Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - November 16, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 16 בנובמבר 2018

אתם ממתינים למה שהפך להיות ידוע כ"אירוע" ונראה כי כאילו בעולמות העליונים הוא מתרחש בעכשיו, ולכן קשה לקבוע את המועד שלו. לכול היותר אפשר לומר כי קימת אפשרות כי הוא יקרה די בקרוב, ובתוך התקופה של 10 השנים הקרובות. אולם, צריך לקחת זאת כהנחיה כיוון שדברים משתנים באופן קבוע. אין זה חכם לדבוק בתחזיות מוצקות אפילו עבור אירוע קוסמי גדול מעין זה, אבל היו מוכנים  שהוא יקרה בתוך מרבית ממחזורי חייכם. כאשר הרטטים משיגים את  הנקודה הגבוהה הבלתי נמנעת של ההתעלות שתתרחש, ושום דבר לא ידחה או ימנע אותו. לכן, זה בינתיים תלוי בכם כיחידים להחיל על עצמכם את המשימה של העלאת הרטטים שלכם כך שאתם מוכנים לכך וסמוכים ובטוחים לעבור דרכם.

זה חכם לעקוב אחר האינטואיציה שלכם כשהמידע והחדשות של ההתרחשויות הכלליות הוא לעיתים קרובות נכון בחלקו או לפעמים לחלוטין שקר. בשלב זה אין אתם צריכים בהכרח לדעת לעומק מה באמת מתרחש ובהחלט התרכזו במשימתכם המיידית להתכונן להתעלות. אין זה סביר כי בהגיעכם כה רחוק אתם תהססו או תאבדו שליטה, אבל היזהרו שלא תיגררו לעניינים שאינם האינטרסים שלכם. כול סוגי הדברים מתרחשים,  כמו הניקוי שמתרחש מביאים את העניינים על פני השטח כדי שיתנקו. אלה כוללים את הבאת האמת אל האור כך שאתם בסופו של דבר באמת תתעוררו. העובדה היא כי חייתם בתקופה של העמדת פנים בה מעט ממה שמונח לפניכם הוא המציאות האמיתית. אנשי האופל שלטו במשך זמן רב על "החדשות" והסתירו את האמת האמיתית, והזינו  אתכם בעיוותים או אפילו בשקרים כדי לעצור מכם לגלות את מה שבאמת מתרחש.

במשך זמן רב היתה לכם ממשלה חשאית שהכתיבה לפוליטיקאים ולעסקים הגדולים את מה שהם צריכים לעשות, ומטרתה העיקרית היתה לשמור אתכם בחשיכה. בדרך זו אתם לא תגלו את האמת ובאותו הזמן תישארו במצב של צורך. אולם, הדברים משתנים וזה נעשה קשה יותר להסתיר את האמת ומה שחבוי מתגלה, ביחד עם האמת של איך הולכתם שולל להאמין כי הייתם תושבים חופשיים, כאשר למעשה אתם הייתם האסירים של אנשי האופל. כאשר האמת מתחילה להתגלות, יהיה זמן של ספק כי פשעים מעין אלה כנגד האנושות הוחבאו במשך זמן כה רב. אולם, ההוכחה תהיה שם כדי שכולם יגלו, ואלה שהיו אשמים בגין פשעים אלה יצטרכו לענות לכול אחד בגינם.

במשך זמן רב האמנתם כי הייתם במרכז היקום, אבל מיתוס זה הוכר במשך זמן רב, ובמציאות אתם רק פלנטה קטנה אחת מתוך ביליוני פלנטות. כציוויליזציה אתם גם יחסית למעשה חדשים ביקום, ומנעו מכם את ההבנה על מערכת היחסים האמיתית שלכם לכול דבר אחר. תקופה זו הסתיימה עכשיו וניתנת לכם יותר מהאמת לגבי האבולוציה שלכם, כהכנה להתקדמותכם ולהעלאתכם הקרבה. היו סמוכים ובטוחים כי החלטות מעין אלו נעשו כדי לאפשר לכם להתפתח באופן טבעי, בתהליך שבו חוויותיכם תאפשרנה לכם להתפתח באופן רוחני. זמנים אלה הסתיימו עם הגעתה של שנת 2012 והעידן החדש שהגיע בעקבותיה מאותו זמן שהוצגה לכם בהדרגתיות הבנה גדולה יותר של האמת. זה היה הכרחי לפקוח את עיניכם למה שבאמת התרחש במערכת השמש שלכם, ולהציג מידע שיאפשר לכם להבין את מקומכם בה. חשוב יותר הייתם צריכים לדעת את מטרת החיים וכי לכול נשמה יש חיים נצחיים.

אתם התפתחתם כזנים ונעזרתם בכול השלבים כדי להבטיח כי נעשה תהליך מתאים. עד עתה אתם צריכים להיות מודעים כי ניתן לכם רצון חופשי שאפשר לכם לחוות בכול דרך את מה שרציתם. אולם, הוא מגיע עם האחריות לפעולותיכם וזו הסיבה מדוע חלק מכם עדיין יש להם חוויות קרמתיות לנקות. הן כולן התוצאה של פעולות שליליות שחייבות להיעשות טובות. דרך חוויות מעין אלה בהן אתם לומדים להיות חיוביים ולבטא את עצמכם במושגים של אהבה אוניברסאלית. "הכול הוא אחד" וכתוצאה מכך אתם חייבים להצליח כנגד נשמות אחרות שהן האחים והאחיות שלכם. הבינו כי במשך חיים רבים מאוד אתם התגלגלתם לתוך גזעים שונים לצורך חוויות ספציפיות, כך שכאשר אתם רואים אותן עכשיו, הבינו כי אתם מחוברים אחד לשני, ובמהות כולן הן אותןישויות של אור. אפילו אלה שעכשיו חווים שליליות, עדיין הם אחד אתכם, ונוסעים באותו נתיב למימדים העליונים. זה עשוי לקחת להם זמן ארוך יותר אבל יינתן להם מספיק זמן ועזרה כדי להתקדם, ואין סיבה מדוע הם צריכים לא להצליח.

בעתיד הקרוב, אתם תפגשו את אלה שעבדו אתכם ועקבו מקרוב אחר התפתחותכם. חלק אתם מכנים בשמם כמו ה- Blue Avians שהיו מחוברים עם המין האנושי במשך די  הרבה זמן. וגם זכרו כי יש לכם חיבורים עםמערכות הכוכבים כמו הפליאדות, סיריוס ואפילו אנדרומדה ( Pleiades, Sirius and even Andromeda). כמו נשמות ממערכות כוכבים רבות שונות, רבים מכם הגעתם לכדור הארץ כדי לקדם את האבולוציה שלכם שממשיכה תמיד עד שאתם הופכים בשנית לישות של אור. בשלב זה זה עשוי להישמע לא אמיתי ומושג משונה, אבל אתם פשוט על הנתיב חזרה למקום ממנו אתם הגעתם במקור. זה מתאר רחב של מסע הנשמה, אבל הבינו כי יש לכם היסטוריה חריגה ולא התגלגלתם בפעם הראשונה לתוך יקום חדש. כשאתם גדלים בתודעה, הבנתכם תהפוך לגדולה יותר ואתם תשיגו את מטרתכם הנוכחית להפוך לישות גלקטית.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום.  הכול ניתן להשגה אם אתם שמים לב אליו, והחליטו לא להיות מוסחים ממטרתכם. מסר זה מגיע באמצעות האני העליון שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili WeizmanShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge