Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - September 14, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 14 בספטמבר 2018

נראה כי ההתקדמות הואטה אבל במציאות מתרחש כה הרבה. אתם מסתכלים על האירועים ברחבי העולם אשר דוחפים לאט אבל בביטחון את אנשי האופל לאחור, ומונעים מהם להיות מסוגלים למנוע את ההתקדמות הטובה שנעשית. מה שרק מעטים מכם יידעו הוא  כי עובדי האור פועלים ברמה גבוהה, היכן שיש להם את ההשפעה והכוח לקבוע מהלכים בעמדה אשר תקדם הלאה עניינים לטובתו של האור. תמיד היתה תוכנית לסלק את אנשי האופל אשר הגיעו לשלב בו הם נרגעו  לתוך אמון מוטעה בהאמינם כי הם קרובים להשתלט על כדור הארץ ועל אנשיו. התוכנית היתה תמיד לראות כי ברגע שהאנושות חוצה את הסמן, נשמות אלה אשר היו מוכנות תצלחנה בכול הנסיבות להשיג את ההתעלות.

אם יכולתם לראות את הנשמות הרבות המפקחות על פעילותיכם, מבטיחות את הצלחתכם ומגנות עליכם מכוחות שליליים, לא היו לכם ספקות כלשהם כאשר מדובר בהתעלות. זהו זמן מיוחד בהיסטוריה שלכם אף על פי שלמעטים יש זיכרון אם בכלל על חייהם הקודמים, אתם ביליתם אלפי שנים רבות בניסיון לרומם את הרטטים מספיק כך שתוכלו לחצות את הסמן, ולהמשיך לנוע לכיוון התעלות. יכולים אתם לדמיין את השמחה שהתגלגלה ברחבי יקום זה, כפי שאתם עדיין  תבינו איזה הישג מדהים היתה התקדמותכם. אין זה משנה שנעזרתם לאורך הדרך וכי זה היה בעיקר כדי להבטיח שלא יפריעו לכם, אף על פי שבשל סיבות קרמתיות הייתם צריכים להתמודד באתגרים רבים בדרך. חברכם מהחלל החיצון נמשכים קרוב יותר ויותר אליכם וכפי שכבר עודכנתם, ממתינים בתשוקה לברך אתכם על כדור הארץ ולקדם אתכם בברכה למימדים הגבוהים יותר.

כאשר בעבר אנשי האופל החדירו היבטים רבים של חברות תעשיה ופיננסיות, אשר במקרים רבים הוחלפו עם אלה של האור ולאט אבל בטוח האיזון משתנה לטובתם. זה מובן מאליו לוקח זמן לבטל את מה שנבנה במשך תקופה ארוכה מאוד של זמן, אבל ההצלחה מתרחשת וזה ימשיך עד שהם יחזרו ויהיו אחראים לחלוטין. אתם אולי תדעו כי שום דבר בעל חשיבות קורה באקראי, כיוון שכול ההתרחשויות מתוכננות לעזור לאלה המעורבים לחוות בהתאם לצרכיהם. זו עשויה להיראות משימה בלתי אפשרית לגרום לאנשים המתאימים להיות ביחד עבור אירועים מעין אלה ואכן זה לוקח די קצת תכנון. אתם "משתכנעים" על ידי מדריככם לנקוט בפעולות מסוימות המביאות ביחד את אלה שצריכים לסיים את הקארמה המעורבת. האמינו לכך או לא, אנו יכולים לטעון שליטה כזו עליכם כך שאתם תעשו את הצעתנו, אבל זה רק בנסיבות מיוחדות.

עכשיו ניתן לעובדי האור דף חלק (עבר ללא דופי) כאשר מדובר בקארמה בתנאי שכפי שהייתם אומרים "שמרו על אפכם נקי" - אין סיבה מדוע אתם לא צריכים להמשיך לשמור זאת בדרך זו. בוודאי שכול אחד אשר רומם את מודעותם, ועושים כמיטב יכולתם לחיות בחיים חיוביים להימנע להימשך למצבים בעלי רטטים נמוכים, יחוו חיים ללא בעיות. אתם עדיין תיבחנו אבל בגלל הבנתכם ומודעותכם, לא סביר שלא תהיו זהירים וערניים. אולי אחד מהאתגרים הקשים יותר נועד לשמור אתכם שלווים בעת עימות באמצעות מצבים בהם אתם עשויים לאבד את שלוותכם. להישאר רגועים בכול הזמנים מצריך אימון אבל אתם יכולים לעשות זאת, ותגלו כי אמונכם והתנהגותכם יישאו אתכם קדימה.

אתן נשמות גדולות המתחפשות כישות אנושית, ויש לכם תודעה מוגבלת בעיקר עקב רמת הרטט הנמוכה שאתם שוכנים בה. אולם, כשהרטטים עולים גבוה יותר ויותר אתם תגלו כי יש לכם רמה גדלה של תודעה, ובאופן הדרגתי אתם מתחילים להיזכר יותר לגבי האני האמיתי שלכם. השינויים מכינים אתכם להתעלות כאשר אתם תתחילו לדעת את האני האמיתי שלכם. אתם כבר ישות רב-מימדית כשהאני הגבוה יותר שלכם שוכן בצד האחר של המסך. עד כה לא הייתם מודעים לפוטנציאל האמיתי שלכם אבל הזמן יגיע בקרוב שתתמזגו עם האני הגבוה יותר שלכם. אתם אלוהים בעשייה וזה גורלכם, אבל בינתיים אתם מחויבים על ידי ההתרחשויות על כדור הארץ. דרך כול זה אתם ללא ספק מתפתחים מהר מאוד וכשאתם עושים אתם מקבלים עזרה עצומה לכול אורך הדרך.

כעת אלה מכם שרוממו את הרטטים שלהם יגלו כי אתם יכולים לחוות את אלה שמטרידים, עם זאת יכולים להתגבר עליהם באמצעות כוח ריכוז ושליטה. בסופו של דבר זה יהיה טבע שני לכם ובכול אירוע האנרגיות השליליות תיחלשנה ותהיה להן פחות השפעה עליכם. אתם עשויים לגלות כי כשאתם מתקדמים אנשים אלה אוהבים להיות מסביבכם כשהם לא מבינים מדוע, אבל הם מרגישים בנוח ובביטחון באמצעות הרטטים העדינים והאוהבים שלכם. זה לא ייקח דמיון רב כדי להבין כי  האצלות ההילה שלכם הן כאלה שאנשים יכולים ליהנות מנוכחותכם, ולהרגיש את השלווה והאהבה שאתם מפגינים. לא רק האנשים אלא אפילו בעלי החיים יכולים לחוש את ההתרוממות מהאנרגיה שאתם שולחים. בשלב מסוים תהיה לכך אפילו איכות ריפוי ובוודאי יגרום לאנשים להרגיש טוב בהיותם מסביבכם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי, האני של האלוהים שלי, ולכול נשמה יש את אותו חיבור לאלוהים.


חברים יקרים, הזמן חולף ושוב אני מתכונן לנסוע לטיולי השנתי כדי לפגוש את שני בניי ששניהם גרים בדבון,קנט (Devon, Kent).  לכן, בבקשה שימו לב כי אני אעדר מיום שישי 14 בספטמבר ואקח הפסקה עד המסר הבא שלי שיתפרסם ב-5 באוקטובר. כמה שבועות בפוליטיקה יכולים לראות שינויים רבים לכן מי יודע מה עשוי לקרות בינתיים. העובדה כי האור עכשיו עוצמתי יותר מאשר אנשי האופל, שכוחם קוצץ, יכול להוביל לסיום מהיר יותר ליכולתם להפריע בהתקדמותה של האנושות לכיוון זמן ההתעלות. לא ניתן לנו באופן רגיל מידע רב כשההתקדמות נעשית, אבל סימנים מוקדמים מציעים כי העניינים מתפתחים בדרך חיובית.

עדכונים שונים בעיקר מאלה של דיויד ווילקוק (David Wilcock) יכולים להביא לנו את ההתפתחויות האחרונות, ואני ממליץ על הווידאו שלו "על התעלות" (“On Ascension”.). באופן אישי איני מרגיש כי מישהו יכול לזהות במדויק את השנה בה ההתעלות תתרחש, אבל במושגים כלליים נראה כי זה יכול להיות כבר בסוף 2020 עד תחילת 2030. אם נכון, זה מעודד כשבמציאות זה כה קרוב לקרות. אני יודע כי עובדי האור ימשיכו להפיץ את האור, ובאופן קולקטיבי הם משפיעים השפעה גדולה על מה שמתרחש. לכן כול הכבוד לכולם, זה היה נתיב מפרך ארוך לעקוב אחריו, אבל הפרס בסוף צבעי הקשת שווה מאוד להמתין עבורו קצת יותר זמן.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili WeizmanShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge