Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - November 23, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 23 בנובמבר 2018

ישנם עדיין אנשים המדברים על אפשרות של מלחמה בין אומות, אבל היו סמוכים ובטוחים  כי כול הצעדים ננקטו כדי להבטיח שהיא לא תתרחש. הקונצנזוס (ההסכמה הכללית) של האנשים הוא שהיה להם מספיק מלחמה ושפיכת דמים, ועכשיו זה הזמן עבור האנושות ליהנות מההתכנסות ביחד של כול האנשים בתנועה ברחבי העולם כדי לבסס שלום של קבע. אנו בעולמות העליונים מפקחים על האירועים בכדור הארץ ובשעה שאין אנו מתערבים בהחלטות שנעשות בהתאם לרצונכם החופשי, באותו הזמן אנו מגבים את אלה שהקדישו את חייהם להביא שלום לכול האנשים, ששולחים מחשבות עוצמתיות לחזרתו של שלום מוחלט. תהיינה עדיין התנגשויות קטנות בתוך מדינות שנלכדו בויכוחים, אבל אפילו אלה ייעלמו בבוא הזמן כאשר המימוש יתרחש ולמרות טבעם של הויכוחים, הסדר של שלום אפשרי והרבה יותר טוב לכול הנוגעים בדבר. במשך שנים רבות מאוד כמויות כסף עצומות נעשו על ידי אלה  הסוחרים בכלי נשק של הרס, אבל זה כסף של דם  שיכול היה להועיל למין האנושי בדרכים כה רבות כך שלא היה צריך שיהיה קיים עוני.

מדיניות של שלום ואלה המעורבים בכך לא מקבלים את הפרסום שהם צריכים, אבל אנשי האופל  אשר עדיין שולטים באופן נרחב על העיתונות, ממשיכים להדגיש את מה שמדבר על מלחמה ואיום של מלחמה. הם מתמקדים כדי לשמור את העולם באופן כללי במצב של מתח וחוסר שביעות רצון. אולם, יש גם אלה העובדים קשה כדי לשבור את התבנית ועכשיו שהם לפחות מתקדמים, הם מוצאים כי זה לא קשה כמקודם כיוון שכוח האילומינאטי צומצם באופן חמור. אז לומר, מאחורי הקלעים הכול מתקדם היטב, אבל הרבה יותר מתרחש מאשר סביר שאתם יודעים בנסיבות הנוכחיות. אפילו במקומות גבוהים, ישנם אנשים מפורסמים העובדים עבור האור, אבל זה עניינם להגן על עצמם בכך שהם נשארים אנונימיים.  את חלקם אתם מכירים באמצעות פעולותיהם והם המנהיגים החדשים בהמתנה ויתגלו כאשר זה יהיה בטוח לעשות זאת.

הטמפרטורה עולה וזה אירוע נורמלי למדי במהלך המחזורים על כדור הארץ. זה מאפשר הזדמנות לאמא כדור הארץ לנקות את עצמה כחלק מהשינויים שהגיעו עם המחזור החדש. ההיסטוריה שלכם  מראה כי כדור הארץ חווה שינויים משמעותיים במהלך הזמן, אפילו בהיסטוריה האנושית של כ-200,000 שנה. יש לכם מספיק זמן להתכונן להם ועם הטכנולוגיות החדשות לא תמצאו קושי להתמודד אתם. יש לכם עדיין זמנים מאתגרים המגיעים אבל הכוחות העליונים יהיו בהישג יד כדי להשפיע עליכם לנקוט בפעולה הנכונה.

לפעמים, כאשר בעיות בלתי רגילות צצות אנו עשויים לעזור לכם ולהתמודד אתן ישירות, אבל אתם לא תדעו בהכרח שזה טופל בדרך זו. במהלך כל ההיסטוריה שלכם ניתנה לכם עזרה מלמעלה, אבל באותו הזמן ישנם מצבים שהבאתם על עצמכם, ותהיה לכם האחריות לשפרם לטובה. ברור כי אף אחד ילמד מטעויות אם מישהו אחר מנקה אותן. אחרי הכול, אתם נמצאים כאן על כדור הארץ כדי לזכות בחוויה, לגדול בהבנה רוחנית  ולהמשיך להיפתח דרכה. לפעמים זה קשה לכם לתפוס את המשמעות של חוויותיכם, ולהבין שזה הכול עבור צמיחתכם ובטווח הארוך מכינים אתכם לחיים בעולמות העליונים.

אתם כה בודדתם על כדור הארץ כך שאתם רק מתחילים לקבל שאתם פשוט אחד מאלפים רבים של פלנטות שיש להם חיים אינטליגנטים. אתם כולם בתהליך של אבולוציה ולמרות שנתיבם עשוי להיות שונה למדי מזה שלכם, למרות הכול אתם מתקדמים לרמות הרטט הגבוהות יותר. אתם נמצאים בנקודה קריטית וזו הסיבה מדוע אתם מוגנים במסעכם כיוון שלא מאפשרים לאף ציוויליזציה אחרת להפריע בהתקדמותכם. מאז שחציתם את הסמן המצב השתנה, וה- Blue Avians מונו כדי להדריך ולהגן עליכם, וזו הסיבה מדוע אתם נמצאים עכשיו במערכת השמש. שהם יבטיחו שאתם לא תעוכבו על ידי פעולות האילומינאטי או על ידי קבוצות אחרות כלשהן שנמצאות כיום על כדור הארץ, או במערכת השמש שלכם.

אלה שמוכנים להתעלות ילכו כול הדרך להתעלות מבלי לחוות הפרעה. יש לכם עדיין יותר ללמוד לפני שאתם מוכנים, אבל מכאן הנתיב יהפוך הרבה יותר קל ומהנה. אתם על סף שינויים גדולים שיראו אתכם הולכים קדימה בקפיצות וביחסית זמן קצר אתם תעזבו מאחור את מרבית הרטטים הישנים של דואליות נוקשה. החיים יהפכו למהנים יותר והמינים השונים יתקרבו להיות ביחד, ועדיין לכבד את השינויים שעושים אתכם ייחודיים.  זו תהיה דרכם של הדברים שכולם נראים שווים בעיני האלוהים. זו תהיה ההתחלה של התרחשויות אמיתיות כשאתם כולם חולקים חוויות של אחד את השני. אהבה אוניברסאלית תהיה בפעולה כשכול נשמה מבינה את האחדות של כול מה שיש.

כשהזמן חולף אתם תתרגלו בקלות לשינויים כיוון שהם ירוממו את איכות חייכם. אתם תבלו הרבה פחות זמן בעבודות של החיים כפי שאתם עושים עכשיו, ויהיה לכם מספיק זמן לפתח את מודעותכם ומיומנות אחרות.

הבינו כי אתם ישות רוחנית ומטרתכם הסופית היא להפוך לישות של אור.  זה כמובן היטב בעתיד וזה גם טוב לדעת להיכן מובילות אתכם חוויותיכם. זה עשוי להישמע משונה לחלק מכם אבל זכרו כי אתם  נוסעים חזרה לאורך הנתיב  שהביא אתכם לחוויה הנוכחית שלכם. אין לחלוטין שום דבר לדאוג עליו כשאתם מתקדמים בקצב האישי שלכם. זה שונה עכשיו בתקופת האבולוציה הנוכחית בה תנועותיכם איטיות מאוד ומוגבלות, אבל כאשר אתם תתעלו לתוך ה"עכשיו", מראה חדש לחלוטין ייפתח ללא גבולות וכיוון שאתם תהיו מסוגלים לנסוע בכול מקום באמצעות כוח מחשבותיכם, זה יהיה מיידי.

החיים הארציים שאתם מנהלים עכשיו  לא ישמרו אתכם הרבה זמן יותר וכה הרבה יותר ממתין לכם. העידן החדש באמת יגיע בדרך בעתיד המאוד קרוב. הבסיס לו כבר התפתח וכאשר הזמן נכון, והמשמעות היא בעיקר בטחון וזה יוצג במהירות. לכן זמן מרגש מאותת אבל בבקשה היו סבלניים כיוון שזה כה חשוב  שההצגה של חדש כה רב, משתחררת כאשר זה "הזמן הנכון".

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום.   זה לבטח דרוש בלב הבלבול ואי ודאות רבים, אבל זה בסופו של דבר יסתיים. מסר זה מגיע באמצעות האני העליון שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili WeizmanShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge