Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, April 24, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 24 באפריל 2015

הדרך קדימה עומדת להיות מלאה בהפתעות נעימות, מעבר למה שרובכם צפו. עם זאת, רבים יגשימו את ציפיותכם הנוכחיות המבוססות על מה שהקרנתם על העתיד. אין זה חקוק בסלע, אבל למרות זאת ייקח אתכם לתוך העידן החדש שהתכוננתם לו. גורלכם קוצץ על ידי הכוחות העליונים, אבל היה לכם רצון חופשי לקבוע את האופן בו אתם נוסעים בנתיב זה. עשיתם, איך לומר, את החלק הקשה, ועכשיו הכוחות השליליים לא יוכלו יותר להפריע בהתקדמותכם כפי שעשו בעבר. כוחם כבר הופסק ואין להם יותר את היכולת לעשות כרצונם.

מטרתכם צריכה עכשיו להיות במיקוד תשומת לבכם יותר בעצמכם, להבטיח שאתם לא מחליקים בחזרה בכך שהשגתם כבר כה הרבה. מסעכם דרך הדואליות היה קשוח ותובעני, וכוחכם חודד בשריפות של החיים. מקומכם בכדור הארץ הוא כמעט כמו מתבונן מן הצד כשאתם חיים את חייכם בתוך שדה האנרגיה שלכם, אשר אינו מושפע במידה רבה מהאירועים הקורים מחוץ לכם. לפעמים תצטרכו לצאת החוצה, אך אתם יכולים לחזור בלתי מושפעים מהאנרגיות הנמוכות יותר. תפקידכם הוא להיות דוגמה "זוהרת" לאחרים כך שהם עשויים ללמוד ממנה. הם יימשכו אליכם וזה ייתן לכם את ההזדמנות לעזור להם להעלות את הרטטים שלהם. כפי שאתם יודעים, "דומה מושך דומה" וכשאתם נעים קדימה לתוכם, ניקוי טבעי מתרחש של כול האנרגיות הנמוכות יותר.

כאשר מדובר בקארמה, אתם עדיין עשויים להיבחן, אבל כשאתם מתרוממים, אתם תגלו שקל לכם להתמודד עם האתגר. ישנם זמנים ברטטים הנמוכים יותר של סוף החיים עבור רבים מכם, כשאתם מתקדמים אתם תתחילו להבין היכן צריכות להיות חוויותיכם הבאות. פנורמה של בחירה מונחת לפניכם, ויעזרו לכם לעשות את הבחירה החכמה אשר תבטיח את התקדמותכם הנמשכת. ההבדל בין העבר לעכשיו הוא שאתם מספיק מוארים כדי לעשות את בחירותיכם. אמא כדור הארץ נתנה הרבה מעצמה לאבולוציה של המין האנושי, והיא גם מתפתחת ורבים מכם יצטרפו אליה.

כפי שאתם יודעים, כל דבר מתרחש ב"עכשיו" וזו הסיבה מדוע אנו יכולים להסתכל בעתיד שלכם ולראות באיזו דרך סביר שתלכו. מה שאנו יודעים בוודאות שאתם תמשיכו להתקדם די מהר בתוך האור, ושוב אתם הופכים לישויות גלקטיות. שוב תינתן עזרה כדי לסייע לכם לאורך נתיב זה, על ידי אלה אשר כבר הלכו לאורכו בהצלחה. החיים יהיו שונים לגמרי ממה שאתם חווים עכשיו, והשינוי הבולט ביותר יהיה מידת החופש שאתם תזכו לנסוע בקוסמוס. יש לכם לכאורה הזדמנוית אינסופיות לפגוש צורות חיים אחרות, ולהיות חונכים להן.

נכון לעכשיו, קשה לכם להבין מה עומד לפניכם, כיוון שהקוסמוס הוא כה ענק וצורות חיים קיימות בכל מקום. גם יש לכם מימדים רבים לפניכם אותם אתם יכולים לחקור, והמגבלה היחידה שלכם היא הרטט שלכם. אינטליגנצית החיים שופעת, והאנשים של כדור הארץ יגלו שיש כה הרבה יותר ללמוד ולחוות. דמיינו תמיד שאתם יכולים לנסוע באמצעות כוח המחשבה, כך שהמרחק כפי שאתם מבינים אותו כיום, לא מהווה מכשול. לשם השוואה, זמנכם בכדור הארץ הוא מאוד דומה לשהייה בבידוד, וזו מאוד האמת. מתוך הכרח, הייתם צריכים להיות מוגנים מהתערבות מהחוץ, למרות שהותר לישויות אחרות ליצור קשר אתכם. כשלוקחים את כל הדברים בחשבון, אתם צריכים להתחיל עכשיו להבין מדוע חוויותיכם בכדור הארץ היו תחת פיקוח צמוד ותוכננו בקפידה. אין זה משנה מה הן עשויות להיות, זכרו בבקשה שיש לכם כפי שהייתם אומרים "מעקב מהיר" להבטיח את האבולוציה המהירה שלכם, וכל אחד מכם התנדב כדי לקחת חלק בכך.

בחוזרנו חזרה לכדור הארץ, זוהי פלנטה נהדרת אשר יום אחד בעתיד הקרוב תחזור למצבה הקדמוני. אתם שמעתם על גן העדן שלכם, וימים אלה יחזרו שוב כשאמא כדור הארץ תיקח את מקומה שוב ברטטים הגבוהים יותר. האבולוציה מתמשכת והדבר המשמעותי ביותר קורה כאשר השלמות מושגת, וכול החיים חוזרים לאלוהות. אולם, יש הרבה לחוות לפני שאותה רמה מושגת. הנו את עצמכם כשאתם מגלים את הפלאות אשר לפניכם, ופגשו את הישויות האלוהיות ביותר אשר חיות במימדים הגבוהים ביותר.

בחוזרנו למצבכם הנוכחי, אתם עומדים לחוות בקרוב כמה אירועים שחיכיתם להם בהשתוקקות. אין להאמין באנשי האופל אשר לעיתים קרובות שברו את הבטחותיהם כדי לאפשר את התקדמותו של האור כפי שתוכנן. אולם, הם ללא ספק שברו את מילתם, וגרמו לעיכובים בהבאת כל היתרונות של העידן החדש אליכם. הם מחכים ומוכנים לגילויין, ותוכניות מתקדמות היטב כדי להודיע הודעות בהקדם האפשרי. אנו מתייחסים לתקופה שמגיעה לפני השנה החדשה, וזו הזדמנות המוקדמת ביותר לעשות זאת. אחרים יבואו במהירות בעקבותיהן ברגע שהם תתחלנה, ועד אז אנשי האופל לא יוכלו יותר להיות מסוגלים להשפיע על התוצאה.

יקרים, אנו מעריצים את נחישותכם לנצח את המאבק עם אנשי האופל, וזה כבר הושג באמצעות מסירותכם לבסס את האור על פני כדור הארץ. התבססות זאת החלה ואין עכשיו חזרה לאחור, ואין דרך שניתן לעצור זאת. המאבק ניצח וכול מה שנשאר הוא לסדר אחרי שהקארמה שנותרה הושלמה. זה כמובן מוקדם מדי לטעון לניצחון מוחלט, אבל רגע נפלא זה יגיע ברוב תקופות חייכם. האנרגיות הנמוכות יותר מצטמצמות עוד יותר באמצעות פעולותיכם הנמשכות לבסס באופן מלא את האור על פני כדור הארץ.

אני SaLuSa מסיריוס, ואני מבורך להיות האחד שמונה להמשיך קשר זה אתכם. אנו יודעים שאתם מגיבים יפה למידע שניתן החוצה, ואנו רואים את האור גדל מהר יותר ורשת גדולה מוצבת מסביב לכדור הארץ. אהבתנו נמצאת אתכם כשאתם ממשיכים את מיקודכם על המטרה לצורך הצלחה מלאה.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge