Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, June 19, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 19 ביוני 2015

יקרים,מתרחש עכשיו כה הרבה שלמרות שהיינו רחוקים מכם לזמן קצר, האירועים מאיצים כל הזמן ובזמן קצר יחסית הם יגלו את כוונותינו לכם. מעולם לא היה זמן בו לא היינו פעילים אלא בשל סיבות של סודיות כדי למנוע את התערבותם של אנשי האופל, היינו תמיד עובדים די ללא הפסקה. הבמה הוקמה כדי להודיע על כוונתנו, וברגע שהצעד נעשה, הם יוסלמו לסדרות שלמות שלהם. אתם המתנתם בסבלנות לזמן מעין זה וכאשר הוא מגיע אתם לא תתאכזבו. אנו בטוחים יותר עכשיו שאנו קצצנו את כוחם והשפעתם של אנשי האופל, ואנו מתכוונים להשגיח על פעולותיהם תחת עיננו הפקוחות.

יש לנו חברים רבים על פני כדור הארץ ובמשך עידנים עזרנו להם להתקדם עם מטלותיהם, כדי להציג דרכים חדשות שתיקחנה אתכם במהירות לתוך העידן החדש. ברגע שהגילויים מתחילים, אתם תוכלו להרגיש המומים מהמהירות בה הם יתרחשו. אתם גם תיהנו לציין כמה מהר הם מציגים אתכם לשינויים הדרושים מאוד אשר ירוממו מיידית את איכות חייכם. יש עוני כה רב על כדור הארץ, עם זאת זה לא היה צריך להיות בדרך זו, כיוון שיש יותר ממספיק מהעושר שלו כדי להבטיח לכולכם את צרכי החיים. לא רק זה אלא ברגע שצרכיכם הבסיסיים יסופקו, יקרו שינויים אשר מאפשרים לכם יותר זמן כדי לרדוף אחרי האינטרסים שלכם, במקום להיות עבדים כדי להרוויח כסף עבור צרכי החיים. זו כוונתנו להכניס את השינויים מוקדם ככל האפשר כך שלא יהיה עיכוב בביסוס יתרונותיו של העידן החדש.

במשך זמן עכשיו ניתנה לכם בהדרגתיות תובנה על מה לצפות ברגע שאתם משתחררים מהשפעתם ומפעילותיהם של אנשי האופל. הם היו מעדיפים לראות אתכם ממשיכים את מאבקיכם ובכוונה גורמים למלחמות ולאי שקט כך שאתם לא תוכלו אף פעם ליהנות באופן מלא מהשלום ומהאושר שאלו זכות אבות שלכם. אולם, גורלכם מובטח ואתם תחוו בקרוב שחרור מכול מה שמנע מכם בעבר לחיות חיים מספקים. יהיה זמן המתקרב במהירות בו אתם תיהנו מהחופש של חיים בחופש מאיום נוכחי מתמיד של מלחמה, כיוון שאין לו מקום ברטטים הגבוהים יותר. במשך זמן עכשיו, הם הועלו ולאט אבל בטוח אתם מתקרבים לזמן של שינוי גדול. בעיצומו של אי השקט וכה הרבה אשר צריך לשנות כדי להעלות את רמת חייכם, אתם תמצאו שזה קשה לחזות את האופן בו שלום קבוע יכול להיות מובטח. אולם, זה יגיע ובדרך שאתם עשויים לא לקחת בחשבון כאפשרי, ויאותת את סופם של כל פעולות האיבה ויביא את השלום אותו אתם רוצים.

אמא כדור הארץ מעורבת מאוד בשינויים אשר עשויים להיראות לפעמים קיצוניים במידת מה, אבל זכרו שכדור הארץ גסס לאט ויש צורך בתשומת לב רבה ולשינויים אשר יביאו את העידן החדש לתוך ההוייה. הזיהום של הימים מהווה דאגה גדולה כיוון שהוא ממית אזורים המקיימים את החיים שצריכים להיות משופעים בהם. באזורים רבים, האדמה רוויה בכימיקלים והם צריכים להתנקות כך שניתן לשחזרה באופן מלא. ישנה עבודה רבה מסוג זה אשר תציג אתכם עם משימה כמעט בלתי אפשרית, אבל כשאתם מגלים שישנן תגליות חדשות אשר יאיצו מאוד פעולות מעין אלה. אכן, עם עזרתנו, המטלה של ניקוי כדור הארץ הופכת לקלה הרבה יותר. יהיו שינויים מסוג זה כך שהתעשיות שלכם לא יצטרכו יותר להשתמש בכימיקלים מזהמים ורעילים. מתוכננים שינויים רבים אשר יאיצו את התהליך כולו לשיקום כדור הארץ שלכם.

בזמן בו אנשים רבים מפחדים מהרע ביותר, זה תלוי בנשמות אשר הן של האור ומבינות מה מתרחש, לעזור לאלה המרגישים נטושים ובמצוקה. תהיו מודעים ששינויים מיטיבים מסיביים נמצאים בדרך אשר יעלו את איכות החיים הרבה מעבר לציפיותיכם. אנו מהפדרציה הגלקטית של אור נסייע לכם בכל השלבים, אף על פי שאנו נותנים לכם כל עידוד כדי לקחת חלק בתהליך השלם של שינוי. היו סמוכים ובטוחים שאנו מודעים באופן מלא לצרכיכם, אבל בשל האחראויות הקרמתיות שלכם, אין אנו יכולים תמיד להתערב כדי לעזור לכם. אולם אנו נעשה את מיטב יכולתנו כדי להשפיע עליכם בפעולותיכם כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. למעשה, מלכתחילה, נסענו לצדכם מעודדים אתכם ועוזרים לכם לעבור דרך תקופות של לחץ עצום. אתם עשויים לפעמים לתהות מהיכן מגיעים רעיונות חדשים ולפעמים זו השפעתנו בעבודה. בקרוב יגיע זמן בו אנו יכולים לעבוד באופן גלוי אתכם, מבלי לפחד מהפרעה ולאחר מכן אתם יכולים לראות שהעניינים נעים קדימה בדילוגים גדולים.

לצערנו, העיתונות נמצאת עדיין בשליטתם של האילומינאטי, והחדשות שלכם מפוקחות בזהירות כדי לעצור את האמת לגבי דברים רבים המתרחשים לכם. אולם, ברגע שאתם מודעים למצב האמיתי אתם תקבלו את החדשות בזהירות ותפתחו את היכולת "לקרוא מבין השורות", כיוון שכה הרבה נסתר מכם ומוצג בצורה מסולפת לפניכם. במשך עידנים של זמן, אתם הוחזקתם בחשיכה בכה הרבה נושאים, והרבה ממה שיכולתם ליהנות ישירות נשמר מכם. אולי הדוגמה הטובה ביותר בהתייחס לייסורים של סרטן אשר ניתן לרפאו אלא אין זה משוחרר לציבור הרחב. מדובר באלה אשר יטפלו בכם במקום לרפא אתכם בתעשייה אשר שווה סכום עצום של רווח. זה כמובן ישתנה בקרוב מאוד, כשהאמת תצא לאור ושום דבר לא ימנע את זה מלהתרחש.

אני SaLuSa מסיריוס, ושמח שאנו יכולים לתת לכם חדשות טובות לגבי העתיד. אתם המתנתם בסבלנות לאחרית הימים שעכשיו מתגלה לעין באופן נרחב ותתחיל בקרוב ברצינות. אנו מרוצים להיות חלק מהארתכם ובקרוב נהיה חלק מחייכם. אנו העתיד שלכם ומצפים להאיר אתכם באשר להיסטוריה האמיתית שלכם, כיוון שאתם הרבה יותר גדולים ממה שאתם מדמיינים ואנו מעריצים ומצדיעים לנחישותכם לראות את התבוסה הסופית של אנשי האופל. אנו נהיה אתכם בכל הזמנים כדי לתמוך בכם ואנו שולחים את אהבתנו.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge