Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - June 15, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 15 ביוני 2018

מצאתי שוב מסר מקריון (Kryon) "טראמפ ישנה את העולם". כותרת שאין לה כול קשר למסר. זה המסר הטוב ביותר שקראתי עד כה, כיוון שכול התוכן הוא לגבי השינויים שהאנושות יכולה לצפות להם בעתיד הקרוב. העתקתי את אותם קטעים שאני מרגיש כי הם ייחשבו כחשובים ביותר. הייתי ממליץ לקרוא אותו במלואו  כדי לדעת יותר על הדי.אנ.אי והשינוי המגיע. אם הייתם רוצים עותק מלא, אשלח לכם אותו במייל.

קטעים מתוך המסר של קריון (Kryon) "טראמפ ישנה את העולם"

הביולוגיה מתחילה לשתף פעולה, ואתם חיים יותר, הרבה יותר זמן פי שלוש יותר, לא רק זה, אלא גם חיסול המחלה לכשעצמה, כיוון שהגוף יכול להילחם בה, היכן שמשהו המכונה מולד (innate) בגוף מדבר אליכם על בסיס קבוע באופן אינטואיטיבי, אבחון עצמי שהוא אינטואיטיבי והגיע הזמן. יכולים אתם לדמיין מה זה עשוי לגרום לתעשיית התרופות, זה למעשה יכול לעזור להם, כיוון שכאשר אתם מופיעים על מפתן דלתם אתם תדעו מה שאתם צריכים והם יוכלו לעזור לכם הרבה יותר טוב, ויש משהו לא נאות בארצכם (ארצות הברית) כיוון שהם משאירים אנשים חולים לצורך כסף , אבל כול זה עומד להיכשל, התכוננו למוות כפי שאתם יודעים אותו.  חברת תרופות גדולה - זה לא עומד להמשיך, אין זה יכול יותר להמשיך יותר מאשר טבק עשה בשל אותה סיבה, יותר מאשר בנקים יכולים להמשיך לעשות את מה שהם עושים, בשל הסיבות שהם עשו ואתם טפלתם בכך וזה כואב, זה עדיין כואב.

יקרים, כיוון שהפלנטה צריכה את האור שלכם, זה יכול להיות ברור יותר כי ניתן להשתמש בכול הדברים שניתנים לכם באופן נאות בשילוב. הביולוגיה עומדת להשתנות, תוחלת החיים תהפוך לארוכה יותר, ואז ישנו בן האדם שאומר "איני חושב שאני רוצה לחיות כול כך הרבה זמן" – אוה אלוהים, אני יודע איך זה מרגיש בגיל 70 שנה, מדוע מישהו יחיה עד 300 שנים". היינו אומרים לכם בשלושה מימדים שלכם, איך הייתם רוצים להרגיש כמו בני 35 עד שאתם מגיעים לגיל 298, וזה מה בהישג יד.יקרים, הגוף מחדש את עצמו הרבה יותר טוב ממה שהוא עושה זאת עכשיו. יכולים אתם להבין  זאת כי היכן שתוכניות תאי גזע משתפרים שוב ושוב  ואין אתם עושים עותק על עותק, אתם עושים את המקור שוב ושוב, ואתם נשארים זמן ארוך יותר ונשארים רעננים וצעירים, זה מה שהינו אפשרי. זה לאן שזה בסופו של דבר הולך וזה הפוטנציאל שלו. אתה מתכוון קריון שזה לא, לא מוחלט. האלוהות היא בחירה חופשית, אתם יכולים לסובב אותה אם אתם רוצים אבל המכבש הונע ונע וקשה לעצרו. כדור השלג מתגלגל במורד הגבעה, ולאחר מכן זה קשה להקטינו.

ולבסוף ישנם אלה שעומדים לומר, בסדר מה לגבי הבעיה הגדולה, מה אנו הולכים לעשות בנושא הדת. ישנם אלה שמסכימים עם דפוס המחשבה של מה שהייתם מכנים מטפיזיקאים או אנשי העידן החדש שהיו אומרים שיש לסלק את הכול, כיוון שהם יבינו את האמת - לא זה לא יהיה! למה משהו צריך להיות מסולק כשיש לו זרעי אהבתו של האלוהים. עבור אלה שרואים את המאסטר במלוא הדרו וכותבים עליו, האם הם זורקים את זה, אחד מבני האדם על הפלנטה שידוע כי נפגש עם מלאך פנים מול פנים במערה והיה לו דיאלוג והוראות, ונהפך לנביא - האם הייתם זורקים אותו?  "לא" – אפשרו לי לומר לכם מה עומד להתרחש  עם מה שמתפתח בדי. אנ. אי. שלכם,  שזה אותו הדבר שימנע מבני האדם מלהילחם, וגם עומד לתת להם דעה שונה לגבי האופן בו הם צריכים להסתכל  במערכות אמונה שונות על הפלנטה, והמוסדות שלהם ימשיכו להתקיים תחת שמות מסוימים שאתם אפילו יודעים עכשיו. אבל יהיה שוני גדול ומה שאני אכנה "הפרשה לחמלה". אחד יסתכל אל האחר ויראה אותו כענף על אותו העץ, המגיע מאותו מקור והם יכבדו אחד את השני. פשוט כמו  שאתם אוכלים מזון שונה  לצורך דרכי פולחן שונות, כבדו את האחר, לא כעס לא מלחמה וזה מה שחלק מכם מצפים, ואתם עומדים לראות את הזרעים של זה. לפעמים בדור שלכם אתם עשויים אפילו לראות את הזרעים של זה, זה מתחיל להופיע כעדינות בין מערכות האמונה. האם באמת אתם חושבים שתהיה לכם פלנטה בה כול אלה אלפי שנות לימוד פשוט ייעלמו. אין זה מעשי, לא במקום זאת  צפו מהם להשתנות לתוך משהו שהוא משתף פעולה, שהוא יפה וההבדלים נחגגים, במקום המלחמה עליהם והגיע הזמן. זה מעשי. בן האדם ישתנה ביחס במושגיות של מה הוא נכון ולא נכון, מה שיוצר הישרדות יהיה מה שהינו רחום. זהו בן האדם החדש, זה העתיד, אתם מתחילים לסובב את הפינה. אני פשוט הצגתי לכם תמונת בזק על מה שיכול להיות ומה שאנו אומרים שיתרחש.

ישנם שני דברים שאתם צריכים לחגוג. לחלק מכם יש זיכרון אקאשי כיוון שקודם כול הירושה תתחיל לעלות על פני השטח, ואתם תגיעו לפלנטה בידיעה מוחלטת שהייתם כאן לפני כן, שאפילו הדתיים שלא מאמינים לכך יראו זאת, יודו בכך ויראו זאת כחלק ממערכת גדולה המותאמת לתוך מערכת האמונה שלהם, שנותנת אמינות לאלוהות שבכם, שנלמדת על ידי כול הדתות. אלוהים מונותאיסטי (אל אחד) נמצא כאן  על הפלנטה וזו האמונה וזה הדבר הראשון וזה צריך להיות חלק מזה, והדבר השני יקרים אפילו עבור אלה מכם שלא מאמינים בכך, כי הילדים של ילדכם עומדים לראות כדורארץ טוב יותר, לא גרוע יותר. אני רוצה שתדעו זאת וזה שווה את החגיגה. אתם יושבים על הסף, אתם יושבים בדיוק במקום בו נזרעים זרעים, אפילו עדיין לא נקצרו. זורעי הזרעים אשר עשויים לא לראות את הקציר במחזור חייהם יכולים עכשיו לחגוג את הקציר שיהיה טוב.

זו אהבת האלוהים, זו הסיבה מדוע אני קריון נמצא כאן, זו הסיבה מדוע המתקשרים נמצאים כאן. אם אתם שומעים מסר שאינו כמו  מסר זה, אני רוצה שתבחנו אותו בזהירות, כיוון שישנם יותר מאתנו הנותנים לכם מסר זה יותר מאשר האחרים. הסיכויים הם שאם אתם שומעים את אלה אשר יזהירו אתכם מהאבדון הקרב, יש להם סדר-יום, הסתכלו כיוון שאין זה הפוטנציאל שלמעשה נמצא שם. האנרגיה הישנה מתה קשה, זה עשוי להיות קשה יותר להגיע כיוון שהשינוי נמצא בדרך זו, עובדיי, נשמה ישנה לא תפחד מהשינוי שהבאתם, ישנם אלפי חיים שחייתם. הגיע הזה שזה יקרה. זרמו עם זה, הבינו וחגגו את זה מדי יום והודו לאלוהים שאתם חלק מזה, כיוון שזו הגשמה של כול דבר שעשיתם, המאוד סיבה שאנו נמצאים כאן, אין פלא שאנו רוחצים את רגליכם, מהרהרים על דברים אלה כיוון שהם הדברים שאתם בראתם. וכך זה.

קריון המאסטר המגנטי.

בחזרה לכדור הארץ ובאמצע הכאוס וחוסר הוודאות, למרות זאת התקדמות נעשית באיטיות ושלום במקום מלחמה נמצא בראש סדר היום. טראמפ וקים עושים שינוי היסטורי  אשר לפני זמן קצר נחשב בלתי אפשרי. אין ספק במחשבתי כי האנרגיות החדשות גורמות לשלום בעולם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. מסר זה התבקש על ידי האני הגבוה שלי , האני האלוהי שלי, ולכול נשמה יש את אותו חיבור לאלוהים.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge