Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, July 10, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 10 ביולי 2015

העניינים ממשיכים לתסוס והכאוס קיים במדינות רבות, כשהדרכים הישנות מוכיחות שאין הן מספקות יותר את צרכיכם. הבעיה גדלה כל כך שיש צורך בשינויים מסיביים כדי לשים את הציוויליזציה על מסלול חדש אשר ייקח אתכם לעידן החדש. השינויים עכשיו הינם בתהליכים והם בלתי הפיכים כשהחדש חייב להחליף את הישן ולקחת אתכם מחוץ למערכת שלא מכסה יותר את צרכיכם. עבור רבים זהו תהליך מטריד שיש לו הבנה מעטה או בכלל לא על מה שמתרחש, עם זאת כשנראה שהתשובות מגיעות עם גישה חדשה לצרכיכם, אנשים ייענו להזדמנות. כתמיד אנו נדריך את אלה אשר יש להם תפקיד גדול לשחק בגרימת השינויים. הם לא יוכלו להיות מושגים בלי מידה של קושי, אבל אנו נבטיח שזה יישמר למינימום. המשיכו לאחוז בהשקפה חיביות כשהתוכנית לעתידכם התבססה היטב. אתם תהיו יותר ממרוצים מהתוצאה.

כיוון שזמן רב הייתם כפי שהייתם אומרים "מובלים במעלה שביל הגן" ושמרו עליכם בכוונה בחושך באשר לאמת של הפוטנציאל שלכם ולסיבה בחווית הדואליות. זו היתה עקומת למידה גדולה אשר אפשרה לכם לרומם את עצמכם מהחייים בתודעה מוגבלת, לחיים אשר יעירו אתכם לפוטנציאל האמיתי שלכם. כפי שהזכרנו פעמים רבות, אתם הרבה יותר גדולים ממה שאתם מדמיינים אבל הוטעיתם בכוונה על ידי תורות שקריות, והמגבלה של תודעתכם. הכול משתנה במהירות גדולה ויותר נשמות מתעוררות לעצמי האמיתי שלהם. אתם יוצאים מתקופה ארוכה של חשיכה לתוך האור ושום דבר יכול עכשיו למנוע מכם ללכת לאורך כול הדרך לתודעה מלאה. זה כבר בא לידי ביטוי באמצעות מספר הנשמות שהתעוררו, ומובילים אתכם לאורך הנתיב להארה מלאה.

ישנן כמה נשמות אשר אינן יכולות להעלות את הרטטים שלהן, אבל היו סמוכים ובטוחים שיינתן להם כל סיוע כדי לכוון אותם לכיוון האור. אין טעם לנסות "לרוץ לפני שאתם יכולים ללכת" ומדריכהם יעזרו לנשמות אלה להתעורר אל האמת. ברגע שאתם מתחילים להבין עד כמה נשמרתם בחושך, זה הופך הרבה יותר קל לתפוס את האמת על הווייתכם. אתם כולם במהות נשמות גדולות אשר נטלתן על עצמכם לחוות דואליות, כדי להתמודד באתגרים שזו מביאה. במשך חיים רבים נגעתם במעמקי החשיכה, עם זאת אף פעם לא אבדתם מגע עם העצמי הגבוה יותר שלכם. כתוצאה מכך, רבים מכם מצאו בסופו של דבר את נתיבכם האמיתי שמוביל אתכם חזרה לתודעה מלאה. ברגע שאתם מתחילים להתעורר, אין חזרה לדרכים הישנות, ונשמות אלה של האור יגרמו לשינוי מוחלט בדרך בה אתם מנהלים את חייכם.

עקבנו אחר התקדמותכם במשך עידנים של זמן, ולקחנו בחשבון את הישגכם לרכוש מחדש את רמות התודעה שלכם כדי שתהיינה יוצאות דופן במשך תקופה כזו קצרה. ההיסטוריה שלכם מראה את מה שהתרחש כאשר נשמות אבדו מגע עם האור, ובכתוצאה מכך כמה קשה זה היה להתרומם בשנית. אולם, אתם הוכחתם שזה אפשרי והיום רבים מכם מובילים את הדרך קדימה. בעשותכם זאת אתם גם מביאים אחרים אתכם וכך ההתעוררות מחדש אוספת קצב. אתם צריכים לברך שעליתם על ההזדמנות וצרכיה, ושום דבר יהיה מסוגל לעצור את התקדמותכם קדימה. במשך זמן רב, נשמות ניעורות אלה הוחרמו על ידי אחרים שלא היו מסוגלים להבין את האמת, אבל זה משתנה כשהרטטים ממשיכים לעלות. בקרוב מאוד תהיה התרוממות גדולה נוספת בתודעתכם והאמת תגיע לנשמות רבות נוספות.

אנחנו נמצאים עכשיו כה קרוב אליכם ומבקרים בגלוי את כדור הארץ שלכם, כה הרבה שמרבית האנשים מקבלים את נוכחותנו בשמיים שלכם. בשל הטכנולוגיה המתקדמת מאוד שלנו הנשק שלכם מציב סכנה מעטה לנו, ורבים מכם יודעים שהוצאנו רבים מהם מכלל פעולה כאשר עלה איום. יש לכם מקרים מוקלטים רבים של כלי הרכב שלנו שנראים מעל אתרי גרעין שלכם, ונוקטים בפעולה כדי למנוע מכם להתחיל מלחמה נוספת. הצלחנו לשמור על שלום העולם בכדור הארץ אבל היינו צריכים לאפשר את מה שאנו מכנים עימותים זעירים בשל סיבות קרמתיות. אולם, אנו נפקח על התרחשויות מעין אלה כדי להבטיח שהן לא יצאו מכלל שליטה. בסופו של דבר יהיה סוף לכל המלחמות ושלום בר-קיימא יושג על פני כדור הארץ. עתידכם מובטח והשינויים שאתם חווים עכשיו הם חלק מהניקוי שמתרחש.

במשך זמן ארוך עד עכשיו השתמשנו בהשפעתנו כדי להדריך את מדעניכם לאורך נתיב אשר תוצאתו תהיה עולם של שלום. אולם, אין אנו יכולים להתערב אם אחרים עדיין תומכים בכלי נשק של מלחמה, אבל נבטיח שלא יהיה שימוש בהם המסכן מלחמה כלל עולמית. כדור הארץ היה כפוף למתקנים גרעניים בהזדמנויות רבות, אבל לא תהיה אפשרות להשתמש בהם בשנית ואנו נמצאים כאן כדי להבטיח שאתם מוגנים. יש לכם רצון חופשי אבל כשאתם נכנסים לעידן החדש שם ממתין לכם עתיד חדש, אשר אינו מאפשר יותר מלחמות המביאות מוות והרס נרחבים שקרו לפני כן. שלום עבור כל האנשים יהיה אפשרי ברגע שמוסרת נוכחותם של אנשי האופל. לא יהיה לכם יותר מדי זמן להמתין כדי ששלום עולמי יוכרז, אבל יהיה צורך בהרבה שינויים הכרחיים בדרך.

בינתיים, אנו נמשיך עם פיקוחנו על פעילויות כדור הארץ, כולל אלה של אמא כדור הארץ אשר גם מעורבת בשינויים שקורים. המהפכים הכרחיים כדי לאפשר את השינויים הגדולים יותר אשר תוצאתם תהיה בכדור הארץ חדש, הנקי מכל השאריות של מאות שנים של הזנחה והרעלה של האדמה והימים. זה עשוי להיראות כמעט מטלה בלתי אפשרית, אבל עם הידע המתקדם שלנו והמשאבים הבלתי מוגבלים, לא יקח זמן מאוד ארוך להשיגה. אנו למעשה כבר מוכנים להתקדם עם אמא כדור הארץ ולשקם אותה מחדש למצבה הקדמוני שהיתה בו לפני עידנים רבים. מטלות אלה לא יכולות להיות מטופלות על ידכם בשל הידע המוגבל שיש לכם, אבל אנו נהיה בהישג יד כדי לסייע לכם ברגע שהנקיון יכול להתחיל.

אנו יודעים שרבים מכם הרחיבו את רמות התודעה ומבינים איך האמת תוארה בצורה מסולפת כדי לשמור אתכם בחושך. היו סמוכים ובטוחים שכאשר הזמן הוא נכון, לא יהיה עיכוב בלהכיר לכם את ההיסטוריה האמיתית שלכם והעתיד הנהדר הממתין לכם. ייתכן והיו לכם חזיונות על כדור הארץ החדש אבל למעשה זה יעלה על רעיונותיכם באשר למה ששוכב במלאי עבורכם. כל הדמעות והאכזבות שחוויתם נראה שיהיו חסרי ערך והשפעה כאשר אתם תראו את השינויים הנהדרים מתרחשים. היופי והפלאות אשר יהיו שלכם ליהנות מהם, הם הרבה יותר מעבר לדמיונכם הנוכחי.

אני SaLuSa מסיריוס, מגיע בשנית להאיר אתכם באשר למה שקיים לפניכם. האיום של מלחמה והרס ייעלם ושלום קבוע ישלוט. אנו נהיה לצדכם עוזרים להביא את כדור הארץ החדש לידי קיום, וזה יהיה זמן שמח לכולכם.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge