Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, May 1, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 1 במאי 2015

אנו עוקבים אחר התקדמותכם בהתלהבות כשאתם מתקרבים יותר ויותר לסימנים החיוביים הראשונים המעידים על כך שהעידן החדש החל. כעת, צריך להיות לכם מושג טוב למה לצפות ואתם לא תהיו מאוכזבים. לרובכם היו חיים רבים במחזור זה גם כגברים או כנשים, ואנו בתקווה שאתם תמצאו איזון בין השניים. יגיע זמן בו אתם לא תתיחסו למינו של אדם כפי שאתם עושים כעת. במימד שלכם בין אם אתם זכר או נקבה נוטה להכתיב את מקומכם בחברה שלכם, ותפקידכם מוגדרים בברור. עם זאת, כאשר אתם מתרוממים, ההבדלים ביניכם ייעלמו במידה רבה, אבל האנרגיות הנקביות והזכריות יישארו.

בינתיים, אתם צריכים לשמור על ראש פתוח מכיוון שכאשר הזמן חולף, אתם תיעשו מודעים להמצאות חדשות רבות, ותהיו מסוגלים להיפטר ממה שיותר לא משרת אתכם. אתם עומדים להיהפך לישויות בעלי רטט הרבה יותר גבוה עם רמה גדולה יותר של תודעה אשר תישא אתכם לתוך העולמות החדשים של יופי, ואושר מוחלט. הימים האפלים אותם אתם עדיין חווים ייעלמו בהדרגה וזמן שמח של חגיגות מחכה לכם. אנו יכולים להסתכל קדימה ולספר לכם בוודאות שהשינויים המבורכים הם הרבה יותר קרובים ממה שאתם עשויים לדמיין. רבים מאנשיכם הצעירים נמצאים כאן כדי לשחק תפקידי מפתח כאשר השינויים מתרחשים. לעיתים קרובות הם בעלי רטט גבוה יותר והתנדבו להיות חלק מהצגתכם לעידן החדש. חלק מכם אשר הינם מהדורות המבוגרים יותר עזרו להכין את הדרך, ואנו חייבים לכם הכרת תודה רבה בכך שדבקתם במטלתכם כאשר לפעמים היה חסר לכם עידוד. כשהזמן מתקדם, נשמות רבות ייקראו כדי לתרום את הידע שלהם, והתרחבות גדולה תתרחש.

העיניים של היקום מביטות על דרככם כיוון שמה שעומד להתרחש הוא אירוע בעל חשיבות גדולה. אחרי מספר מחזורים שהסתיימו באסון, אתם עומדים להיות עדים לסיומה המוצלח של תקופה זו של האבולוציה שלכם. לכן, עליכם לצפות לכל דבר וזה לא רחוק בכלל. לכן, אפשרו לאנרגיות האפלות לשחק כיוון שהן צריכות להיות וכשהן עושות זאת, קארמה רבה שנותרה תנוקה לעד. הצעד הבא יהיה להעביר את כולכם לתוך האור ולעזור לבסס באופן מלא את העידן החדש. אירועים מעין אלה יתרחשו לכל אורך כדור הארץ, כיוון שכל המדינות יגיעו ביחד בשלום וברצון טוב. בסופו של דבר, לא תהיה דרך בה הרטטים הנמוכים יותר יכולים להישאר או לחזור, והרטטים הגבוהים יותר יגברו לחזקים יותר ויותר.

מילים אינן יכולות באמת להעביר איזה עתיד גדול מחכה לכם וזה לא רחוק בכלל. אלה מכם אשר יש להם ראש פתוח יחושו ללא ספק מה עומד להיות, והאינטואיציה שלכם תעזור לכם להבין. הייתם סבלנים מאוד וזה יתוגמל היטב, ואכן יותר מאשר לפצות עבור ההקרבות שעשיתם. אחרי חיים רבים בדואליות אתם עומדים לחוות שינויים רבים אשר יובילו אתכם לחיים מספקים יותר. חיים ללא התערבות מתמשכת של אנשי האופל אשר יצרו חיים לא אמיתיים עבורכם. הם תחזקו את הסטטוס קוו ששמר אתכם במצב מתמשך של "רצון" אשר אפשר להם לבזבז סכומים עצומים על הפרויקטים הסודיים שלהם. מצב זה משתנה במהירות וכוחם עליכם הולך ופוחת. אכן, הם נמצאים במעקב צמוד והם מוגבלים מבחינת ההיקף שהם יכולים ללכת.

עכשיו זה הזמן להבין שאתם לא קשורים לכל נשמה אחרת למעט הנפש התאומה שלכם, למרות שיש לכם מערכות יחסים אישיות על כדור הארץ, שהן יפסיקו להיות מחייבים ברגע שאתם מתרוממים. מערכות יחסים רבות אלה הם לצורך המטרה של ניקוי קארמה באמצעות אספקת חוויה הדרושה כדי לעשות זאת, אבל באופן טבעי כמה קשרים נעשים ב"שמיים". בעולמות הגבוהים יותר, אתם חופשים מקשרים, אלא אם אתם רוצים כמובן הסדר מעין זה. האמת על הוויתכם היא כה הרבה יותר שונה ממה שהובלתם להאמין. אולם, כשהרטטים עולים כך רמת התודעה שלכם תעלה ואתם תהיו מסוגלים להטמיע את כל הידע.

בשעה זו, הרטטים הנמוכים שלכם מונעים מכם להיות מסוגלים לתפוס את האמת על האנושות, אבל אתם תלמדו במהירות באמצעות הרחבת תודעתכם. זהו לימוד מחדש של מה שכבר ידוע לכם לפני שנפלתם לרמות הנמוכות יותר. לכן, זה צריך להגיע בקלות ויהיו לכם נשמות מוארות נוספות שיסייעו לכם. היו סמוכים ובטוחים שישנן ציוויליזציות רבות המעונינות לעזור לכם, אשר נמצאות כבר במימדים הגבוהים יותר. לכן, לא יהיה חוסר בסיוע ובעזרה להבין את המצב, ולהבטיח שאתם תבחרו בנתיב הנכון. היקום ייחכה לכם כדי שתתרוממו ומקדם אתכם בברכה כישויות גלקטיות.

החזיקו את ראשיכם למעלה גבוה ודעו שאכפת לנו מאוד מנכונותכם לחיות בתקופה זו, למרות שאתם לא חזרתם עדיין לתודעה מלאה. מסעכם היה ארוך ומלא באתגרים שעליתם בהצלחה והתגברתם. כל החוויות האלה ייתנו לכם כוח רב ואת היכולת להתמודד בכל המשימות שאתם מתבקשים לעשות. אולם, העתיד לובש צורה בהדרגה ויהיה מקובל מאוד עליכם לאחר כל המכשולים שהתגברתם עליהם. הזדהו עם לבכם המרגיש את האנרגיות וחיו את חייכם כאחד היכול לחלוק את אהבתכם ללא תנאי.

אני SaLuSa מסיריוס, וכתמיד כה מרוצה לשתף את מחשבותיי אתכם. אני יודע שכה רבים מכם מחפשים את האמת לגבי עצמכם, ומרגישים את הקריאה לתת מעצמכם לאחרים. ההרגשה של האחדות מגיעה בצורה חזקה מאוד ואתם יודעים ללא ספק שאתם כולם אחד. עם כזו מודעות, הפעולות של אנשים כנגד אחיותיהם ואחיהם גורמים כאב רב וכאב לב, אבל אתם יכולים להרגיע את גלי הכעס אשר גורמים למהומה. שלחו החוצה את אהבתכם בכול הזמנים, ובשעה שיש לכם מושג קטן או לא כמה השפעה יכולה להיות לכך, זה יכול לגרום לניסים. אני ממשיך לשלוח את אהבתי ואת הכוח להתגבר בכול האתגרים שאתם פוגשים, לכולכם. אנו אף פעם איננו רחוקים מכם ואומרים לכם שוב, שאתם יכולים תמיד לקרוא לנו ואנו נגיב בכול דרך שהיא הטובה ביותר לכל המעורבים.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge