Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, February 13, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 13 בפברואר 2015

האשליה בה אתם חיים בשעה שאתם נמצאים בכדור הארץ נובעת מעשייתכם, כיוון שהותר לכם חופש הבחירה כאשר חוויתם את הניתוק מהשלם. באופן טבעי, אלה ברוח המלווים אתכם דרך חייכם הרבים ניסו להדריך אתכם לכיוון האור. שלב זה של המחזור בו אתם נמצאים מסתיים, וניתנת לכם ההזדמנות האחרונה להשיג את השלב באבולוציה כאשר אין לכם יותר את הצורך לחיות ברטטים הנמוכים יותר. כל עוד הייתם במחזור זה ועבור רבים מכם זה היה מהתחלתם של לפני כמה 26,500 שנים, ההזדמנויות היו קיימות לצורך צמיחה דרך החוויה. אולם, כמה נשמות הפכו לכה חסרי אור וקשורות לרטטים הנמוכים, שיש להם מושג מועט אם בכלל איך להעלות את עצמם, או על טבעם האמיתי. ביחד עם מדריככם הרוחניים, אנו גם מנסים להאיר אותם אבל רבים נמצאים בהכחשה. לכן, בסוף המחזור, אתם עשויים להיות בטוחים שכל הזדמנות נלקחה ועזרה ניתנת לעורר נשמות לעצמי האמיתי שלהם.

אולם ישנן הזדמנויות רבות לנשמות "אבודות" להתעורר, והן לא ננטשות אף פעם או נשארות להתקדם בעצמן. בנוסף לכך, יש להן את כל הזמן שהן צריכות כדי להתחיל את מסען חזרה אל האור. עבור אלה שלא התפתחו מספיק כדי לתפוס את מקומן ברטטים הגבוהים יותר, התחלה חדשה במחזור חדש מחכה להן. אין חרפה הקשורה לנשמות אלה אשר נמצאות עדיין בשלבים המוקדמים יותר של אבולוציה ואין חוסר בעזרה לסייע להן לחזור לנתיב האור. עבור נשמות אשר נמצאות בסוף הצורך שלהן להתגלמויות נוספות ברטטים הנמוכים יותר, הן תחווינה התעוררות והבנה גדולה יותר של האמת. האמת הפשוטה היא שאתם אינכם הגוף שלכם, וכאשר אתם חוזרים לעולמות המנטליים לא יהיה לכם צורך בגוף אבל אתם יכולים "לחשוב" את עצמכם לתוך כול צורה שאתם מבקשים.

החיים הרוחניים האמיתיים הם כה שונים למה שהייתם רגילים, אף על פי שאתם תיעזרו דרך השלבים הגבוהים יותר של האבולוציה שלכם. הרמות שאתם מבקרים בין ההתגלמויות הן עדיין בעיקר מהרטטים הנמוכים יותר, ואתם תצטרכו לשמור על צורתכם הארצית עד שיהיה לכם הצורך להתגלם בשנית. כל פעם מדריכים אתכם באשר לאילו שינויים אתם צריכים לעשות בבחירתכם את מי לבחור כהוריכם. במקרים מסויימים הם נבחרים עבורכם כדי להבטיח שאתם תחוו בהתאם לצרכיכם, ואתם הסכמתם לזה. לכן, אפילו אם אתם עכשיו לא מאושרים עם הוריכם, זכרו שאתם בחרתם את אלה אשר יכולים לתת לכם את החוויות שאתם צריכים כדי להתפתח. באופן טבעי, להוריכם ישנה השפעה הגדולה ביותר עליכם כאשר אתם צעירים, ותקופה זו חשובה מאוד לשארית חייכם.

צריך להיות ידוע שיכולים להיות אירועים קודמים בהם משפחתכם הנוכחית היתה יחד במערכת יחסים שונה אחד עם השני. לכן, אל תניחו בהכרח שהם חדשים לכם, אף על פי שזה לעיתים קרובות יותר המקרה. ברכו את הנשמות שהסכימו להיות חלק מחייכם, כיוון שכל אחד נותן מעצמם עבור חוויותיכם. זה כמובן באותה מידה עבור חוויתם כמו לזו שלכם. אכן, כל הנשמות המגיעות לחייכם משחקות את תוכנית חייהן, לכן לכל אחד מכם ישנה אחריות אחד לשני. נשמות יגיעו וילכו בחייכם לפי הצורך, לכן טפלו בחברים חדשים בזהירות כי הם עשויים להיות חשובים לכם. כאשר הם עומדים להיות חלק חשוב מחייכם, אתם עשויים להיות בטוחים וסמוכים שאתם תשמרו קשר זה איתם. אם הם פשוט מהווים פגישה אקראית, אזי הם עשויים לא לשחק חלק נוסף כלשהו בחייכם בכלל.

בכול העולם ישנו מהפך בשל הדרכים הישנות שיותר אינן עובדות, ואלה האחראים דבקים בסמכותם אבל ללא הועיל. לפעמים, התוצאה היא אלימות כאשר שום צד לא מודה במפלה, אבל בעתיד הנראה לעין, אתם תראו כי אלה המייצגים את האור יקחו את השליטה. הם לא יכולים בהכרח להביא שינויים במיידי, אבל כמו הנשיא אובמה צריכים לחכות לשעת הכושר שלהם לעשות מה שהם יכולים, בשעה שהם אוחזים בעמדות של כוח. היו סמוכים ובטוחים שהאור יינצח את היום, ובשעה שיהיו עדיין מכשולים לכך, הם לא יוכלו לעצור את הניצחון הבלתי נמנע שכוחות האור חותרים לו. בידיעה שזה צריך לעזור לכם לחכות עד שתחלוף הסערה כיוון שלא משנה מה שמתרחש, הניצחון הסופי מובטח. כול מה שאנו יכולים לבקש מכם הוא להמשיך להיות חזקים בהחלטתכם הנחושה לשמור על נתיבכם, ולעזור לאור להתגבר לגמרי על אנרגיות האופל.

המסע היה ארוך ומפרך כדי להשיג שלב זה באבולוציה שלכם. אולם, האור היה תמיד נוכח ועבד בזהירות כדי לתמוך באמת שהובאה באופן הדרגתי אל האור. לכמה, זה היה הרבה מדי להבין, אבל האמת תמיד עומדת איתנה ובר-קיימא בשעה שכל דבר אחר פחות דועך. עכשיו זה הזמן להתעוררות וכוחות האור יהיו פעילים בעזרה לנשמות להתרומם ולקבל שהעצמי האמיתי שלהם הוא גם של האור. אתן נשמות עוצמתיות ללא הבנה אמיתית של הפוטנציאל שלכן, וכשאתן הולכות עמוק יותר לתוך האור כך תהיינה לכן חוויות וגילויים מדהימים.

הפגישות הקרובות אתכם יפתחו את הדלת לאמת כפי שאתם תבינו אותה, ויאפשרו לכם לזרוק כל דבר אחר פחות מכך. לפעמים זה קשה לבטא זאת במילים שאתם משתמשים כיוון שיש להם את מגבלותיהם, אבל כל דבר פחות מאשר האור לא ירגיש נכון ואתם תהיו מסוגלים להיפטר ממנו. כיוון שזמן רב הייתם ניזונים ממידע כוזב מכל סוג, אבל עכשיו אתם חכמים יותר ויותר מנוסים ויכולים להבחין באמת מכל דבר פחות. האמינו באינטואיציה שלכם ואם עדיין אתם בספק המתינו עד שחוויותיכם ישימו אתכם על הנתיב הנכון. יש לכם נשמות רבות ברוח אשר לא רק עוקבות מקרוב אחרי התקדמותכם, אבל לעיתים קרובות מגיעות קרוב אליכם כדי להטביע את האמת בכם.

אני SaLuSa מסיריוס, ונהנה מרמה הגדולה ביותר של חופש המעביר אליכם אמיתות רבות אשר יעשו את התקדמותכם הרבה יותר קלה בהרבה. זה רק בתקופות האחרונות שתודעתכם גדלה מספיק עבורנו כדי שניתן לכם יותר מידע לעיונכם. זה נהפך עכשיו כדאי כאשר כה הרבה נשמות מתעוררות אל האמת. אני עוזב אתכם עם ברכותי ואהבתי.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge