Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - August 18, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 18 באוגוסט 2017

היו סמוכים ובטוחים שכול דבר מתקדם היטב למרות מה שנראה מבחוץ. האנרגיות החדשות מתבססות, וכתוצאה מכך האנרגיות הישנות נאבקות לשמור על מקומן על פני כדור הארץ. זה דומה למאבק הישרדות למעט העובדה כי האנרגיות הישנות אינן מצליחות ומאבדות את כוחן להמשיך להתקיים, ובסופו של דבר הן ימותו. מדובר מאוד לגבי האנרגיות השליליות שהאילומינאטי ועובדיהם תלויים בהן לצורך המשך קיומם, וזו הסיבה מדוע הם גורמים לפחד באמצעות פעולותיהם. אולם, הם מאבדים את כוחם בהדרגה ואינם יכולים יותר לשלוט עליכם כבעבר. המבצע להסירם  בדרך המונעת מהם כוח מתמשך עליכם, מצליח, ובשקט עם פרסום מועט כוחות האור הפכו לכוח שולט לנצח. המשמעות היא שלא ייקח זמן רב לפני  שזה יהיה בטוח להתקדם ולהציע את ההמצאות הרבות שירוממו את איכות חייכם.

כול דבר חי עם אנרגיה ובמציאות שום דבר יכול לעמוד בשקט במשך זמן רב, והוא מונע באמצעות האנרגיות הגבוהות יותר שמרוממות אתכם לרמה חדשה המובילה להתעלות. לכן, אף אחד יכול לנבא בדיוק מתי זה יקרה אבל זה מאוד קרוב, ושום דבר יכול עכשיו לעצור זאת מלתת ביטוי. לכן, אתם יכולים לחיות מיום ליום עם ההבטחה כי כול מה שיקרה מסביבכם, העתיד עכשיו בטוח ורק אלוהים יכול לשנות את התוצאה. הדברים יישארו די קדחתניים וייראו כאי סדר מושלם, אבל כשזה יירגע, אתם תראו סימנים חיוביים באשר לאן עתידכם לוקח אתכם. לגבי חלקכם, אתם יכולים לעזור לשמור על רמה של שלום בכך שאתם שולחים החוצה באופן מתמשך את אהבתכם ואת האור שלכם. היו סמוכים ובטוחים כי אתם הרבה יותר עוצמתיים מאשר אתם מדמיינים ואף פעם לא צריכים להרגיש כי לתרומתכם ישנה השפעה מעטה או בכלל אין לה השפעה. בסופו של דבר זה לוקח רק זמן מועט לשלוח החוצה אהבה טהורה כדי לשנות את העולם.

כשהזמן עובר, אתם עומדים לשמוע או לקרוא לגבי שינויים רבים שמגיעים, לכן בבקשה שמרו על ראש פתוח בכל עת והיו מוכנים לקבל את המשמעות הגדולה יותר של החיים מאשר מה שאתם עשויים הייתם כבר לקבל. לא ניתן לעקוב במהירות אחר מסלול האבולוציה והיא לעיתים קרובות נקבעת בקצב איטי המאפשר לנשמות יותר זמן לתפוס את משמעותם של המסרים הניתנים. אולם, מגיע הזמן בו הוא יסתיים ביעילות עבור אלה המשתרכים מאחור, אבל זה לא ישפיע לרעה עליהם. העזרה תמיד נמצאת בהישג יד ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכול מאמץ נעשה כדי להעלות במידת האפשר את התודעה של כמה שיותר נשמות. אין זה קל כי נדרשת לכך מסירות ונחישות רבה כדי לעזור לנשמות להתרומם. אולם, אף אחד לא מוותר והקרב אינו אבוד למעט אם הם מסרבים לעזרה ולכן הם האדריכלים של מותם.

אתם תוהים בצורה מובנת לגבי העתיד המיידי ומכיוון שניתן לכם מידע באשר למה אתם צריכים לצפות, אתם מוכנים חלקית. אולם, שום דבר יכול באמת להכינכם לקפיצה הגדולה קדימה, כיוון שהזמנים יהיו שונים לחלוטין ממה שהייתם רגילים להם עכשיו. אפילו תוחלת החיים שלכם תגדל ברטטים הגבוהים יותר וגם הפוטנציאל שלכם אם תבחרו בכך, יחיה בסופו של דבר במשך מספר מאות שנים. אתם תתהו באופן מיידי לגבי הזדקנות, אבל אתם תישארו בגוף בוגר שתמיד יהיה בריא. אולי השינוי המבורך ביותר יהיה החזרה למערכת שתים עשרה הצ'קרות שהיתה לכם עד שהיא הופחתה רק לשתיים באמצעות אנליל (Enlil – אל הרוח). אנליל ואנקי (Enki – אל החוכמה) היו חלק חשוב מההיסטוריה האחרונה שלכם ואחראים לשינויים רבים גדולים הכוללים את המבול הגדול. אנקי אשר דאג יותר לאנשים, שתל דנ"א סמוי בתוככם שיופעל בזמן הרבה יותר מאוחר. זמן זה יהיה כאשר אתם תתעלו ושוב תהפכו לישויות גלקטיות.

במיקומכם בו האמת של ההיסטוריה שלכם עוכבה בכוונת תחילה, זה קשה מאוד עבורכם להבין בדיוק אלו שינויים עומדים להתרחש. אתם תפוצו בוודאי על הזמן האבוד ותקבלו במהירות את התועלות וההתקדמויות והשינויים שעוכבו. התוצאה היא  שאתם נשארתם בחושך  היכן שנמנעה מכם האמת לגבי הפוטנציאל שלכם להפוך לישויות גלקטיות.  כמו כן גם מנעו מכם את ההנאה מההמצאות החדשות שהוחבאו מכם בשעה שהאילומינאטי ניצל אותן במלואן. אולם, אתם בסופו של דבר תקבלו אותן והן תגענה לעולם במהירות כאשר אנשי האופל לא יכולים להפריע לעתידכם. במובן הרחב יותר זה היה צפוי מראש כי אתם צריכים לעבור שנים רבות של למידה, אבל גם להבין כי בזמן נתון רבים יותר מכם יתעלו סוף סוף.

אתם צריכים לזכור כי ניתן למין האנושי רצון חופשי, ולא מאפשרים לאף אחד להפריע בבחירותיכם. לכן, עכשיו כשאתם נמצאים היטב על הדרך להתעלות, אלה אתם יקרים שיכולים לקחת את הזכות להישג ראוי לציון מעין זה. ישנה שמחה וחגיגות בעולמות הגבוהים יותר היכן שזה נראה מה שזה, והערכה על האופן בו נחישותכם נשאה אתכם דרך כמה מצבים קשים. אתם תהיו החזקים כיוון שחוויותיכם היו כשירות היטב כדי לעזור לאחרים שעוקבים אחר צעדיכם.

ממצאים ארכיאולוגים שינו באופן דרמטי את רעיונותיכם על ההיסטוריה האמיתית שלכם. זה הופך גלוי מאוד כי השתנויות רבות של אנשים קיימות, וזה ברור משרידי שלדים רבים  שנחפרו במשך המאה האחרונה. היה בבירור טיוח של ההיסטוריה האמיתית שלכם כדי למנוע מכם להבין איך זה היה באמת, ולעצור אתכם מלגלות את מורשתכם האמיתית. זה רק עכשיו שאתם מתחילים להבין איזה פוטנציאל גדול יש לכם, וגורל שיחזיר אתכם לגבהים הגדולים  אותם אתם בקושי מתחילים לדמיין. כול זאת ישתנה בקרוב מאוד כיוון שלא ניתן למנוע את האמת יותר, וכבר היא מתגלה.

האמת היא כמעט קשה מדי עבור חלק להאמין, לכן היו עם ראש פתוח כאשר זה מתחיל להתגלות, כיוון שלפעמים זה יישמע לא יאומן. ההוכחה של ההיסטוריה האמיתית שלכם נחשפת כמעט כול יום, אבל יש עדיין  כמה הסתייגויות מלהפוך זאת לידוע בציבור. כאשר זה יתפרסם, זה יכה באופן קשה מאוד אמונות דתיות מסוימות, אולם באמצעות השמטת התורות שאינן משקפות באופן מלא את האמת, זה יגרום להבנה הרבה יותר קלה שלהם. כמובן שלכנסיה יהיה עדיין תפקיד לשחק ואנשים רבים יפנו עדיין אליכם לצורך הדרכתם. לפעמים אתם נושאים אמונות אישיות עד שאתם מתעמתים באמת גדולה יותר, ואזי אתם תרעננו את הבנתכם בהתאם. אולם, ישנן נשמות רבות מתקדמות שהגיעו לכדור הארץ במיוחד כדי להפיץ את האמת, וכבר יש להם הבנה על האופן הטוב ביותר להעביר זאת לכם בדרך שתובן.

אהבה רבה מגיעה אליכם מהעולמות העליונים ומגיעים לכם כול השבחים בשל השיגיכם שמובנים באופן מלא. הרבה נעשה באמצעות הקרבה אישית, ויום אחד יודו לכם כול אלה שעזרתם להם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge