Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - September 1, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 1 בספטמבר 2017

אין ספק כי הזמן ממשיך להאיץ, כשאתם מתקדמים לקראת הזמן של שינויים גדולים אשר יתמירו את עולמכם. אתם מעזים עוד יותר לתוך הרטטים הגבוהים יותר שמגיעים עם חגורת פוטון, והם יתמירו את כדור הארץ שלכם לתוך מה שייראה בסופו של דבר גן עדן בהשוואה לחוויות החיים הנוכחיות שלכם. אלה הם שינויים אשר ניתן להם ביטוי עכשיו בהדרגה, ושום דבר יכול למנוע מהם להופיע באופן מלא. הרבה תלוי סביב להודעה שתיעשה על הרפובליקה החדשה שמוכנה עכשיו להחליף את הנוכחית. האופל יעשה כמיטב יכולתו לעכב את ההודעה והם הופכים למיואשים כיוון שכוחם ממשיך להצטמצם במהירות.

ניסיונות האופל לגרום לעיכובים מהווים בבירור גורם מהותי בהתפתחויות שעומדות להתרחש בקרוב, אבל שום דבר יעצור את ההתקדמות בכיוון הנכון. התוצאה נשלטת באמצעות חוקים אשר יבטיחו כי רק הנשמות שיכולות להתקדם להתעלות הן אלה שהרטטים שלהם הורמו. זה לא יהיה לטובת האינטרסים של אלה אשר הרטטים שלהם לא הורמו כדי לנסות ולמצוא מקום בהתעלות כיוון שאפילו אם הם היו יכולים לעשות איכשהו את זה, זו תהיה חוויה מאוד לא נעימה. ציר הזמן שלהם ימשיך להתקדם במחזור חדש בכיוון אחר אשר בסופו של דבר יעניק להם הזדמנות נוספת להשגת ההתעלות. האבולוציה של הנשמות היא מתמשכת ומתוכננת להבטיח בסופו של דבר הצלחה.

כשהנשמות מתפתחות, מידע חדש ניתן להן ברמה העקבית עם שלהן. זה נעשה בדרך זו כך שאין נשמה שעמוסה מדי או ניתן לה מידע שהינו מתקדם מדי להבנה. אולם, אתם אשר נמצאים על הנתיב להתעלות צריכים לקבל יותר בקצב מהיר יותר, כך שאתם מודעים מספיק כדי להתמודד עם היבטי החיים החדשים שמתגלים. לדוגמה, רבים מכם יודעים שיש לכם עצמי גבוה יותר אבל לא כולם מבינים שזה אתם עצמכם, המשמעות שכאשר אתם מתגלגלים על כדור הארץ אתם רק נושאים קדימה היבטים מוגבלים של עצמכם. זה נעשה כדי להבטיח שאתם, איך לומר, מתחילים עם דף נקי ויכולים להתמקד בחיים ברטטים הנמוכים מבלי שתוסח דעתכם. איך אתם מגיבים ומתמודדים עם הבעיות הנותנות לכם חוויה רבת ערך אשר תשתמשו בה בעתיד בשימוש טוב.  

יש הרבה לגבי הגוף האנושי שאין אתם מודעים לו, אבל ישנם סימנים חיובים של התפתחויות בכיוון הנכון. כה הרבה מהבנתכם הרפואית הוא פרימיטיבי בהשוואה למקום בו אתם תהיו בעתיד הקרוב מאוד. אתם מסתדרים היטב עם יכולותיכם לעשות דברים, ועם הנשמות הצעירות המפותחות גבוה יותר שמוכנות להראות מה הן יכולות לעשות, אתם תתקדמו בקפיצות ובדילוגים. סכין המנתח תהיה בסופו של דבר מיותרת והבעיות יטופלו מבלי לפתוח את הגוף. בכול מקרה כשהנשמות מתרוממות, תהיה להן שליטה מלאה על גופן שיצטרך ריפוי מועט או בכלל לא כיוון שהן תישארנה בריאות לחלוטין. זכרו כי זמנים מעין אלה הם כאשר אתם יכולים לחיות באופן מתמשך בגוף צעיר שלא מזדקן. הרבה יושג באמצעות כוח המחשבה, אפילו עד כדי מתן ביטוי למה שאתם רוצים כדי לספק את צרכיכם.

מידע רב מתגלה כיוון שאתם צריכים מבט פתוח על החיים שהופכים די שונים למה שאתם רגילים נכון לעכשיו. שינויים כה רבים שהם לטובתם של הכול ממתינים להיות מוצגים וכפי שנאמר לכם פעמים רבות לפני כן, הנסיבות צריכות להיות כאלו שהן לא יכולות להפריע או לעכב. לדוגמה, המכונית תוחלף עם מכונית שלא שורפת דלק כדי להפעילה, אבל במקום זאת משתמשת באנרגיה חופשית שאינה מזהמת. כבר מפותחים רעיונות לאן הטכנולוגיה מובילה, ויהיה עיכוב מועט  בהצגתם. העתיד הוא מרגש אבל הוא מיועד לנשמות אוהבות שלום שאכפת להן אחת מהשנייה וחולקות בשמחה את נדיבות לבו של כדור הארץ עם כול אחד. אתם מיןאנושי אחד וברגע שאתם מתחילים לעבוד ביחד עבור הטוב של הכול, ההתקדמות תהיה מהירה ומרוממת.

אפשרו לי לומר שנית כי החל מ-2012 ואילך אתם נכנסתם לזמן בלי תחזיות ספציפיות חוץ מהתעלות ויש לכם הרבה לחוות בתקופה המובילה עד אליה. אתם פותחים את הנתיב באמצעות מחשבותיכם, רצונותיכם ופעולותיכם וזה נעשה כבר עם רטט גבוה יותר מאשר נחווה קודם לכן. האנרגיה שאתם מקבלים גם עוזרת לכם להתפתח, ואתם נעים לתוך שטח של מרחב חדש אשר יהיה מועיל יותר. כול הרטטים הנמוכים נסוגים כיוון ששם אין יותר מקום עבורם.

בעיצומם של שינויים מעין אלה ייסלח לכם בשל המחשבה כי הכאוס לא יסתיים אף פעם, כיוון שזו תקופה קשה שאתם עוברים דרכה. אולם, אין זה יכול להימשך כה הרבה כיוון שאנרגיות חדשות משתלטות. השינויים הגדולים ביותר העומדים להגיע נמצאים אתכם אשר עומדים לחוות את השינויים המבורכים ביותר, בשעה שהאנרגיות הישנות נופלות כשהן הופכות אפקטיביות פחות כיוון שאין הן יכולות יותר להתקיים. שמחתכם לא תהיה קצרה כיוון שהתקופה שלאחר ההתעלות תארך לפחות אלפי שנים. באותה תקופה בשל הרטטים המרוממים אתם לא תזדקנו ותוכלו להישאר בכול רמה שמתאימה לכם. באופן דומה, הדברים לא יכולים להתנוון או להרקיב, ויש עוד כה הרבה יותר להגיע אליכם שאתם בקושי תוכלו להחזיק מעמד אתם.

עתידכם  התבסס כך שכול מאמץ שאתם עושים עכשיו, זה יהיה שווה היטב. העובדה כי בסופו של דבר לא תצטרכו יותר לסבול מחלה, ותישארו בבריאות טובה ומושלמת היא שוב בשל הרטטים הגבוהים. בסוף, כול דבר הוא אנרגיה והתפתחויות בעתידכם  תתמקדנה על כך עבור כול צרכיכם. זה יהיה כוח מחשבתכם אשר יספק את מרבית צרכיכם, כך שאתם יכולים לראות כי החיים יהיו לגמרי שונים ממה שאתם יודעים עד עתה. מה שממתין לכם צריך לתת לכם את הכוח להתגבר על כול הקשיים או הבעיות הנוכחיות, כיוון שהם יהיו קצרי מועד.

בינתיים, נשמות רבות לא רק פונות לאור, אלא עכשיו יש להן את הרצון לעזור לנוסעים חבריהם ויחפשו דרכים להיות לשירות. אלה הצעדים שיעזרו להעלות את הרטטים ולהחליש הלאה את כוחו של האופל. כול דבר קטן עוזר ובאופן קולקטיבי יש לעובדי האור יותר כוח מאשר הם חשדו. זה כה מחמם את הלב עבורנו לראות את הדרך בה האור מתפשט כה מהר, עם זאת זה היה צפוי לאחר שהעליתם את הרטטים לעבור את הסימן של שנת 2012. אנו אומרים "כול הכבוד" לכול הנשמות שתרמו להצלחה אותה אתם עכשיו בצדק חווים ונהנים.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge