Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - April 20, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 20 באפריל 2018

הוויכוחים הנוכחיים של המערב עם רוסיה בנושא הכוחות הסורים ושימושם האפשרי בכימיקלים לא צריך להסלים יותר כיוון שלשום צד יש את התיאבון למלחמה נוספת. הדיפלומטיה צריכה להיות מסוגלת למצוא דרך לצנן את המצב כיוון שהסלמתו לא תעזור לאף אחד, או לעלייתן של רגשות שמחפשות כעת שלום עולמי. לאמיתו של דבר, לאנשים היו מספיק מלחמות ובמשך זמן מה עד עתה דרבנו את מנהיגיהם לתווך בהסכמי שלום שמובילים לשלום קבוע. ללא ספק, ישנה אנרגיה עוצמתית שגדלה במהירות, ומפנה אנשים לכיוון דו-קיום של שלום. מצד המסך שלנו אנו שולחים אהבה ואור לכדור הארץ ולאנשיו. עתידכם בהיר וההזדמנות קיימת לכם להשיג שלום נצחי.

בכול העולם ישנם מצבים מבלבלים שמעכבים את ההתקדמות לכיוון דו-קיום של שלום, ובבוא העת זה יושג. זהו רצונכם לשלום שגורם לתגובה שנותנת כוח לאלה שהם של האור. ללא ספק, אנשי האופל דוכאו, אבל רבים מתומכיהם צריכים לצאת מהמחזור כדי לאפשר לשלום עולמי להשתלט. עובדי אור רבים מאוד עוזרים לבסס את האור בכדור הארץ וההשפעה הכללית היא עלייתו, וכך זה ימשיך כול הדרך להתעלות. שום דבר יכול לעצור את הצלחתו המוחלטת כיון שאתם הרווחתם את הזכות ללכת כול הדרך כאשר חציתם את הסמן ב-2012.

השנים הבאות תראינה כמה שינויים מרשימים בהשוואה להיכן שאתם עכשיו. אין הם יכולים להידחות זמן רב יותר והוכנו היטב לתזמון הנכון בו ניתן להציגם. הדברים הם לעיתים נדירות כפי שהם מופיעים מבחוץ, ולעיתים קרובות אתם מולכים שולל בשל הצורך שתהיה סודיות קפדנית המקיפה את עבודתם של הכובעים הלבנים (White Hats – מומחים לאבטחת מחשב-המתרגמת). אולם, בבוא העת האמת תצטרך להתגלות ולאחר מכן אתם תמצאו את התשובות לשאלותיכם הרבות. נסו לא לדאוג לגבי איך אתם רואים דברים מנקודת מבטכם, כיוון שאלה אינם באמת משקפים את הנסיבות האמיתיות של העניינים המתרחשים. אולם, האנרגיות שנוצרו על ידי האנושות הן עוצמתיות ויש להן השפעה על העתיד. זה למעשה מקשה את הניבוי לגבי התוצאה כשהאנרגיות מתנדנדות מדקה אחת לשנייה.

אולם, העתיד נשאר בהיר ומלא הבטחות כיוון שאתם הראיתם את נחישותכם לחפש רק אמצעים חיוביים של השגת מטרותיכם. בכך אתם תמצאו תמיכה רבה והם מובטחים בהצלחה. ישנה הרגשה כללית של שינוי חיובי המתחיל להתרחש, למרות שעד כה התועלות המלאות ניתנות להבחנה בקושי. אתם תמצאו כי אתם תתקדמו מהר מאוד ותפוצו בגין הזמן האבוד, ובקרוב תהיו מסוגלים לשים את חוויות העבר מאחוריכם. הקשיים שנחווים על ידי אנשים רבים יתוקנו ורמת החיים תגדל כך שיתגברו על הבעיות שנחוות כעת.

מעט מאוד ממה שאתם חווים עכשיו מתאים עם מה שהעתיד אוחז עבורכם. עוכבתם במשך זמן רב אחרת יכולתם להתקדם  בכ-50 שנה, אבל לא הרבה יותר זמן כיוון שזה בלתי אפשרי  לעכב חידושים באופן בלתי מוגבל. הגעתם  לסופה של הדרך בה מדובר על הדרכים הישנות, כיוון שאין הן משרתות יותר את צרכיכם. העולם נמצא במהומה וזהו הזמן עבורכם שתינתנה לכם התקדמויות אשר ידחפו אתכם לתוך העידן אשר יסיר הרבה מהעול שהונח עליכם. זמנכם אז יהיה כדאי ומועיל לכם. מרבית מה שאתם עושים זו עבודה מועצמת וזה השטח שישתנה. מתקנים חוסכי עבודה רבים מוכנים להפצה, וישנן דעות רבות שנדחו לעתיד בכוונה אשר יעשו את החיים קלים הרבה יותר.

אתם  כבר מכירים היכן אופשר לזיהום להגיע לרמות מאיימות, כה הרבה כך שזה מרעיל צורות חיים אחרות וגורם נזק לביתן. התשובות לבעיות ידועות, ואתם לא יכולים יותר להעלים עין ממצבים הדורשים תשומת לב מיידית. יש לכם את הטכנולוגיות הדרושות כדי להתמודד עם עניינים מעין אלה, והכוחות העליונים יסייעו לכם ברגע שאתם מתחילים את הניקוי הדחוף של הפלנטה כדור הארץ. הרצון נמצא שם והאנשים משתוקקים לעזור, אבל ההנהגה חייבת להיות מאלה המפעילים את הכוח. עתידו שלכדור הארץ לא יכול להיות מעוכב או להימדד במונחי כסף. אתם יודעים למה יש צורך לכן בואו ביחד והתמודדו עם הבעיות על בסיס דחוף.

כול אחד ייהנה מהניקוי של כדור הארץ אשר יסיר את כול צורות הזיהום באדמה, בים ובאוויר. הטבע ישוב לתחייה ומצרכי מזון טבעיים בריאים יהיו בשפע באדמה שנקייה מכימיקלים. זה יכול להיעשות וזה מה שאתם חייבים להתמקד בו ולהתחיל תוכנית אשר תכלול יותר מזון טבעי ללא תוספים. כמובן שיש לכם את החנויות שכבר מתמחות בכך, אבל צריך שזה יהפוך בהדרגה לרגיל מאשר יוצא דופן.

כשהזמן עובר יהיה יותר ויותר דגש על מזון בריא, וזה יוביל לאנשים בריאים יותר. ג'נק פוד (מזון שערכו התזונתי נמוך) מכיל כה הרבה תוספים אשר מצטברים בגופכם, לכן הלכו לאופציה הבריאה ותיהנו מבריאות טובה על בסיס קבוע.

ההתקדמות עשויה להופיע באופן איטי אבל הרבה מתרחש כדי להביא אתכם באופן מלא לתוך העידן החדש. מקדו מבטכם על מטרתכם ואף פעם אל תוותרו - אתם מנצחים.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge