Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - January 11, 2019


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי העליון שלו - מיום 11 בינואר 2019

מידע המגיע באמצעות מקורות מהימנים רבים, נותנים לא באופן בלתי צפוי פרטים רבים לגבי ה"אירוע" הקרב. אני מאמין כי זה נכון לומר כי אף אחד יודע בדיוק מתי זה יתרחש, למעט שהוא מגיע בקרוב מאוד  ועבור מטרה זו משתחרר מידע רב כדי להכין אותנו לו. ההתרשמות שלי היא כי האירוע יתרחש בסביבות 2028, כך שלפחות יהיה לכם מושג כלשהו באשר למתי. אולם, כשהשנים חולפות זה כמעט וודאי כי אינדיקציות מוצקות תהיינה אפשריות, ואנו צריכים לצפות כי יהיה לנו מושג הרבה יותר טוב על עיתויו של האירוע. עד לזמן בו אנו קרובים לסוף, היינו צריכים לעשות התקדמות עצומה כיוון שהרטטים ממשיכים להתרומם למעלה, אנחנו נהנה מתקופה של התקדמויות ברמת החיים בלי התערבותם של אנשי האופל. ישנן התקדמויות עמוקות ברמת החיים שתשתחררנה אבל רק עם הגעת "הזמן הנכון" ללכת קדימה. החיים ישתנו לטובה, אף פעם לא תהיה חזרה למקום בו החיים היו לפני כן. האור זכה במאבק עבור נשמותיכם וימשיך את התרוממות הרוח בלי פחד מהפרעה.

עבור אלה מכם שעדיין לא קראו את הגרסה המפורטת במלואה למה לצפות, לקחתי קטע כדלקמן המפרט את ליבת המסר.


סננדה: האירוע הגדול מגיע.

במילים פשוטות, האירוע הוא ייחודי, קוסמי, גלוי לחלוטין, בקנה מידה פלנטרי זהו "פיצוץ" של האור האלוהי ושל האהבה על כדור הארץ. גלים עוצמתיים של של אור אלוהי ואהבה יגיעו ישירות ממקור האלוהים המתוקשר באמצעות השמש המרכזית הגדולה. הם יעברו דרך הגלקסיה והמערכות הפלנטריות שלכם, כדי להגיע ולהקיף את הכול של כדור הארץ ברגע יחיד אחד  - מגיעים לכול החיים בתוך הפלנטה בעת ובעונה אחת. גאיה וכול תושביה יהיו מסוגלים לראות ולהרגיש את האירוע, ואף אדם בודד ישאר בלתי מושפע לאחר מכן.

מה שסביר שיקרה במהלך האירוע הוא שהנשמות המתגלגלות ירגישו נחשול עוצמתי שלא ניתן להכחישו של הרגשות הבאים כולם מעורבבים ביחד - אהבה ללא תנאי, אושר אלוהי, קבלה מושלמת של מי שאתם, חסדאלוהי, ברכות ורגשות חזקים של להיות סוף סוף שוב בבית. במהלך נחשול אנרגיה עוצמתי זה, חלק מכם יהיו מסוגלים להיות עדים להופעתם של המאסטרים הנעלים, מנהיגים ומייסדים של דתות/אמונות שאתם מאמינים בהם או שיש לכם קשר רוחני קרוב אתם. לדוגמה, אם אתם נוצרים, אתם עשויים לראות חזיון של לורד ישו (Lord Jesus) ותוכלו לדבר אתו באופן אישי. אם אתם בודהיסטים, אתם עשויים לראות חזיון של סידהארטהגוטמה הבודהה (Siddhartha Gautama the Buddha), ותוכלו לנהל אתו שיחה פרטית. אתם תוכלו להכיר באופן מיידי מי הם באמצעות האור העוצמתי מאור ורטטי האהבה שהם שופעים בהם, ובאמצעות הקשר הנצחי שלכם עם הנשמות של ישויות אור מפותחות-גבוהות אלה. אפילו לאחר קריאה של מה שכתוב לעיל, זה יהיה מאתגר עבור מרביתכם אפילו לדמיין מה  האירוע כמו ירגיש, כיוון שלא היה לכם עדיין חווית חיים קודמת כנקודת התחלה של התייחסות כדי להשוות אותה מתוך מחזור חיים זה. אולם, חלק מכם הקוראים זאת חוו משהו דומה לאירוע במהלך המדיטציה/ההתעוררות הרוחנית שלכם, אבל בקנה מידה הרבה יותר קטן. אם אתם שייכים לקבוצה האחרונה הזו, זכרו כי מה שהרגשתם קודם לכן בעבר אתם תרגישו את כול הרגשות שתוארו לעיל שוב, אבל מועצמות הרבה יותר מאשר אלף פעמים במהלך האירוע הקרב. מה יתרחש לאחר האירוע, וזה המקום בו זה נעשה קצת מסובך ומטעה להסביר. כול אחד מכם יתפוס ויעבד את האירוע באופן שונה, בתלות בסוג קבוצת הנשמות לה אתם שייכים מבין ארבע קבוצות נשמה שונות.

סוף הקטע.


יקרים, הלילה החשוך עבר והאור הוא עכשיו הכוח הדומיננטי על פני כדור הארץ. לכן, נסו בבקשה לשחרר את עצמכם מכול התקשרות למה שהינו השריד של השליליות שעדיין שופעת על כדור הארץ. היו סמוכים ובטוחים שהיא נמצאת בימיה הגוססים והיא מאבדת באיטיות את כוחה להפריע להתקדמותם של אלה הדורכים על נתיב האור. אתם המתנתם זמן כה רב לזמן שנותן את ביטויו עכשיו, ובקרוב אתם צריכים לראות את הסימנים המעידים על שינויים גדולים שמגיעים אשר יהיו מועילים לאלה על נתיב האור. ישנה יותר עזרה עבורכם מאשר אי פעם לפני כן ואתם רק צריכים לבקש את מדריככם לעזרה והם יהיו שם עבורכם. אכן, חלק מכם יהפכו למודעים על מגע שנעשה אתכם בזמן החלום שלכם באמצעות היזכרות בחוויה עם ההתעוררות. מגעים מעין אלה יהפכו לנפוצים יותר  וסביר כי אתם "תרגישו" את הנוכחות של מדריככם במצב העירות שלכם.

הזמן שאתם נמצאים בו עכשיו מאוד שונה מהזמן לפני 2012, כיוון שאתם כבר גדלתם בהבנה בשל האור העוצמתי שעכשיו מתפשט על כדור הארץ. זה יעזור לאלה שהתעוררו באופן מלא המוכנים לנוע לתוך האור, ועם הרחבת התודעה הם ינועו במהירות לתוך נתיב האור. לא יכולה להיות כול תוצאה אחרת כשהבורא ציווה כי ההתעלות תתרחש, ואף בן תמותה או אפילו נשמה שהתעוררה יכולים לשנות את גורלכם הנגזר אפילו אם הם כה רוצים. אתם הופכים יותר מוארים כך שנוכחותכם בלבד והרטטים יעזרו לרומם את אלה מסביבכם. עזרו להם בכול האמצעים אם הם מבטאים רצון למידע נוסף, אבל נסו לא ללכת מעבר למה שהם רוצים לדעת. כאשר הם מוכנים, אתם עשויים להיות בטוחים כי הם יחפשו תשובות מכם או ממישהו אחר שמסוגל לתת מידע זה.

הווילון הורם והאמת של כול העניינים היא בהישג יד, וכשאתם מחפשים  כך אתם תובלו למקורות אלה או לאנשים שיכולים לעזור לכם. נשמות מתקדמות רבות נמצאות על כדור הארץ שהמתינו לזמן זה, חלק הינם הדורות הצעירים יותר שהגיעו עם ידע מתקדם ומידע לחלוק אתכם, ועזרה תיתן תשובות במקום בו ניסיונם דרוש, ואתם רק צריכים לבקש זאת.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום.   זה לבטח דרוש בלב של בלבול כה רב.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי העליון שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili WeizmanShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge