Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - August 11, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 11 באוגוסט 2017

אתם נמצאים היטב בתוך העידן החדש והשינויים הנחוצים מתקדמים ומתחילים להתרחש.  לא ניתן לעצרם והם נחוצים כדי להתחיל את התבססותה של הגרסה החדשה של כדור הארץ. כדור הארץ הישן עומד להתנקות וכול מה שהינו מהרטטים הנמוכים ייעלם. המשמעות עבור המין האנושי  היא חיים בלי עבודת פרך או הצורך התמידי להתמודד עם העדר דברים שהיו נותנים לכם חיים שלווים ומתגמלים. ההשפעות השליליות תפחתנה בהדרגה עד שהן תוסרנה לגמרי. באותו הזמן, שינויים גדולים יבטיחו כי חייכם יהפכו למתגמלים יותר, וזו תהיה חוויה נהדרת להיות נוכחים על כדור הארץ החדש, וחשוב יותר אתם תצרו יותר זמן חופשי עבור עצמכם.

נשמות אלה שהצליחו להעלות את הרטטים שלהן, תהיינה בצדק אלה אשר תתעלנה, ותגלנה רמת שמחה שיחסית אינה ידועה בזמנכם הנוכחי. החיים יהיו שמחים ובאחדות עם כול האחרים, והאהבה שתחוו תהיה מעבר להבנתכם הנוכחית. עידן הזהב באמת יתחיל ושיתוף הפעולה הנלהב של כול הנשמות יישא אותו קדימה לרמות שעדיין לא חוויתם. זה רק גמול עבור כול העבודה הקשה והמסירות  שלכם. בסופו של דבר יהיה מין אנושי אחד עם כול הנשמות החולקות באופן שווה את נדיבות הלב של כדור הארץ שיהיה בשפע. כול דבר שאתם אי פעם רציתם יהיה אפשרי וכוח המחשבה יהיה אוניברסאלי. יחידים יוכלו לקבל את כול צרכיהם, ואף אחד לא ייקח יותר ממה שהם צריכים כיוון שהאנרגיות של אהבת בצע ושירות עצמי הלכו מזמן.

הבינו כי כאשר המחזור הישן הסתיים כיוון שהעליתם מספיק את הרטטים שלכם, אתם מנעתם את סופו של העידן  אשר היה יכול לגרום בקלות את ההרס הקרוב של כדור הארץ. זה נראה כאפשרות מסוימת כאשר האומות העיקריות התמודדו אחת בשנייה במוכנות למלחמה גרעינית. בכך שנמנעה כזו שואה עולמית, כל הנבואות הישנות הפכו לעוברות ובטלות ותקופה חדשה נפתחה, ואתם עברתם בהדרגה לתוך השינויים שגרמתם באמצעות העלאת הרטטים שלכם. מלחמה אינה אופציה יותר ובבוא העת כול ענייני המלחמה לא יועברו הלאה. שלום מתבסס על פני כדור הארץ ובקרוב שיקום יתחיל במדינות רבות קרועות המלחמה, באפשרו לאנשים את כול הזמן שהם צריכים כדי להתאושש. זה גם יחיש את הצגתן של המצאות חדשות, שעוכבו בהמתנה לשלום שיתבסס על פני כדור הארץ, כך שניתנות ההזדמנויות הנכונות המאפשרות להן להשתחרר.

ישנם שני צירי זמן עיקריים, כך שלפעמים עשוי להיות בלבול כלשהו באשר לאן האירועים מובילים, אבל היו סמוכים ובטוחים כי עבור אלה מכם אשר העלו את הרטטים שלכם, הם מובילים לעתיד בהיר, יפה ושלוו. ברגע שזה מתחיל, האנושות תיקח במהירות קפיצה גדולה קדימה לתוך העידן החדש, ולא יהיו ספקות בראשכם שהעבר נשאר מאחור לנצח. כמובן שיהיו לכם זיכרונות על הזמנים הטובים אבל אלה בקרוב יואפלו באמצעות הזמנים השמחים שעומדים להגיע. המשמעות של חופש באמת תהיה שאתם חופשיים לנסוע בעולם בביטחון, וכאשר תתהווינה שיטות התחבורה החדשות, אתם לא תבלו כה הרבה מזמנכם בנסיעה כפי שעשיתם קודם לכן.

באמצעות התמקדות על העתיד הבהיר והשלוו, אתם גורמים לו להתבטא ותרגישו בטוחים באנרגיה זו, ומבלי שמה שקורה מסביבכם ייגע בכם. בצורה מובנת אתם עשויים להרגיש עצובים כי לא נראה כי חלק מהחברים או המשפחה יהיו באורך הגל שלכם, אבל זכרו כי הם עשויים לעקוב אחר נתיב שונה אשר גם בו תהיה להם האפשרות להתעלות. בבקשה אל תשפטו מראש אף אחד כיוון שבאמת אין אתם יכולים לדעת את תוכנית חייהם שיכולה להיות שונה לגמרי משלכם. כול הנשמות על כדור הארץ הולכות להרוויח באמצעות חוויותיהן ושום דבר אינו מבוזבז אפילו אם הן לא מתעלות בזמן זה. לא כול נשמה צפתה להתעלות במחזור חיים זה, אבל רצתה להרוויח חוויה כדי להאיץ את האבולוציה שלהן. להיות על כדור הארץ בזמן זה זו זכות מיוחדת, כיוון שרבים רצו להגיע אבל לא נבחרו. לכן, אלה מכם שנמצאים כאן נכון  להיום נבחרו במיוחד, לכן נצלו את מרבית ההזדמנות שניתנה לכם.

העתיד הוא מרגש ואתם יכולים להיאנח אנחת הקלה, כיוון שאתם היטב על הנתיב לסיום מסעכם הארוך דרך הרטטים הנמוכים. זה היה קשוח וקשה מאוד, עם זאת אתם מצאתם את העצמי האמיתי שלכם, ועכשיו עומדים מוכנים לנוע למעלה לתוך הרטטים הגבוהים יותר. הוכן כבר הרבה כדי שחייכם יהיו קלים יותר ומהנים יותר. המין האנושי רק התבגר ויהפוך לאחד עם כול האחרים, וילך קדימה כדי להשיג אפילו התקדמות גדולה יותר. יש לכם כה הרבה לפניכם, ובאותו הזמן הרווחתם את החופש שלכם לנסוע בגלקסיה בחיפושכם המתמשך לידע ולחוויה.

אפילו בהתאם לשיטת ההסבר שלכם לגבי זמן במושגים לינאריים אתם חדשים יחסית ביקום, ותהיה לכם עזרתם של הפלדיאנים (Pleiadians) אשר ראשית כול זרעו אתכם. למעשה, הם עקבו אחר האבולוציה שלכם במשך זמן ניכר, ועכשיו מכירים בהתקדמותכם בהעידם כי אתם מוכנים לצעד גדול קדימה. כאשר הזמן המתאים מגיע, הם ייצרו קשר אתכם, ובשל היתרון של ניסיונם ועזרתם, אתם תנועו קדימה במהירות. ברמה הגבוהה יותר, כל הישויות תחשבנה את עצמן כאחד ותעזורנה אחת לשנייה להתקדם. אולם, רצון חופשי עדיין במקום ואתם תחליטו את החלטותיכם  כאשר מדובר בעתידכם, למרות שההדרכה תמיד זמינה אם אתם רוצים אותה.

הניקוי של כדור הארץ רחוק מסיום, וההתקשרויות הישנות לא מבינות כי זמנן המוקצב הסתיים וחייבים לפלס את דרכן כדי לברוא משהו להחליפן. מחזורי חיים מגיעים והולכים כול הזמן, אבל בסוף הזמן הוא חיוני לאפשר לחדש להיכנס, ותהיה התנגדות חזקה אבל ללא הועיל. תוכניות כבר מתקדמות היטב לצורך הצגתן של דרכים חדשות לעשות דברים שיהיו עבודה וניצול זמן. ההתקדמות חייבת להיות תהליך מתמשך אם אתם עומדים ליהנות מהתגלויות החדשות שעוכבו, ואלה תעשינה את החיים לכול אחד הרבה יותר קלים ומקובלים. העידן החדש מאותת ובמשך כמה זמן  זה היה ידוע כי הטכנולוגיות החדשות כבר פותחו, והן תתגברנה על הרבה מהבעיות אותן אתם עכשיו חווים.

צוין כי בני האדם חסרי סבלנות לעזרה או לשינוי כאשר הדברים הופכים למעיקים, לכן היו סמוכים ובטוחים כי אותן ישויות שמפקחות על התקדמותכם עסוקות בלנסות להביא שינויים חשובים לתוך ההוויה. נאמר לכם לעיתים קרובות כי עומד להיות הזמן הנכון ללכת קדימה איתם, כדי להבטיח שהכול הולך היטב וכי הכוחות השליליים אינם יכולים להפריע או לעכב אותם. עדיף  לחכות קצת בידיעה שכאשר העניינים הולכים קדימה, זה יהיה הזמן הנכון.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge