Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, May 29, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 29 במאי 2015

המערכת הישנה ממשיכה להתפרק כיוון שאין היא משרתת יותר את צרכיכם להרחיב את רמות תודעתכם. כמו כן, אלה המשרתים את האינטרסים שלכם עובדים באופן נרחב עם האנרגיות הישנות, וכול עוד הם נשארים, ההתקדמות לתוך האור היא עניין איטי מאוד. אולם, לעובדי האור יש קול ואלה המחפשים הארה יימשכו לאותם אנשים היכולים להדריכם לאורך הנתיב המתאים. לאינטואיציה שלכם יש תפקיד מרכזי במשחק שנועד להדריך אתכם בכיוון המתאים בצורה הטובה ביותר לצרכיכם, ולפעמים ישנה קארמה המעורבת אשר עשויה לדרוש מכם לחוות התקדמות בדרך מסוימת. היו בטוחים שוב ששום דבר בעל חשיבות לאבולוציה שלכם מתרחש במקרה, ולכול החוויות יש את הערך שלהן. לפעמים הסיבות עשויות לא להיראות גלויות במיידי, אבל לעיתים קרובות במבט לאחור, אתם יכולים להתחיל לראות את השיעור שיש ללמדו. באחרית ימים אלה, כמה שיעורים היו קשים, אבל הומלץ לכם לשים לב למסר שהם נתנו. אולם, אל תדאגו לגבי רמת התקדמותכם, בתנאי שאתם מטפלים בחוויותיכם עם הכוונה ללמוד מהן, ואזי אתם תתפתחו. למעשה, לא הייתם מגיעים כה רחוק אם לא הייתם הולכים בנתיב ההארה שלכם.

עידן זה יוכיח שהצליח בהדרכתכם חזרה לרמות הגבוהות יותר של תודעה, ואכן, זו היתה תמיד התוכנית עבור אלה אשר התחילו להתעורר לעצמי האמיתי שלהם. זכרו שאתם התנדבתם בלהיטות לחוות "חוסר" כדי לבחון את יכולתכם להתגבר על מצב מעין זה. ידוע שתמיד היתה לכם היכולת לעשות זאת, ועכשיו אנו יודעים בוודאות כמה יפה התגברתם על מכשולים בנתיבכם להארה. עם זאת, אפילו כך, יש לכם עדיין במידה מסוימת דרך ללכת כדי להשיג רמה של תודעה מלאה. אלה מכם אשר התעוררו הופכים במהירות למודעים לחסרונות של ההדרכה המטעה אשר שמרה אתכם במצב של בלבול, אבל מדריככם עובדים במשרה מלאה אתכם כדי להבטיח שאתם מוארים. ההיבטים החשובים ביותר של חוויותיכם הן אלה אשר מדגישות את האמת של האבולוציה שלכם, ונותנים לכם תמונה ברורה יותר של מורשתכם האמיתית. אתם אלים בעשייה ועתידכם נח לא בכדור ארץ כלשהו כפי שאתם מכירים אותו עכשיו, אלא בעולמות גבוהים יותר של אור.

אתם לומדים ממספר מקורות שאתם עומדים להיכנס לתקופה של שינויים נרחבים, וזה כבר מתחיל להתרחש. אם אתם חיים כעת במקום בו שינויים גדולים עומדים לקרות, היו בטוחים שננקטים אמצעים כדי להבטיח את בטחונכם. כמובן שיהיה אובדן חיים מסוים אבל עבור הנשמות המעורבות זה יהיה שחרור רצוי מחוויותיהם הנוכחיות. זכרו ששם דבר מתרחש במקרה, וכל האירועים הגדולים מתוכננים במיוחד עם תשומת לב לתוכניות החיים של הנשמות המעורבות. כמו כן הבינו שמודעותכם בשעה שאתם על כדור הארץ מוגבלת על ידי הרטטים הנמוכים שאתם חיים בהם, אבל עם הגדלתו של האור המשיג אותם, אתם הופכים לערים. נסו ללכת דרך החיים עם מודעות מלאה שאתם באמת שלא ניתן להשמידה, ולא משנה מה מתרחש לכם עכשיו, אתם תבריאו באופן מלא ברגע שאתם עוזבים את כדור הארץ. הסתכלו על חוויותיכם כמשחק תפקידים ונסו להבין את השיעורים שהם מלמדים אתכם.

שנה זו היא שנה של שינוי ובעתיד הקרוב מאוד אתם תהפכו למוארים באשר לאמת של הוויתכם. אתם אינכם הגוף שלכם אלא ישות אור נהדרת, וכאשר אתם משילים את גופכם הפיסי, אתם תהיו חופשיים מהמגבלות שחוויתכם. בעולמות הגבוהים יותר אתם רוכשים מחדש שלמות בגוף הרטט הגבוה יותר שלכם שמגלה אתכם כפי שהייתם נשמה צעירה יותר. אין מקום בהם לשום דבר פחות, לכן כל המבחנים והמצוקות שאתם חווים עכשיו לא יתקפו יותר אתכם. אתם עוברים וקיימים ברטטים מוארים יותר אשר מגיבים לכוח המחשבה. אתם תתאימו במהירות אליהם ותיהנו מהחופש שהם נותנים לכם. כאשר אתם "מגיעים" לאחר מותו של הגוף הפיסי, כוח המחשבה מאפשר לכם "לשקם" אותו בצורתו המושלמת ובשנית כישות צעירה. אכן, עבור המטרות להצגת עצמכם כפי שאנשים זוכרים אתכם, אתם יכולים "לחשוב" על איך הייתם רוצים להיראות. לכן, אם מישהו רק מכיר אתכם כאדם מבוגר, אתם יכולים להציג את עצמכם בהתאם.

כעת, תוכניות לעתיד הקרוב מתקדמות היטב, למרות שהתוכניות עוכבו על ידי התערבותם של אנשי האופל. בכל הזדמנות הם מנסים לדחות את הבלתי נמנע, אבל ללא הצלחה של ממש כיוון שאנו מודעים לניסיונותיהם המתוכננים לעשות זאת. ברגע שאתם הייתם אומרים "הכדור התחיל להתגלגל" לא תהיה עצירה בהתקדמותו, ושינויים רבים יתרחשו די במהירות. כאשר הכול במקום, אתם וכדור הארץ תהיו מוכנים לקבל את הביקורים הרשמיים הראשונים מאתנו, וזה יהיה זמן של חגיגה. היו בטוחים שמנקודת מבטנו הכול מוכן להגעתנו, ושום דבר יעצור זאת מלהתרחש. לכן, אנו מספרים לכם אל העתיד הנהדר עבור האנושות כדי לעודד את ציפיותיכם. כמובן שאנו מבקשים מכם להתעזר בסבלנות, כיוון שלא יגיעו לידי ביטוי אירועים עד הזמן שהוא נכון בצורה מושלמת, אבל הבטחותינו תישמרנה.

ישנן נשמות רבות מאוד המפחדות מהעתיד כשהן רואות את הסביבה המוכרת להן מתפרקת. כאשר יש לכם את ההזדמנות לנסות להעביר את הרעיון שהכול הוא עבור הטוב ביותר, ושיש לנקות את הישן כדי לאפשר לתת ביטוי לחדש. אחרית הימים בעידנים קודמים סבלו שינויים גדולים כדי לאפשר התחלה לגמרי חדשה, ואפילו בהיסטוריה האחרונה שלכם, העדות עדיין קיימת. זכרו בכל הזמנים שאתם מנצחים ואתם, איך לומר, עברתם את המבחן ולא יהיה עליכם לעשותו בשנית. אתם גדולים במיוחד למרות שאתם עשויים לא להיות מודעים על כך בזמן זה. כאשר אתם יודעים שאתם כולם אחים ואחיות מבלי להתחשב בצבע או באמונות ומבינים את האחדות של כל הנשמות, אתם נמצאים היטב על הדרך להשלים את ההבנה. התייחסו לכול כפי שהייתם מתייחסים לעצמכם ואתם תעזרו להם להבין את הקשר הבלתי ניתן לשינוי הקיים בין כולכם.

אני SaLuSa מסיריוס, ומרוצה להיות מסוגל לשחרר מידע נוסף בזמן בו כה רבים מכם מוכנים לאמת. יש הרבה יותר לגלות אבל הכול יגיע בזמן טוב, ואנו בוודאי לא רוצים להמם אתכם עם יותר מדי בו זמנית. אנו יודעים כשניתן לכם מעט על האמת, זה גורם לכם לחשוב על אפשרויות אחרות וכשאתם עושים כך, מדריככם ירשימו אתכם אפילו יותר. ברור שנשמות רבות לא מוכנות לאמת, וזה לא ייכפה עליהן. כמה עדיין אוחזים בגרסה של אמת שניתנת באופן רחב דרך לימודי דת, אבל הם טעות והמורים שלהם יהפכו בעצמם ערים וישנו את גישתם. החזיקו אמונה טובה ואף פעם אל תפחדו למה שהעתיד צופן עבורכם. דעו שאהבה רבה צועדת אתכם במסעכם.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

חברים יקרים, אני לוקח את החופשה הרגילה שלי כדי לבקר את שני בניי אלן וקולין. לכן, המסר הבא שלי יהיה ביום שישי 19 ביוני. תודה לכם עבור סיועכם ותמיכתכם במהלך השינוי משרת הדואר האלקטרוני שלי הישן. באהבה ובאור. Mike Quinsey..
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge