם עשויים לא להבין. אתם חייבים להיות חיוביים בכל הזמנים, כיוון שיחס שלילי ימשוך יותר מאותו דבר. בהצהירכם שאתם יכולים לעשות משהו במקום לבקש עזרה לעשות זאת, אתם תתקדמו הרבה יותר מהר. לא תמיד תוצאות עשויות להתרחש מהר כפי שהייתם רוצים, אבל תגענה בזמן.

אלוהים לא משחק משחקים אתכם אבל ישנן ישויות אחרות שבשל סיבות שונות יתחזו כאלוהים וינסו להוביל אתכם בכיוון שונה. כוחותיכם האינטואיטיבים צריכים לגרום לכם לחשוד בישויות מעין אלה, במיוחד אם מפתים אתכם באמצעות הצעות אטרקטיביות. אולם, אם אתם מתמודדים עם האגו שלכם אתם צריכים להכיר בניסיונות להטעות אתכם. עד שאתם חוזרים באופן מלא אל האור, אתם תיתקלו במכשולים שונים בנתיבכם בזמנים שונים. היו עירניים ודעו שאלוהים והישויות הגבוהות יותר אינן משחקות משחקים אתכם, והן כולן אהבה ואתם תכירו אותן באמצעות אורן. אתם עשויים הייתם להתנתק מאתנו, אבל עכשיו שהמסכים שהסתירו את האמת הוסרו, אתם תזכו באופן הדרגתי בהבנה מלאה. היו מוכנים ללמוד את האמיתות הגדולות יותר על עצמכם והיו מוכנים לקחת את מקומכם בינינו.

כמה נשמות אינן עדיין מוכנות ללמוד את האמת על קיומכם או באמת את היסטורית העבר שלכם, אבל זה לא עומד לעכב את התקדמותם. הם יונחו לנתיב אשר ייקח אותם קדימה ושיעורים יילמדו מבלי להתחשב כמה זמן ארוך זה ייקח. זו הסיבה מדוע אנו מבקשים מכם לראות את האור בכל הנשמות ולא לשפוט אותן מראש, כיוון שאינכם יודעים אלו אתגרים הן נטלו על עצמן. לצאת מהחשיכה אל האור זוהי חוויה עוצמתית ונשמות שעושות זאת צריכות חמלה ועזרה להצליח בכך. האם המורה הגדול ישו לא סיפר לכם, להיות זהירים את מי אתם מארחים כיוון שאתם לא תדעו מתי אתם בחברה של ישות מלאכית. אם אתם מתייחסים לכל האנשים בכבוד ובנימוס, אתם תעשו את הטוב ביותר שאתם יכולים עבורם ועבר עצמכם.

במציאות, החיים אינם מסובכים אבל במימד הנוכחי ישנו מאבק מתמיד עם הרטטים הנמוכים יותר, בכל פינה ישנו אתגר פוטנציאלי אשר עשוי לתפוס אתכם לא מוכנים, עם זאת, אם אתם חזקים באמונותיכם, הם לא יכולים לגרום לכם נזק כלשהו. ישנו רק כוח אחד גדול שלא ניתן לשנותו ומעל כולם וזוהי האהבה וכל מה שאתם צריכים הוא להפליג באמצעות חוויותיכם. אהבו כל נשמה ואם התנהגותם היא כזו שאתם מוצאים אותה דוחה, אתם בברור לא צריכים להתיידד איתם. יש לכם אמרה "אם אינכם יכולים לומר משהו טוב על מישהו, אל תאמרו משהו רע" וזוהי דרך טובה של החיים. דומה ימשוך דומה, מה שאתם בוודאי מצאתם ואתם כבר אמורים שיהיו לכם מעגל חברים שהנכם נמצאים בהרמוניה איתם.

אנו מהצי הגלקטי מוכנים להגיע לכדור הארץ בתוך זמן קצר מרגע הינתן הפקודה. היו סמוכים ובטוחים שלא יהיה עיכוב מצידנו ברגע שהמצב הוא כזה שאנו יכולים לבקר אתכם בבטחה. אתם חייבים להבין שאנו לא רוצים להתערב ישירות בהתקדמותכם, אבל אנו נבצע את ההוראות הניתנות לנו כדי להיטיב אתכם. היו סמוכים ובטוחים שאנו נמצאים כאן עבורכם ומחכים לפגוש אתכם בנסיבות של שלום.

אני SaLuSa מסיריוס, ואני מייצג את כוחות האור שאוהבים אתכם. אני שולח לכם אהבה והברכות הטובות יותר לסיום מוצלח של שהייתכם הזמנית.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge