Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - December 18, 2015


מסר של Mike Quinsey - המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 18 בדצמבר 2015

Mike Quinsey

עונת החגיגות גורמת לשחרור מדברים לא מזמינים יותר המתרחשים על כדור הארץ. מבלי להתחשב במה שמתרחש בעולם החיצוני, אנשים נחושים לנוח וליהנות מעצמם. זה יוצר אנרגיה שמביאה החוצה את הטוב ביותר באנשים, ונותן להם את ההזדמנות לתת ולסלוח היכן שמערכות היחסים התקלקלו או אפילו נהרסו. עבור חלק, זהו זמן לחדש היכרויות עם אלה אשר אבדו מגע, ובכל רחבי העולם שמחה נוצרת מחדש. אנשים לא נועדו אף פעם להיות לבד, אבל מרבית האנשים הם כמובן קשורים אחד עם השני באמצעות קארמה, שניתן כמובן לראותה כאו טובה או רעה כפי שאתם מבינים אותה. באיזו דרך שאתם מסתכלים על זה, החיים על כדור הארץ הם אתגר מתמשך שאתם לא תמיד מבינים אותו. אולם, הם כולם חלק מתכנית חייכם כדי לעזור לכם להמשיך להתפתח.


חייהם של אנשים רבים שזורים עם האחרים, וכל אחד בתורו מודרך כדי להבטיח שהם עוקבים אחר תוכנית חייהם. לפעמים, אתם נפגעים מבחינה רגשית על ידי חוויותיכם, אבל היו מודעים שהכול מתרחש עם הסכמתכם. לפני שהתגלגלתם, אתם דברתם עם הישויות הגבוהות אשר דנו על הפרטים אתכם, והכרחי שאתם הסכמתם עם תוכנית חייכם. אתם יודעים שככל שאתם מנקים מוקדם יותר קארמה יוצאת דופן כלשהי, כך טוב יותר, אחרת היא תעכב את התקדמותכם. קארמה נשמעת כמו עונש, אבל זה רחוק מהאמת כיוון שהיא פשוט מאפשרת לכם הזדמנות להתפתח היכן שאולי נכשלתם בעבר. בנוסף לכך, כיוון שאתם נמצאים בסופו של מחזור זה, זה חייב להתנקות אם אתם עומדים להתקדם. לכן, זה חשוב מאוד שתקחו את העניינים ברצינות אם ברצונכם לצאת מחוץ למימד הנמוך.

כדור הארץ נמצא במהפך ואמא כדור הארץ שועט עכשיו קדימה עם השינויים שהיו צריכים לקרות מזמן. הוא המתין בסבלנות עבור האנשים שיפסיקו להרוס את הסביבה, אבל זה הועיל מעט מדי. התוצאה היא שהשינויים שעכשיו נחווים מסביב עשויים להיראות הרסניים, אבל הם כולם חלק מהניקוי הנחוץ כך שהעידן החדש יכול לצאת לדרך. אל תדאגו לגבי התוצאה כיוון שמובטח לכם שינויים מועילים אשר ישקמו שלום על פני כדור הארץ. זה יהיה קשור לעידן הזהוב אבל הבינו שזה רק מגיע כאשר הרטטים השיגו את הרמה הנחוצה. יש לכם לצפות בהתרגשות לכל דבר אפילו אם אתם מסתכלים מסביבכם עכשיו ורואים מהומה כה רבה. אתם תשיגו את מטרותיכם עם העזרה של אחרים אשר יידעו את עצמם לכם בזמן המתאים.

בזמן הנוכחי, אתם עומדים להיות לחוצים כדי להבין מדוע כה הרבה משתנה מסביבכם. זה יהיה קשה לקבוע מה בדיוק עובד עבור הטוב של הכול, כך שהאינטואציה שלכם נכנסת למשחק. אתם יודעים את הרקע למה שמתרחש אבל רק עכשיו אין וודאות באשר לאופן בו הדברים יסתיימו. עדיין ישנה חשיבות לרצון חופשי לכל הנשמות וכקולקטיב אלה אתם בחלקכם הגדול שקובעים את הדרך בו יתגלה העתיד. בכל מקרה התוכנית הגדולה יותר תעבור אבל זה תלוי בכם באם זה יהיה מעבר חלק. כל מה שיתרחש, התעלות תתרחש ובעתיד הקרוב.

אתם תוכלו לזהות את אלה מהאור אשר עסוקים בעבודה לצורך הארתם של האחרים. אולם, לא כולם כיוון שאחדים לוקחים נתיב אשר מונע פרסום, ובשקט אבל ביעילות מבצעים את עבודתם. אתם יכולים לחוש לעיתים קרובות את האנרגיה הגבוהה מסביב אדם כזה וזו דרך אמינה ביותר לדעת שהם מהאור. כוחותיכם האינטואיטיבים יעזרו לכם לדעת כאשר תפגשו אותם, ותחושו את התנהגותם השלמה. זה יהיה קל עבור אלה אשר מפותחים לזהות נשמות אלה אשר מעמידות פנים שהן מוארות, עם זאת הן עוקבות אחר נתיב שאינו מחובר במלואו אל האור.

עד עתה אתם צריכים להיות מודעים שרבים מחבריכם אשר מהאור, הם מהעולמות הגבוהים ועובדים עם הכוחות הגלקטים, הם עשו זאת במשך עידנים של זמן והדריכו את האנושות להיות ביציבות על נתיבם. למרבית הנשמות יש הבנה מעטה אם בכלל על הדרך שבה הרוח עובדת איתם. אבל זה יעבוד טוב יותר אם הם יבינו איך להתייחס למדריכיהם. הם נמצאים שם כדי לעזור לכם להתפתח, והיכן שאפשר להבטיח שאתם תעמדו במחוייבותיכם. אתם לא צריכים להרגיש אף פעם שאתם לבד ויכולים לקרוא למדריכיכם בכל עת לעזרה.

אהבה היא אנרגיה הגדולה והעוצמתית ביותר שישנה, אבל ברטט היחסית נמוך זה לא קל להשתמש בה כדי לגרום לניסים. אולם אתם יכולים לתת ריפוי מוצלח כפי שרבים ממרפאיך כבר עושים. אפילו מעט מילים טובות הנאמרות באהבה וברגש יכולים לרומם נשמה שצריכה זאת. אתם עשויים כבר לדעת כי הכוח הוא הרבה יותר חזק כאשר אתם נמצאים בקבוצה, וניתן להשיג הרבה יותר בדרך זו. בסופו של דבר, אתם תהיו מסוגלים לרפא מיידית אבל יש לציין שהריפוי מיותר במימדים הגבוהים יותר.

חלק מהנשמות לא יכולות להבין מדוע הם קבלו כאלה חיים מאתגרים על כדור הארץ. זה אפשרי כיוון שהם שכחו מדוע הם התנדבו ליפול במימדים. קרוב לוודאי שהרגשתם חמלה עבור נשמות אלה שנלכדו ברטטים הנמוכים, והיו בין קבוצה של מתנדבים אשר בחרו לעזור להם לחזור אל האור. אתם עשיתם זאת כיוון שקבלתם הבטחה שתמיד ילוו אתכם ישויות אור. במילים אחרות, ידריכו אתכם ויעזרו לכם במשימתכם כדי להבטיח שתחזרו בבטחה אל האור. כל דבר שמתרחש מסביבכם הוא חלק מחוויתכם, וככל שיותר מכם חוזרים אל האור, כך הצורך לשיעורים נרחבים יותר הופך למיותר.

אתם עשויים להמשיך להישאר באופל ככל שמה מתרחש על כדור הארץ, וזו תישאר דרך זו עד שיימנעו מאנשי האופל מלהפריע. זה ישתנה במשך תקופה של זמן, כשחלק מהנשמות האמיצות יתעלמו מאיומיהם וילכו קדימה עם תוכניתם כדי להאיר את האנשים. אנשים כה רבים אבדו את חייכם בניסיונם להביא החוצה את האמת, לכן חייבים לנקוט בזהירות עד שזה בטוח לעשות זאת. חלק מהנשמות אשר הן החשובות מבין "האורות" המובילים מוגנות מכיוון שעבודתן היא כה חיונית וחשובה. אתם ללא ספק תזדהו איתם, ומסריהם מביאים מידע עדכני. הרבה מתרחש מאחורי הקלעים והעמדה הכללית היא עכשיו מעודדת מאוד.

אני Mike Quinsey, ומביא מסרים אלה דרך העצמי הגבוה שלי. זה יהיה המסר האחרון עד יום שישי ה-1 בינואר 2016. זה מבטיח שזו תהיה שנה מרגשת ואני מאמין שתיעשה התקדמות רבה. סביר מאוד שגילוי יתרחש וברגע שזה קורה זה יסמן את השחרור של מידע רב שהיה צורך בעיכובו.

אני מאחל לכם זמנים שמחים בכל החגיגות שאתם רגילים ליהנות בזמן זה. זו הזדמנות גדולה להתאחד ולהביא אושר ואהבה לעולם.
באהבה ובאור. Mike Quinsey.

Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge