Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, April 10, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 10 באפריל 2015

מנקודת מבטנו, הזמן עובר הרבה יותר מהר ממה שאתם חווים. כך שבשעה שהייתם בלי המסרים שלנו במשך מה שנראה זמן-מה, לנו זה פשוט רגע שחולף. במשך תקופה ארוכה, קראתם או שמעתם על חוויות רבות שבהן אנשים היו מחוץ לגופים ו"נעדרו" במשך ימים, כשחזרו מצאו שרק זמן קצר חלף. לפעמים זה היה רק עניין של שעות או דקות בניגוד לימים. בנסיבות אלה, אתם מתחילים להבין שכול דבר הוא בעכשיו. אתם לומדים שזמן אינו קבוע, והוא יהפוך לברור יותר כשאתם מתרחקים מכדור הארץ, לתוך הרטטים הגבוהים יותר.

אלה הזמנים בהם אתם חייבים לשמור על מיינד פתוח, כיוון שהפתעות נוספות מחכות לגילויין. דברים אינם בהכרח כפי שלימדו אתכם, ואולי אחת מהעובדות הקשות ביותר לקבל היא שאתם יכולים לנסוע מהר יותר ממהירות האור. יש הרבה מה ללמוד כך שזה יגיע אליכם כאשר אתם הופכים לבשלים באופן מלא כישות גלקטית. בזמן זה, תודעתכם נפתחת והרטטים שלכם גוברים, ואתם נמצאים בדרך לחזור לרמות במציאות שכבר מוכרת לכם. מכאן והלאה, זה עניין של למידה מחדש את מה ששכחתם וזה לא יהיה קשה כיוון שאתם תקבלו עזרה רבה. כפי שאמרנו לכם קודם לכן, אתם הרבה יותר גדולים מאשר אתם מדמיינים ובמהות אתם אלים בהתהוות. אולם, יש דרך ארוכה ללכת לפני שאתם משיגים שיא כזה של צמיחה.

מסביב לעולמכם, שלום נראה קשה לתווכו, אבל היו סמוכים ובטוחים שישויות גדולות כמו הנשיא אובמה עובדים בחריצות מאחורי הקלעים לגרום לו. באופן טבעי, ישנן מיליוני נשמות העובדות לקראת אותו סוף, אבל ברור שכמה מפעילים כוח רב יותר מאשר האחרים. אתם גם צריכים מנהיג כמו הנשיא אובמה אשר עליו עדין לגלות את תוכניתו להביא שלום קבוע לכדור הארץ שלכם. הגעתם בזמן חשוב זה כנשמות של אור לכדור הארץ כדי לעזור לגרום לשינויים הדרושים לשאת אתכם קדימה יותר לתוך האור. בעתיד הלא מדי רחוק, אתם תתרוממו לרמה בה אנשי האופל לא יכולים להיות נוכחים בה, והעידן החדש באמת הגיע.

בידיעה שאתם יכולים לעזור לאחרים דרך מה שהינה תקופה קשה. בהערכה כללית, היא כאוטית, ושלום נראה רחוק מאי פעם. אולם, כפי שהזכרנו קודם לכן, אירועים מסוימים צריכים להתרחש כדי לנקות קארמה שנמשכה זמן רב ולהבטיח שהשיעורים נלמדו במקום בו הם דרושים. אתם יכולים לומר בצורה נכונה שאתם נמצאים בתקופה טרודה בה הנשמות לוקחות את הזדמנותן האחרונה להתפתח, לפני שהיא מסתיימת. אין חשיבות לרמה בה הנשמות נמצאות, לכל אחת ניתן כל סיכוי להתקדם. עם כול העזרה שניתנת, זה יהיה מפתיע אם אתם לא למדתם מחוויותיכם, אולם, כמה נשמות נלכדו בחשיכה ומתקשות להתקדם. היו סמוכים ובטוחים שאין נשמה אחת שננטשת, וישויות אור גדולות עושות את כול שביכולתם לאפשר להן להתרומם.

במבט לאחור, אתם עשויים להסכים שחוויותיכם חיזקו את החלטתכם הנחושה, לעמוד איתן בפני הטקטיקות המעכבות של אנשי האופל. הם בחנו אתכם במקרים מסויימים למאוד מגבלות של כוח סבלכם, אבל אתם עמדתם בפני כול מה שהם זרקו עליכם. חוויות מעין אלה הכינו אתכם להישגים גדולים יותר, ובעתיד, רבים מכם יפעלו כשגרירים לישויות בפלנטות אחרות. אבולוציה היא תהליך נצחי של למידה מאלה שכבר התקדמו רחוק יותר לאורך הנתיב. ישנה תמיד "עזרה" בעת הצורך, אבל נשמות אור אחרות לא כופות עצמן עליכם מבלי לקבל את קריאתכם קודם לכן. כמעט לבטח אתם קבלתם עזרה לאורך דרככם, אבל עשויים לא להיות מודעים לה. היו סמוכים ובטוחים שמדריככם פעילים מאוד בניסיון להבטיח שאתם תשמרו על תוכנית חייכם. כאשר "צירוף מקרים" מועיל שימושי זה מגיע ביחד עם זה, לעיתים קרובות הוא נגרם על ידיהם. זה מגיע עד כדי הצלת חייכם כך שאתם יכולים להמשיך עם חוויותיכם הדרושות, ולהשלים את תוכנית חייכם.

בעתיד המיידי, הכיוון בו אתם הולכים יהפוך לברור, והעבודה שמושקעת על ידי עובדי האור תתגשם. קורה הרבה מה שמבטיח הצלחה והיו סמוכים ובטוחים שאנו גם מושיטים לכם יד עוזרת. הדרך בה דברים ברמתכם מכתיבים לכך שמאפשרים לאנשי האופל מרחב תמרון מסוים לבחון אתכם. אולם, עתידם נמצא בידינו ומחזור זה יהיה האחרון בעידן מסוים זה. אתם תתרוממו בקרוב לתוך הרטטים הגבוהים יותר בהם נוכחים אהבה ושלום והרטטים הנמוכים יותר לא קיימים. זה מה שעבדתם לקראתו במשך אלף שנה של זמן, והמסע כמעט נגמר.

החוויה בה זכיתם במשך החיים הרבים תחזיק, ותאפשר לכם להיות חונכים לנשמות אלה אשר עושות דרכן קדימה לתוך האור. לא כל נשמה תתקדם באותו כיוון, כיוון שישנן הזדמנויות מגוונות רבות עבורכם לשרת את האור. ברמת השגיכם יש לכם מידה גדולה של חופש להחליט מה תעשו הלאה, ובאופן טבעי יש לכם בתורכם את החונכים שלכם שיעזרו לכם. רבים מכם יחזרו ל"מולדתכם" לפני ההחלטה על צעדכם הבא, והקריאה לעשות זאת תהיה חזקה מאוד.

כאשר אתם יכולים להסתכל קדימה במקום להסתכל אחורה, ותודעתכם גדלה, דרככם קדימה תהפוך לברורה. הזמנים שביליתם חיים ברטטים הנמוכים יותר יהפכו בקרוב זכרון רחוק, אבל השיעורים שלמדתם יהיו תמיד אתכם. כבר כשרמת תודעתכם גדלה, אתם תגלו שזה קל יותר לשמור עליה מבלי סיכון כלשהו של נפילה לאחור. העולם יכול לעבור דרככם מבלי שיהיה פחד כלשהו שתהיו מוסחים ממטרתכם. עם זאת, אתם יכולים עדיין להיות מודעים באופן מלא על מה שמתרחש.

אני SaLuSa מסיריוס ושמח להיות בקשר אתכם בשנית. אנו יודעים כמה אתם מצפים לקבל את מסרינו, ואנו נמשיך כל עוד הם נחוצים. אנו שולחים לכם את אהבתנו ובמידת הצורך אף פעם לא רחוקים.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge