Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - May 25, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 25 במאי 2018

הזמן מתחיל לחלוף אפילו מהר יותר מאשר קודם לכן וזה סימן מובהק כי השינויים מאיצים. הרבה ממתין לגילויו מה שיביא לתוך ההוויה שינויים שהם מאוד רצויים וכולם יקבלו אותם בברכה. הישן מוחלף באיטיות על ידי החדש אשר יבהיר כי העידן החדש בעיצומו. האנושות מתחילה להבין איך נוכחותה על כדור הארץ משפיעה על הפלנטה, ומצפה להתרחק מאותם דברים הממשיכים לתמוך ברטטים השליליים. בהקשר לכך, התקדמות רבה נעשתה באמצעות יצירתן של קבוצות קטנות יותר של אנשים מסורים שעושים כמיטב יכולתם להביא הרמוניה לכול אחד. זה גם מושך אנשים נוספים המחפשים להביא יותר אור לכדור הארץ. ההשפעות החיוביות תתגלגלנה ככדור שלג ותעזורנה לרומם את הרטטים אפילו הלאה, והכול יושג בנסיבות מפרכות וקשות.

ההפרדה בין אלה של האור ובין אלה של הרטטים השליליים גוברת כול הזמן, והיא תגיע לנקודה בה התוצאה תהיה בהעלאה גדולה בתודעה. במשך תקופה של זמן היתה תנועה ליצירת הרמוניה נוספת בכדור הארץ, וזה מצליח עד לנקודה בה לא רק חוסל איום המלחמה, אלא שואפים לשיתוף פעולה של שלום שיאחד את האומות במדינות שונות. חוסר התועלת במלחמה שתוצאתה מוות של מיליוני נשמות מעורר סלידה, כאשר ניתן להשיג שיתוף פעולה עם חילופין ידידותיים ונחישות להפוך את המלחמות לנחלת העבר. זה מעיד על רצונן של מדינות רבות להצטרף ביחד במרדף משותף לחופש ולשמחה שיכול להיות מושג עכשיו.

האנשים מעודדים לחשוב על העידן החדש וניתנים להם רעיונות שצריכים להחיש את התקדמותם שתביא לתוך החיים בהווייה ובזמן המצאות שחוסכות. הידע כבר ניתן לאלה שנמצאים בעמדה שתפעל עליהן, אבל ההתנגדות תימשך מצד אלה הרוצים לשמור על "סטטוס קוו". היו סמוכים ובטוחים כי שום דבר יאופשר למנוע את ההתקדמויות שנותנות לכם ההמצאות החדשות. אלה שעומדים בדרך של הצגתן יוסרו, ושום דבר לא יוכל לחסום התקדמויות מעין אלה.

לדורות הצעירים יותר יש סוג שונה של הגדרת מיינד, והיכולת לראות דרכים לגרום לשלום במקום בו הדורות הישנים נכשלו. אין זה ביקורת על ניסיונותיהם לפתור את הבעיה, אבל לפעמים אתם יכולים להיות כה מעורבים בכך כך שאין אתם יכולים לראות את הדרך החוצה. בוודאי שהיה לאנשים מספיק לוחמה וכתוצאה ממנה אבדו חיים, ומתגעגעים לפתרון לעצור את הטבח ואת בזבוז החיים האנושיים. שיעורים קרמתיים נלמדו ולא נותר שום דבר להרוויח ממנו באמצעות מוות והרס ארוכים חסרים טעם. זה הזמן לשים את כול ההבדלים הצידה וללמוד לחיות ביחד כאחד, בשמחה ובשיתוף פעולה אוהב.

בני האדם מטבעם אוהבים ומתחשבים, אבל יש להם אישיות אשר גורמת להם לעיתים קרובות להופיע כקרים מאוד ולא מסוגלים לבטא את רגשותיהם. עם ההעלאה ברטטים, הם ישתנו באופן בלתי נמנע כיוון שאנשים הופכים פתוחים יותר בלהראות אהבתם אחד לשני. אתם גזע אנושי אחד ללא קשר לצבע או לאמונות דתיות, ואין סיבה מדוע אתם לא צריכים להתאחד ובאותו זמן לכבד את ההבדלים שקורים ביניכם. זהו הזמן לבטל את אותם דברים שנמצאים בדרך לשלום ולהעריך כי אלה ההבדלים ששומרים על מקומכם המיוחד בהיסטוריה.

כפי שעודכנתם מספר פעמים כאשר הרטטים מגיעים לנקודה גבוהה מסוימת, אותן נשמות שאינן יכולות להגיע לאותה רמה דומה בהכרח ינועו לנתיב שונה כדי להמשיך את התפתחותם ואלה היכולים להמשיך לעלות, אזי ילכו כול הדרך להתעלות.  זו התקדמות טבעית המאפשרת לכם ליהנות מחופש מוחלט ברטט שהוא כה טהור שרק האמת יכולה להתקיים. בינתיים אתם תשתנו בהדרגה בכול שלב של ההתרוממות, וההתקדמות תהיה ללא הפרעה כמו קודם לכן כאשר הייתם צריכים לחוות את נוכחותם של אלה בעלי רטטים נמוכים.

אתם מיצגים רק היבט אחד של האני הגבוה שלכם וזה כך  שאתם יכולים להתמקד על חוויות חייכם. למעטים יש את הידע של תוכנית חייהם, וזה כך שאתם מגיבים לה בדרך טבעית בהתאם לרמת האינטואיציה והחוויה שלכם. כול תוכנית חיים תפורה בדיוק לצרכיכם והיא מייצגת בהצלחה צעד נוסף קדימה, כשלא צריך לחזור שנית על השיעור שלמדתם היטב. באופן טבעי יש לכם מה לומר באשר לרמת הקושי שעשויה לייצג את תוכנית חייכם, ובדרך זו  אתם לא תיטלו על עצמכם יותר ממה שאתם יכולים להתמודד אתו. עד עתה, אתם גם הייתם מודעים כי מדריככם שומרים בעין בוחנת עליכם, והם ייתנו את עזרתם אם היא נחוצה. יש להם דרכים ואמצעים על מנת להבטיח שאתם שומרים על נתיבכם המוסכם, ומשתוקקים כמוכם להבטיח כי כול חייכם מוצלחים. זה יכלול כול צורה של קארמה שעדיין לא ניקיתם, למרות שחייבים לומר  שזו תהיה מה שאתם עשויים לגרום מאז שהעידן החדש התחיל ב-2012.

אתם צריכים להיות מוכנים במוחכם לזמן שמתקרב בו אורחים מפלנטות אחרות  יגיעו באופן גלוי לכדור הארץ. זה יהיה באמצעות הסכם המסמל את הביקור הרשמי הראשון של חוצנים הרוצים מגע של שלום ושיתוף פעולה ידידותי. זה לא יתרחש בן לילה כיוון שהנסיבות בכדור הארץ חיבות להיות כאלה שאין סיכון כלשהו של הפרעה. עניינים שונים צריכים להיות מסודרים מראש על מנת להבטיח פגישה שלווה, שתוצאתה תהיה בהחלפת מידע שיהווה תועלת לשני הצדדים. עתידכם הוא גלקטי למרות שהוא הרבה קדימה מהמקום בו אתם נמצאים ברגע הנוכחי הזה. אולם, זה גורלכם להיות נוסעים בחלל ולחקור את הגדול שמעבר. כשהרטטים עולים, אתם גם תיהנו מחיים ארוכים יותר, כיוון שההזדקנות תואט באופן דרמטי.

שינוי נמצא בכול מקום מסביבכם כשהישן נשבר על מנת לפנות דרך לחדש, שהיה צריך לקרות מזמן.  ברחבי העולם, אנשים רבים עובדים על התקנים ומערכות חדשות אשר יעבירו אתכם במהירות לעידן החדש. החיים יהפכו לנסבלים ומהנים יותר כשיהיה לכם יותר זמן לעיסוקיכם. השנים האבודות תהיינה מורכבות מכול התועלות של ההתקדמויות שעוכבו במשך זמן רב. זה ייקח קצת זמן עבורם להגיע לכול חלק בעולם, אבל עם הטכנולוגיות החדשות זה יהיה פחות ממה שאתם אולי יכולים לדמיין. זמנים טובים מאותתים ויתגשמו בהתאם לתוכנית עבור התקדמות האנושות, אשר הזדמנות זו תוכננה במשך זמן רב. אתם תקבלו בברכה את השינויים לכן הכינו את עצמכם ליהנות מהם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי , האני האלוהי שלי, ולכול נשמה יש את אותו חיבור לאלוהים.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge