Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, June 26, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 26 ביוני 2015

עבור אלה מכם אשר מעודכנים עם המסרים החדשים, הזמנים לאחרונה הראו כי מתרחשות פעילויות רבות. גם אתם ללא ספק תהיו מודעים שאנשי האופל נמצאים תחת פיקוח הדוק כדי להבטיח שהם לא יכולים להמשיך עם תוכניתם לשליטה בעולם. למעשה, פעילותיהם מוגבלות בדרכים אשר יבטיחו שהם לא יוכלו יותר להפריע לתוכנית עבור החופש שלכם. מבחינת חלקנו, אנו יכולים לאשר שהשינויים מואצים והתקדמויות גדולות נעשות. אין ספק שמאוד בקרוב אתם תהפכו מודעים לאירועים גדולים שעומדים לקחת אתכם לעידן החדש באמצעות הגשמתן של חלק מההבטחות שכבר נעשו.

היינו מדרבנים אתכם לשמור ביציבות על נתיב האור שלכם ולא לאפשר לפעילויות מבחוץ לקחת את המיקוד שלכם ממנו. ישנם זמנים קשים לפנינו אבל אלה יחיו זמן קצר, ובסופו של דבר זה יהפוך די ברור באשר לכיוון שאתם נוסעים בו. היו סמוכים ובטוחים שאנו צפינו באופן מלא את הבעיות אשר תעלנה, ואנו נוקטים צעדים להתגבר עליהן או לכל הפחות להפחית את השפעתן. אין אנו רוצים שאתם תעצרו מלהביט על האירועים אשר מתרחשים אבל אנו נספר לכם שהכול מתרחש בהתאם לתכניתנו לגאולתכם. לכן, שינויים מבורכים רבים מתיישרים ומוכנים להיות מוצגים, אבל כפי שיידענו אתכם בהזדמנויות רבות, הזמן חייב להיות נכון כך שעניינים אלה יכולים להמשיך קדימה ללא הפרעה.

במבט לאחור לסוף שנת 2012, אנו יודעים שחלק מכם עדיין לא יכולים להיפטר מאכזבתכם שלא קרתה ההשפעה שציפיתם. עם זאת, אנו מקווים שתסכימו כי היסודות שהונחו עבור השינויים שיתרחשו, קרו לאחר מכן. ללא ספק, הרטטים עולים ונשמות רבות מתעוררות לעצמי האמיתי שלהן, ויכולות לראות איך הופעלה עליהם מניפולציה ועוכבו בצורה שקרית. האור נשפך על פני כדור הארץ והוא מעלה את הרטטים, ואין דרך חזרה ל"ימים הישנים" אשר נעלמו לנצח, כיוון שאין להם מקום ברטטים הגבוהים יותר.

העתיד הוא מוזהב ואוחז הפתעות רבות מאוד שאלוהים הכין עבורכם. אלוהים הוא אהבה ובני אדם אשר הם חסרי הבנה מאשימים את אלוהים בשל מזלם הרע. אתם לבד מתכננים את גורלכם וקובעים באמצעות פעולותיכם איזה סוג של חוויות אתם צריכים כדי להתרומם בשנית. עם זאת, אלוהים תמיד אתכם ואף פעם לא נסוג מהאהבה שנוכחת תמיד. משרתיו כגון ממלכת המלאכים מבצעים את התוכנית אשר תשחרר אתכם מאחיזתם של הרטטים השליליים. הם גם ידריכו אתכם כדי להבטיח שאתם תעקבו אחר חוזה חייכם שלו הסכמתם כחוזה המאפשר את התקדמותכם היציבה.

יקרים, יש לכם דברים רבים ללמוד לגבי החיים מעבר לכדור הארץ. היקום שלכם של מימדים רבים רוחש חיים, ובמקרים רבים מאוד דומים לשלכם. אולם, אתם נשמרתם באופל באשר לעצמי האמיתי שלכם והמטרה לחוות את המימד השלישי. אין זה המימד הטבעי לכם וזו הסיבה מדוע אתם עכשיו יוצאים ממנו לתוך הרטטים הגבוהים יותר אליהם אנשי האופל לא יכולים להיכנס. אתם ללא ספק מבינים שבעשייה זו אתם תחיו כפי שיועד לכם, באושר, בחופש ובשלום מוחלט. ברגע שאתם הופכים לישות גלקטית, חופשיים ויכולים לנסוע ברצון, חייכם יקבלו משמעות חדשה. רק אתם לבד יכולים לשנות את עתידכם ולעקוב אחר רצונותיכם בזהירות ולדעת שכל הזדמנות פתוחה לכם.

כפי שאתם עשויים לומר "סופה של הדרך נמצא באופק" עם זאת, אפילו שאתם מתכוננים לכך, הנתיב החדש נפתח כדי לחשןף את ההבטחות של העידן החדש. בהתייחס לכך, אתם תודרכו וייקבע לכם נתיב חדש אשר יגלה את ההבטחות של העידן החדש שיגשים את כל אותן הבטחות שנעשו לכם. אנו נוכל לבקר באופן גלוי את כדור הארץ ואפילו לקחת אתכם לטיולים בתוך מערכת השמש שלכם. בדיוק היכן זה יהיה, תלוי בתוכנית שלכם להארה נוספת, ובהתייחס לכך מדריככם יהיו בהישג יד כדי לייעץ לכם. אתם תשכחו בקרוב את הטראומות ואת האכזבות בכמה חוויות ארציות, בידיעה שהם נתנו לכם השקפה רחבה המאפשרת לכם להתמודד עם כל החוויות.

אנחנו קרובים אליכם יותר מאשר אי פעם ולאחר שנים ארוכות של קשר אתכם, דעו שאתם תקבלו ותקדמו פנינו כאחיכם ואחיותיכם. הרקע שלכם מגיע ממערכות כוכבים שונות והמשמעות היא שאתם פגשתם אותנו לפני עידנים של זמן. זכרו שברטטים הגבוהים יותר, תוחלת חייכם הרבה יותר גדולה מאשר היא עכשיו. גם, שכאשר השלמתם את חוויותיכם בגוף אחד, אתם יכולים פשוטו כמשמעו פשוט לצעוד לגוף חדש. בלשון המעטה "מוות" כפי שאתם יודעים לא מתרחש, והוא רק כולל שינויים פשוטים שאינם כרוכים בצורה כלשהי של הזדמנות כפי שאתם רגילים לחוות. לידה כפי שזה מכונה גם שונה, ואתם לא צריכים לעבור דרך השלבים אותם אתם מכירים כ"תינוק".

אני SaLuSa מסיריוס, ואאמת שהכול קיים ב"עכשיו" ואתם תוכלו לנוע אחורה ואפילו קדימה כדי לספק את חיפושיכם לחוויה. אתם למעשה מתרגלים די בקלות לשינויים, כיוון שבמציאות אין הם חדשים לכם. אולם, זה יהיה מרגש להפוך למודעים לדברים מוכרים, ולא פחות לפגוש בשנית נשמות אשר ידועות היטב לכם, ועשויות היו להיות בעלי צורה במספר מחייכם הארציים. אפילו אם אתם רק שוקלים את מספר מערכות היחסים החזקות שהיו לכם באמצעות חייכם הרבים, אתם תבינו שדי מספר של נשמות ממתינות בלהיטות להזדמנות לפגוש אתכם בשנית.

אולם, יש לכם עדין עבודה לעשות על כדור הארץ והריכוז שלכם חייב להישמר ממוקד על מטלותיכם. כל נשמה שאתם יכולים לעזור לה עכשיו כדי "להעירה" תעריך את עזרתכם, אבל רבים לא יכולים לשחרר את הקשר שלהם לרטטים הנמוכים. עם זאת, במקום בו הם באים במגע עם מידע אשר יעזור לרומם אותם, התוצאה יכולה להיות בהתעוררות.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman







Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.




Share |



Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com




Galactic Channelings

Create Your Badge