Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - August 25, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 25 באוגוסט 2017

האירועים החשובים ביותר שממתינים להתקדמות תלויים במהלך הראשון להצגת שיערוך מחדש של המטבעות.  זהו המפתח לשינויים חשובים רבים שהוכנו מראש, אשר יגרמו במהירות לארגון הבחירות כדי לאפשר לרפובליקה החדשה להתבסס ולהצבתו של נשיא חדש. בינתיים פול ריאן (Paul Ryan) שכבר הושבע יהיה הנשיא הנבחר עד שיתקיימו בחירות חדשות למציאתו של מנהיג חדש. המטרה המוחלטת היא להבטיח שפע לכול אחד. זה ייקח זמן אבל יהיו עיכובים מינימליים כיוון שכול עבודת הקרקע כבר בוצעה.  NESARA ו-GESARA הם חלקים חשובים מאוד של השינויים אשר ישנו לחלוטין את העתיד כך שעידן הזהב יכול להתחיל. ברגע שיתגברו על הכאוס והצרות הנוכחיים, השינויים יגיעו לתוך ההוויה מהר יותר מאשר אתם יכולים לדמיין. ההכנות היו מוכנות במשך זמן רב, ואלה שמונו לקחת פיקוד מודעים למשימות שלפניהם.

משחק ההמתנה צריך להמשיך קצת יותר אבל אל תתייאשו כיוון שיובטח לכם ליהנות מכול מה שהובטח.  עבור רבים זה יהיה מלא בהפתעות נעימות, הרבה מעבר לכול דבר שאתם עשויים לדמיין. רבים מהדרכים הישנות צריכות להשתנות כדי לשקף חברה שמתקדמת כאשר מדובר ברמת תודעתם. שלום יהפוך למציאותכם באפשרו לאנשים להתאחד ברדיפה משותפת לצמיחה ואהבה שתגיע מתוך הכרה כי מבלי להתחשב בגזע או בצבע אתם כולם אחד. אתם תראו את כל המדינות מתחילות לעבוד ביחד להשבחתו של הכול, ויישבו את ההבדלים שלהן באופן שלוו. שערוך מחדש של המטבעות הופך להיות בקרוב מציאות אשר לבדה תגרום לשינויים גדולים לתועלת כול מי שמדובר עליו. העתיד מתוכנן לתת לכם הפתעות נעימות רבות, וזה יהיה רק פרס עבור הישגיכם המדהימים בהתקדמות לתוך האור כך שאותההתעלות מובטחת.

אם אתם מוצאים כי השינויים הם יותר מדי מכדי להבינם, בבקשה קבלו כי תוצאתם תהיה שלום קבוע ואחדות גדולה של האנשים. ברור כי רבים נמצאים במקומות גבוהים שאינם של האור ויהיו צריכים לזוז הצידה כדי לאפשר שתיעשה ההתקדמות, ובניגוד להם לא תהיה תועלת. ישנן נשמות של אור רבות הממתינות להזדמנות לאהוב את האנושות כדי לחוות מעבר חלק לתוך העידן החדש, ואלה כוללות ישויות מתרבויות המשויכות עם כדור הארץ במשך זמן רב מאוד. הפלדייאנים (Pleiadians) אשר הינם אבותיכם הקדמוניים הם הידועים מביניהם והם יצאו החוצה בגלוי כאשר הנסיבות יתירו זאת. עם זאת אותה אנושות תיעשה התקדמות נוספת בקצב אפילו מהיר יותר מאשר נחווה קודם לכן. לאחר שנים שהכנתם את עצמכם לשינויים, כול דבר שדמיינתם שיגיע אליכם מוכן ואתם תחוו זמן נהדר כשאתם נהנים מהשינויים.

ישנה שמחה גדולה בשמיים כי האנושות סוף סוף התבגרה, וכי המבחנים והמצוקות כמעט הסתיימו. אתם הוכנתם בהדרגה לקחת את מקומכם בקוסמוס.  כישויות שהתעלו, וחגיגה גדולה לפניכם, כיוון שהישג כזה רק קורה לפעמים. נדרש מאמץ גדול מאלה המעורבים כדי להתגבר על השליליות שנתקלו בה, כיוון שהיתה לה את הפוטנציאל למשוך אתכם למטה במשך יובלות של זמן. עם זאת, עברתם דרך גלגולים רבים מאוד ועדיין יכולים להגדיל את הרטטים שלכם לרמה מקובלת שמבטיחה התעלות. אתם הם אלה שרוממו את הרטטים שלהם ומגיע לכם את מלוא השבחים שתקבלו. ככול שהאתגר קשה יותר, כך אתם הייתם נחושים יותר להיות מנצחים, והרווחתם באמצעות התגברות על המכשולים שהונחו בדרככם. זה כוחכם ונחישותכם שמשכה אתכם ואתם לא תצטרכו אף פעם ללכת שוב על נתיב זה.

הזמן כפי שאתם יודעים הוא אשליה, אבל הוא משרת את מטרתו באמצעות התפתחות איטית, אבל בדרך מסוימת זה לא מוסת את הלחץ על כול נשמה. כיוון שהזמן הוא אינסופי, אין אף אחד הממהר אתכם לזכות בהצלחה, ובכול השלבים ישנה תמיד עזרה אם אתם צריכים אותה. למעשה, צרכיכם  מובנים לעיתים קרובות לפני שאתם עושים זאת, ואלה שנוסעים בנתיבכם יחד אתכם נמצאים שם כדי לעזור. כול נשמה היא מכובדת ונאהבת באופן גבוה ויש לה מעט הבנה באשר לכמה נחשבים חשובים הישגיכם.  לעיתים קרובות נשמות מרגישות מבודדות ולבד עם בעיותיהם, אבל  הן עשויות להיות בטוחות שתמיד נמצאות ישויות של אור לצידן בנותנן את העזרה והעידוד.

לפעמים אתם לוקחים אתכם את בעיותיכם למיטה, וכאשר אתם יוצאים מחוץ לגוף לתוך העולמות הגבוהים יותר אתם דנים על הנושאים עם אלה שיכולים לתת לכם עצה טובה ומסייעת. אתם עשויים גם להיפגש עם נשמות אלה הקרובות אליכם והן יכולות להיות אלה שאו התגלגלו או שלא התגלגלו. מסיבה טובה אין אתם זוכרים בדרך כלל פגישות מעין אלה, וזה לא יוצא דופן עבור התשובות לבעיותיכם שתגענה לראשיכם מיד לאחר שהתעוררתם משנתכם. זה גם מאפשר למדריככם לארגן פגישה עם מישהו שאתם עשויים להרגיש שהיא צירוף מקרים, שיכול לסייע לכם להבהיר את בעיותיכם. היו בטוחים כי פגישות "מקריות" מאורגנות בקפידה כך שאין טעויות שיכולות להוביל לכישלון, עם זאת המצבים יכולים לקרות שוב במידה ונדרש. עם הפרישה למיטה מרבית האנשים חושבים על אירועי היום ועל הבעיות הבלתי פתורות, וזה שימושי כך שתהיה לכם תמונה ברורה על צרכיכם.

כשאתם מתפתחים נתיבכם אולי משתנה כשאתם מתמקדים על יוזמות חדשות, כך גם מדריככם יכולים לשנות בהתאם. לכן, בכול האתגרים שאתם מקבלים, אתם תקבלו את העזרה הטובה ביותר הזמינה. כאשר אתם מרגישים כי אתם נדחפים ללכת בכיוון מסוים, סביר להניח כי מדריככם אחראים לכך, בכך יש להם מבט טוב יותר על מה שלפניכם. לפעמים,  הדברים קורים כך שהם מועילים לכם ואתם יכולים לכנות זאת "מזל" כאשר זה למעשה נבנה עבורכם. עזרה כה רבה ניתנת לכם שאין לכם מודעות בכלל לכך, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי אינכם צריכים לפתור אף בעיה לבד. פשוט היו מודעים כי אם אתם מקבלים רעיונות או נדחפים לעשות משהו ספציפי, זה יהיה לטובתכם האישית. אחרי הכול, התפקוד העיקרי של המסייעים לכם היא לשמור אתכם על תוכנית חייכם ולהבטיח שאתם עומדים באחראויות הקרמתיות שלכם.

לחודש זה יש כל ההשלכות להיות מיוחד ויבשר על כמה אירועים מפתיעים. בוודאי שהדברים מגיעים לשיא ומבחינה פוליטית הם הפכפכים מאוד ופשוטו כמשמעו כול דבר יכול להתרחש. כפי שהצענו לפני כן, יש צורך רק באירוע גדול אחד שיקרה כדי שהדברים יתגלגלו. לכן החזיקו חזק כשהנסיעה ברכבת ההרים עומדת להתחיל. הכול נבנה ויותר מאשר אפשרות אחת היא סבירה, אולם בכל מקרה התוצאה תתבשר לכולכם בסופו של דבר.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge