Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, February 20, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 20 בפברואר 2015

כבר זמן מה שישנה לאנרגיה של העולמות הגבוהים השפעה רבה יותר, וחלק גדול יותר במשחק בחייכם. זה יגבר באופן הדרגתי כאשר האנרגיות החדשות והישנות הופכות להיות מוגדרות בבירור. זה משנה יותר את האנרגיות הנמוכות יותר, ולכן מרחיק את יכולתן לעכב את התקדמותו של האור. אכן, כפי שהייתם אומרים, עברתם אבן דרך בתהליך ושום דבר מלבד הצלחה נמצאת לפנינו. בינתיים זה עשוי להיראות שאין שינוי לכם במובנים רבים, אבל שינויים חיוביים מתרחשים בכול עולמכם. דרכי הבדלנות היישנות אינן מקובלות יותר, ואנשים מתעוררים לעובדה שכגזע אנושי אחד אתם צריכים לעבוד ביחד עבור הטוב של הכול. כיוון שבמשך זמן רב, אלה אשר היו להם אינטרסים מוקנים שתמשיכו להתחרות אחד עם השני, יכלו להנציח את ההרגשה של אינדיבידואליזם יותר מאשר שיתוף פעולה הדדי. אולם, אתם האנשים מתעוררים ומבינים שכגזע אחד, אלו האינטרסים שלכם לעבוד אחד עבור השני. אנו מבחינים שכאשר מדובר בסוגיות מרכזיות, אתם מגיעים מוכנים ביחד, ומציעים כוח עוצמתי מאוחד עבור הטוב.

לכן, יקרים, אל תחשבו אי פעם שמאמציכם להביא שלום בר-קיימא לכדור הארץ אינם פרודוקטיביים. אתם השגתם הרבה יותר מאשר אתם מבינים ואנו מעודדדים אתכם לעשות כל מה שבכוחכם כדי להפיץ את האור. אין הכוונה בלהציב אותו לפני אנשים אשר אינם מוכנים לו, אבל לתת קצת יותר במקום בו אתם יודעים שיתקבל היטב. אולם, היו בטוחים שאתם אומרים את האמת כפי שאתם מבינים אותה, כיוון שאינכם רוצים להוסיף למידע המוטעה שקיים מסביב. כשהזמן מתקדם, מידע ישיר יותר יינתן לכם, ובאופן הדרגתי תמונה בהירה יותר תתגלה. בעבר, האמת של העניינים יכולה להיות מוצגת רק בדרך בה אנשים יכלו להבין אותה, והיה צורך לשים לב שהיא לא תהיה מדי מפורטת או מסובכת מדי. כמובן היה גם הקושי למצוא את המילים לתאר משהו עבורו לא היו המילים קיימות. אולם עכשיו, התקדמותכם המדעית האישית נעה קדימה במהירות מדהימה, ואין זה יותר כה קשה כפי שהיה אמור להיות.

האבולוציה שלכם נעה קדימה בשיפורים דרמטיים ואף על פי שהאמת נשמרת במידה רבה מכם, התקדמותכם המדעית היא הרבה יותר קדימה ממה שכבר התגלה. יש לכם כבר את היכולת של מסע בחלל אל הירח, והקמת תשתיות במאדים אשר הן הרבה יותר מתקדמות מאשר מה שידוע באופן כללי. אולם, אנו רוצים לראות ששאיפות של שלום מושגות, דבר שהינו בלתי אפשרי כל עוד האופל עדיין משפיע. אנו יכולים לומר בביטחון שמצב מעין זה ישתנה, ועתידכם נועד להיות עתיד של מפגש עם עמיתיכם במערכת השמש. לאחר מכן ורק לאחר מכן אתם יכולים לצפות לקחת את מקומכם לצידם, וללכת קדימה באור.

אתם עברתם דרך ארוכה כדי להשיג נקודה זו באבולוציה שלכם, ואתם עשויים בצדק לראות זאת כפרס עבור נאמנותכם לאמת ולהפצת האור. על כדור הארץ נטיתם להתפתח בקושי הגדול ביותר, כאשר האופל היה חופשי לעשות את מה שהם אי פעם רצו כדי לעצור אתכם מלגלות את האמת לגבי עצמכם. אולם, האמת היא מכשיר עוצמתי ביותר אשר מתמיד למרות הניסיונות לעוות ולחסל אותו. עכשיו , יותר ויותר נשמות מתעוררות, כוח גדול עבור הטוב גדל ומדריך אותם לקראת האמת אשר נמנעה מכם. כתמיד ודי באופן טבעי אתם תימשכו לנשמות בעלות רטט זהה, בעיקר במקום בו הן עשויות להיות יכולות לעזור להתקדמות בעתידכם. יש לכם פתגם מאוד מתאים האומר "שכאשר התלמיד מוכן, המאסטר מופיע" וזה האופן בו אתם מתפתחים בקצב אשר מתאים לשלב התפתחותכם. לכן, אל תדאגו לגבי התקדמותכם האישית, כשדברים יתפתחו כאשר ומתי זהו הזמן הנכון.

אינכם יכולים שלא להבחין שהאופל מגיעים בחשאי במידה הולכת וגוברת אל האור, וככל שאלה המוערבים מנסים, הם לא יכולים למנוע את האמת. דובר על תקופה זו לפני כן בעבר, ומה שהוחבא יתגלה. אתם יכולים לומר שזהו הזמן בו האור לא ישאיר אבן על אבן. אם אנשים לוקחים את סודותיהם איתם בדילוג, זה עדיין לא משנה, כיוון שכל נשמה צריכה להתמודד באמת לגבי חייהם. כל מה שאתם עשויים לחשוב עכשיו, אינכם יכולים להחביא זאת כאשר הינכם נמצאים ברטטים הגבוהים יותר כיוון שכפי שאתם עשויים כבר לדעת, רק האמת יכולה להתקיים באור. לכן, אם יש לכם סודות אפלים כלשהם, קחו בחשבון שזה עשוי להיות טוב יותר לעשות את השקט שלכם עכשיו במקום לעשות זאת מאוחר יותר.

נסו, כפי שאתם עשויים לומר להיות "קפיצה בראש החבורה" ולחיות את חייכם כפי שאתם מבינים זאת כאשר אתם נמצאים באור. טפלו בכל הנשמות כשוות כיוון שמאחורי כל בן אדם אנושי מהחוץ שאתם רואים, הוא נשמה בדיוק כמוכם אשר לפני עידנים של זמן הגיע מהעולמות המלאכיים. על פני כדור הארץ, כל נשמה משחקת תפקיד כחברה בגזע האנושי, אבל עטופה בגוף המשרת את מטרתו בהתאם למקום בו הם גרים. נוסף לכך, הוא מסופק מבחינה גנטית עם מה שהוא צריך כדי לשחק את תפקידו על כדור הארץ. לכן, בבקשה אל תשפטו אחרים על בסיס של איך שאתם "רואים" אדם זה, אלא הסתכלו עליהם כחברים הנוסעים וחווים את החוויות שהם צריכים כדי להתפתח. אין לנו ספק שכמה מכם יישאלו, מדוע אם הם היו כולם במוצאם מלאכים, האם אין להם יותר אור עכשיו. התשובה היא שברטטים הנמוכים יותר כמו במימד השלישי הנוכחי שלכם, קשה להביא דרכו את הרמות הגבוהות יותר של אור.

אולם, מטרתכם היא להביא יותר אור כדי להגדיל את רמת הרטט שלכם. בנקודה מסוימת בעתיד הקרוב, אתם למעשה תצליחו, וכתוצאה מכך תהיו מוכנים לעלות לתוך המימדים הגבוהים יותר. אכן, כשאתם מוכנים, אתם תתרוממו אבל אתם עדיין יכולים לבקר במימדים הנמוכים יותר, כיוון שאתם תוכלו להנמיך את הרטטים שלכם כדי לעשות זאת.

אני SaLuSa מסיריוס, וזהו זמן מאוד מהנה לראות את האור בוקע מכדור הארץ, כשהוא מתחזק יותר. המשיכו את העבודה הטובה ודעו שאנו תמיד אתכם, מגנים עליהם, ועוזרים לכם בעת הצורך. כתמיד, אני עוזב אתכם באהבה ובאור.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge