Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, April 17, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 17 באפריל 2015

יקרים, האור גובר הרבה יותר מהר, וכל הקרדיט הוא לאלה מכם אשר הינם נאמנים ואמיתיים לתוכנית חייכם. אתם בהכרח עשויים לא לדעת בוודאות כמה טוב אתם עוקבים אחריה, אבל ישנה "הרגשה" של שביעות רצון עמוקה בכול מה שאתם עושים. בכל אירוע ביחד עם מדריככם, אנו עוזרים כדי לשמור אתכם על נתיבכם האמיתי ולסייע היכן שאנו יכולים. התוצאה נטו של כול מסירותכם היא שאתם יכולים להמשיך קדימה מבלי לסטות מנתיבכם. הפרסים לעשייה זו הם רבים ויום אחד בעתיד הלא רחוק מדי, אתם באמת תהפכו מודעים עד כמה תרומתכם השיגה. אין מדובר בכמות אלא באיכות, וכל אחד מכם בדרככם עוזר לשמור על האור על כדור הארץ. יש לכם למעשה זכויות מיוחדות שנבחרתם למטלות מעין אלה, כיוון שנשמות רבות התנדבו לעשות עבודה מעין זו. אולם, לא כל אחד נבחר בהכרח לתקופת פעולה ספציפית זו. זהו הזמן שעבדתם לקראתו במשך חיים רבים, וכבר כמה יכולים "להרגיש" את השינויים שהתרחשו כשלאנרגיות השליליות ישנה פחות השפעה.

מוזר להרהר על זמנים מעין אלה בהם אתם נמצאים עכשיו, כיוון שהקיצוניות החווה זאת יכולה להיות די מבלבלת. תקופה זו היא תקופה בה נראה שהאנרגיות השליליות גוברות וגורמות לבעיות נוספות מאשר ברגיל. עם זאת, יש להן יותר השפעה ותשומת לב בשל כך. זה די כמו "גירוד החבית" (הערת המתרגמת - משמעות הביטוי - להשתמש במשהו שלא רוצים להשתמש בו מפני שאין משהו אחר טוב יותר שזמין) ולהתמודד עם השרידים האחרונים של המחזור הישן. בבירור, שיעורים עדיין נלמדים ובקרוב יגיע זמן בו הרטטים יעלו. כאשר זה קורה, הם ירוממו אתכם לרמה שלא יכולה לקבל את הרטטים הנמוכים יותר. לכן, המשיכו להסתכל בתקיפות קדימה ואל תאפשרו למיקודכם ולנחישותכם למעוד. אנשי האופל מודעים שזמנם עומד להסתיים, וכמו עכברוש שדוחקים אותו לפינה מסוגלים לתקוף מבלי לשקול את התוצאות. הם מקווים לברוח מכדור הארץ כאשר הדברים יפנו כנגדם.

כפי שאתם כבר יודעים "זמן לא מחכה לאף אחד" ואף על פי שהעתיד נקבע בעיקרון על רצונכם החופשי הוא יחליט בדיוק איך הוא ממשיך. האנושות מורכבת מקבוצת נשמות מעורבת מאוד מפלנטות שונות ואפילו ממערכות כוכב. אבל הקבוצה העיקרית הם אלה אשר הגיעו לכדור הארץ כדי להתפתח. אין מקום אחר בדיוק כמו כדור הארץ המציע נתיב התפתחות מהיר מעין זה. זה קשוח ותובעני, אבל הנתיב המהיר ביותר לחוות את כל מה שנחוץ כדי להתפתח מעבר לרטטים הנמוכים יותר. זכרו שאין זה משנה כמה קשים החיים עשויים להיות, זה אף פעם לא נכפה על נשמה, ואתם הסכמתם לצורך שלכם בכל חוויה שהם עשויים לתת לכם. אכן, נשמה עשויה לשנות את דעתה לגבי גלגול אפילו ברגע האחרון. זה קורה לעיתים רחוקות, כיוון שאתם התנסיתם במטרה זו לפני שהתגלגלתם ויודעים בדיוק מה שאתם יכולים להשיג ממנה.

אתם לא צריכים להדאיג את עצמכם לגבי התוצאה של נתיבה של נשמה אחרת. כל אחד מכם חווה בהתאם לצרכיו, ונשמות רבות יחצו את נתיבכם ויהיה להן קשר חולף אתכם. זה לעיתים קרובות לצורך מטרה מיוחדת, אבל בכל זאת היא עשויה להיות צעד חשוב עבור שניכם. סביר מאוד שהשחקנים הראשיים בחייכם היו אתכם בחיים אחרים, וכמה משפחות נשארות ביחד במשך גלגולים רבים. לעיתים קרובות הם ישחקו את חלקם בתפקידים שונים, ואתם צריכים לדעת עד עתה שזה כולל לחוות אנרגיות של חיים שונות כגבר או כאשה. אם ביליתם במשך חיים מתמשכים רבים באותו מין, אין זה נוטה להיהפך קשה יותר לשנות בעת הצורך. בהסתכלכם על התמונה השלמה, אתם תבינו שהכנה רבה נעשתה כדי להבטיח שחייכם על פני כדור הארץ הם יצרניים, ושהם עוזרים לכם להתפתח.

האירועים הנהדרים ביותר מתוכננים לעתידכם, כאשר אתם משיגים את הנקודה בה אתם יכולים לחיות את האמת אשר עומדת להתגלות. החיים יהיו שונים לגמרי ממה שאתם חווים עכשיו, וישנה השפעה מעטה על מה הם היו צריכים או יכולים היו להיות. במשך השנים, התפתחותכם נדחקה לכיוון שהתאים למטרותיהם של האילומינאטי, אשר עכבו אתכם. זה היה כדי לשמור אתכם תחת שליטתם ובמצב של בלבול, כך שאתם נשמרים במנעול זמן. אתם כמובן תפרצו זאת בקרוב מאוד וחייכם יתקדמו בקפיצות. אולם, אין המשמעות היא שחייכם בוזבזו, להיפך הרבה נלמד מהר מאוד. בנסיבות רגילות יותר, התקדמותכם היתה הרבה יותר איטית. כפי שהזכרנו קודם לכן, כל מצב מציע לכם הזדמנות כלשהיא לקדם את האבולוציה שלכם.

אתם עשויים ללמוד שישנם בסיסי חוצנים גם על האדמה וגם מתחת לים. אנו מודעים להם והם הורשו להישאר בתנאי שהם לא מנסים להפריע לצורות חיים אחרות. כולם מעורבים עם אמא כדור הארץ ונמצאים כאן כדי לחוות את מימדכם ואת כל מה שהוא יכול להציע. כמה ישויות כמו האגרטן חיו בכדור הארץ הפנימי במשך עידנים של זמן וחיכו לזמן הנכון להיות חלק מעתידו של כדור הארץ. אחרים כמו האנונאקי הפריעו לאבולוציה שלכם והציבו גזע אחד כנגד השני כאשר התוצאה היתה מלחמה. אולם, השפעתם וכוחם עליכם הסתימו לאחר כ- 5,000 שנים. אלה לא היו בשום פנים ואופן המבקרים הראשונים בכדור הארץ שלכם אשר הפריעו באבולוציה שלכם. עם זאת, לאורך כל התקופות האלה קארמה נכנסה למשחק, וכמו עם אתגר כלשהו אחר לאמונותיכם זו הזדמנות לגדול. אתם הוחזקתם על כדור הארץ הרחק מכל השפעה חיצונית שהיתה משנה את התוכניות לאבולוציה שלכם, כיוון שזה כבר הוסכם על ידי הישויות הגבוהות יותר.

אני SaLuSa מסיריוס, ואוהב את הנחישות שהפגנתם כדי לשמור על החופש שהיא זכותכם והירושה שלכם. חופש הביטוי הוא כה מהותי לדמוקרטיה אמיתית, ומאפשר לכם לקדם את האבולוציה שלכם ללא הפרעה. המחזור הנוכחי שלכם הסתיים, וישנם סימנים שמחזור חדש התחיל להשפיע על פעולותיכם. חפשו את האור בכל אחד בכל הזמנים, וכאשר עולה ההזדמנות, שתפו את שמחתכם ואת אושרכם איתם. זה מדהים כמה מילה טובה או מחווה ירומם במהירות נשמה אחרת, ויעלה את הרטטים שלכם.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge