Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - October 26, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 26 באוקטובר 2018

"זמן לא מחכה לאיש" עכשיו זה נכון לחלוטין שאתם נמצאים בתקופה בה העניינים נעים קדימה מהר מאוד. אתם עשויים לא לראות זאת מנקודת מבטכם אבל היו סמוכים ובטוחים כי הדברים מואצים מאז שהעידן החדש התחיל, למרות הטקטיקות המעכבות של האילומינאטי. יכולתם להכתיב את תוצאת האירועים נלקחה מהם, וזה הולך ממש אחורה לסוף 1980 כאשר הם תכננו להרוס את כדור הארץ. מאז אותו זמן כוחות האור הגיבו בהצלחה לניסיונותיהם המתמשכים להסתיר את האמת ולעכב את התקדמותכם. בעיות ישנות נפתרות לאט אבל בבטחה וזה התבסס ביציבות, שמלחמת עולם נוספת לא תותר בכול הנסיבות. אכן, כוחות האור כה הצליחו, כך שקיימת תנועה גדלה לעשות שלום עולמי. התקופה של הדיקטטורים המנהלים מדינות כמעט הגיעה לסופה וכאשר יוסר האחרון, תוכניות לדו-קיום של שלום יכולות להמשיך הלאה על בסיס כלל עולמי. בוודאי שיש עדיין עבודה רבה לעשות, אבל הדברים יתחילו פתאום להתרומם כאשר הנתיב ברור.

מובן שאין לכם מושג אמיתי מה מתרחש מאחורי הקלעים, וכפי שציינו קודם לכן יש צורך בסודיות כדי למנוע הפרעה ממקורות שליליים.  אין אלו רק הברית של Blue Avian שנמצאת במקום כדי להגן על כדור הארץ ועל אנשיו, כאשר ישנם אלפי כלי טיס הממתינים להזדמנות להוריד הסוואה ולהציג עצמם לכם. האחווה של ישויות החלל ממתינה לשלום על כדור הארץ כאשר הן תוכלנה לבקר באופן גלוי אתכם ולהחליף רעיונות כדי לעזור לכם להתכונן להפוך לישויות גלקטיות. שום דבר לא יכול לעכב את האירוע אשר יתרחש כאשר הרטטים השיגו את רמות ההתרוממות הנחוצות.

אתם נכנסים לתקופה בה הטמפרטורות עולות באופן הדרגתי, אבל זו הקדמה לשינוי נוסף רחב בעולם כאשר התהליך יתהפך ועידן מיני קרח יקרה. זה לא יהיה אירוע ייחודי וזה התרחש בעבר שלכם. אולם, זה משהו שכבר נשקל על ידי מעטים ממדעניכם. התרחשויות מעין אלה נותנות לכם זמן בשפע להכין את עצמכם לשינויים מעין אלה, כך שתוכלו להתמודד עם כול מה שהוא בעל אופי קיצוני. היסטורית שינויים מעין אלה היו תמיד מתרחשים על כדור הארץ וראיה לכך  נמצאת ברשומה שנותרה בשכבות. אתם חייתם דרכם לפני כן כך שבמובן אחד אין הם חדשים לכם.

ניבאנו לפני זמן רב את התקופה הנוכחית בעקבות השינויים הנובעים מכך שאתם חציתם את הסמן. בעיותיכם הן בלתי נמנעות בשל מה שמונח במקום במהלך מאה השנים האחרונות, לא ניתן לנקותן או לשנותן בן לילה. זה יכול להיות מאוד תובעני כשהמאמצים נעשים להסדיר את השינויים עם מינימום של אי נוחות. אתם כולכם צריכים להקריב קורבנות כדי לאפשר לחדש להחליף את הישן, אבל זו אינה משימה קלה כאשר ישנה התנגדות מאלה המסרבים לקבל שינוי. אולם, השינויים כבר בתנועה ולא יכולים להיעצר מלתת את ביטויים. יש הרבה מה לעשות כדי שחייכם יהפכו לקלים יותר ושלום מתמשך יתבסס בכדור הארץ.

הדרישה העיקרית של עובדי האור בזמן נוכחי זה היא להמשיך להתמקד בעתיד ולא להיות מוסחים על ידי התרחשויות אחרות. התבוננו בהתרחשויות בכול האמצעים אבל אל תהיו מעורבים רגשית באלה שהם בעלי אופי שלילי. אנשי האופל, כך להגיד, לאחר הרפתקתם האחרונה בכדור הארץ,  קארמה רבה עדיין מתפתחת כיוון שהם לא שואפים לפנות אל האור. כפי שאתם חייבים לדעת עד עתה, אין הם יכולים להמשיך זמן רב יותר במימד הנוכחי שלכם כיוון שהרטטים הופכים לעוצמתיים מדי עבורם. עתידם הוא להישאר על כדור הארץ הזה. בשעה שאלה המתקדמים עם האור מיועדים לעבור לתוך כדור הארץ החדש. זה יהיה גילוי להם ותהיה להם שיבה הביתה נהדרת כאשר חברים ישנים ומשפחה ייפגשו שוב.

אתם ישויות נהדרות רק מתחילות להבין את הפוטנציאל האמיתי שלכם, כאשר הרטטים הישנים מתרחקים, אתם תמצאו את עצמכם בטריטוריה בה הרמוניה ואיזון הם סדר היום. זה יהיה שחרור  שהורווח היטב מהמימד הישן של דואליות, עם זאת באמצעות חוויותיכם בהם הפכתם  לבעלי חוסן נפשי, ויכולים להתמודד עם אלה שיסכנו את חייכם. הרטטים שלכם כה גבוהים כך שרק נוכחותכם יכולה לעזור להרגיע את אלה שהם מעורערים ובלתי צפויים בפעולתם. זה לוקח זמן להתכונן והתמדה כדי להשיג זאת, אבל עם נחישות אתם יכולים לאחוז בשלכם למרות מה שמתרחש מסביבכם. הבונוס הוא שאתם תרגישו כול טוב בגין זה, ותעזרו לאחרים בהיותכם דוגמה.

יקרים, דעו כי אתם מוגנים ומודרכים על ידי אלה אשר הם מדריככם, וברמה גבוהה יותר יש לכם את האני הגבוה יותר הממתין להכרה. ברגע שאתם יכולים "לדבר" עם קישור זה, אתם תגלו כי החיים מנוהלים חלק יותר. יש לכם תמיד חבר נוכחי אשר אתם צריכים לדבר אתו בקביעות, כך שיווצר קשר. האני הגבוה יותר שלכם כפי שהכותרת מציעה, הוא חלק מכם ומפקח על חייכם ותמיד מנסה לעזור לכם בהתאם לתוכנית חייכם. יש לכם גם עוזרים אחרים וכשאתם מתקדמים באופן רוחני אתם תלמדו לגביהם ואיך הם עובדים עבורכם. אם אתם אינכם כבר מודעים, אתם תהיו מופתעים למדי לגבי רמת העזרה וההדרכה העצומה אותם אתם מקבלים.

זה רק עכשיו שהרוח הורשתה להרחיב את ידיעתכם על האני, ואתם תמשיכו ללמוד יותר כשאתם מתקדמים. הארגון הוא הרבה יותר גדול מאשר אתם יכולים אולי לדמיין ויש לכם כה הרבה עזרה והגנה מאלה הנוסעים אתכם. אולם, ישנם זמנים בהם יצרתם מצב שאת תוצאתו אתם צריכים לחוות. זה האופן בו אתם לומדים ומתפתחים ואין מקום טוב יותר מאשר כדור הארץ כדי לחוות את תוצאות פעולותיכם. הבינו כי מדריככם לא יכולים לעזור לכם במצבים מעין אלה אחרת אם הם עוזרים אתם לא תלמדו אף פעם מטעויותיכם. בתקווה שכאשר אתם ממשיכים להתקדם הם יפסיקו לקרות ואתם תהיו בשליטה מוחלטת.

כול הנשמות נאהבות באופן שווה על ידי אלוהים וזה אף פעם לא יהיה שונה, לכן  אל תתמכו ברעיון כי אלוהים מחפש להעניש את אלה שטועים. אלוהים הוא כול האהבה ואין זה משנה כמה רחוק אתם נופלים, אין זה משנה למערכת היחסים שלכם. האלוהים  המעניש או המחפש כפרה הוא פנטזיה של בני האדם. אלוהים מקדם בברכה חזרה לחיקו את כול הנשמות עם זרועות פתוחות ואהבה.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. זה בהחלט נדרש באמצע של בלבול ואי ודאות כה רבים. מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili WeizmanShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge